akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Ihrie-12

Stran: [1] 2
1
Přehrávání / Re:MeGui font
« kdy: 25. Srpen 2015 - 20:39:09 »
Hm.. niekto tu je nejak moc múdry, odkiaľ ty môžeš vedieť že som začiatočník? vydávam tu denne na akiabare toľko prekladov ktoré enkódujem, lenže tento enkód práve nejak nejde mi ako má, a neviem prečo by som mal teda robiť nejaké zložité veci ako pridať opening či čo keď existuje alternatíva kde je opening a ending len to treba prečasovať -_-
Zajímalo by mne, kde jsi přišel na to, že začátečník nemůže vydávat překlady. Bohužel se to často děje a nikterak to nesouvisí s neschopností zjistit si o programu, jeho nastaveních, atd, atd, více než jen pár základních věcí, které pak používáš.
Skutečnost že jsi začátečník se dá snadno zjistit pročítáním tvé předchozí debaty. Je fajn. že se občas někdo jako ty objeví, protože se pak my ostatní můžeme cítit jako hrozně moc pokročílí, přestože to není (nebo nemusí být) pravdou.
Věř nebo ne, programy se běžně chovají podle toho jak je někdo naprogramoval a je ve tvém zájmu zjistit si i něco více krom pár základních nastavení, u kterých stejně vlastně nechápeš k čemu jsou.

2
Přehrávání / Re:MeGui font
« kdy: 25. Srpen 2015 - 17:15:36 »
Když si to tady tak pročítám, zdá se mi že jistý začátečník s přezdívkou JacobSteven chtěl jednoduhé vysvětlení a samozřejmě i jednoduché řešení problému, který vznikl tak že jeho schopnosti práce s programy (pro práci s enkódem) jsou natolik omezené, že je celkem překvapivé že vůbec nějaký enkód upravil. Navíc se zdá že další vzdělávání v tomto smyslu neplánuje a tak je otázkou zda má vůbec nějaký smysl mu odpovídat.

3
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Promítání
« kdy: 21. Červenec 2015 - 01:33:44 »
Takze neco k cemu nebude problem sehnat licence, rikas?  :D
Právě že neříká, zdá se že si myslí že stačí s překladatelskou skupinou. Co se mi na tom jen nezdá  ???

4
Off-Topic / Re:Rozcestík anime
« kdy: 17. Březen 2015 - 20:25:31 »
Vždycky můžeš zkusit přesvědčit aniDB, aby změnila názor, viz http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4552.

5
Off-Topic / Re:Stream
« kdy: 08. Únor 2015 - 01:32:06 »
Nejlepší stream je ... bez streamu - prostě stáhnout a koukat.

U streamu, nehledě na kvalitu záleží na mnoha věcech, včetně třeba rychlosti a kvality tvého připojení.
Navíc, ať už použiješ stream nebo to stáhneš, vždycky ty data projdou tvým počítačem, takže je prostě nejlepší stream vůbec nepoužívat. Stáhnout, přehrát (to už se obvykle neseká) a poté případně smazat.

6
Off-Topic / časopis Nový prostor na téma sdílení
« kdy: 23. Prosinec 2014 - 21:01:20 »
Moc si to nekupuji, ale musím říct, že toto číslo a zvláště článek o svobodě sdílení na internetu mě opravdu zaujal. Četl to tu už někdo?

7
Nechci slavit vánoce, částečně proto že jsou tradiční, částečně proto že jde ve skutečnosti o křesťanský svátek, částečně proto že jde o velký byznys, díky čemuž jsou také poslední dobou svátkem obchodníků. Nelíbí se mi koledy...

Hledám svátky co by měli šmrnc, něco novýho, co tu nikdo neslaví. Nějakou dobu se mi líbila chanuka, přeci jen židů je méně, ale myslím že nejlepší by bylo slavit něco jinýho neokoukanýho, když už jsem otaku...  ;)

8
... i když jsem starší ...
Jsi si jistý že je dobrý nápad chlubit se věkem a tím že se nedokážeš ani podívat zda to už někdo neřešil?
I když, vzhledem k tomu jak často se to tu probírá ... vlastně nejsi jediný  ::)

9
Tak přiznávám, byl to raw. Ale přesto si myslím že lze leccos odhadnout i s tak malou slovní zásobou co mám - téměř nulová - a samozřejmě s těmi pohybujícími se obrázky ;) .
Přijde mi že je tam více ... safra teď mi prostě vypadlo jak se tomu říká - prostě sexy záběrů dívek - než bylo v sérii, příběh vím jen rámcově (a bylo by ode mě nefér cokoliv dalšího prozrazovat), ale ten mecha, a to jak se všichni chovají jako by to bylo něco super, mě vážně znechutilo. Ještě že tam ten mecha alespoň není dlouho.

10
Proč? To maj ti japonci opravdu tak rádi mechy, že je museli dát i sem?

11
Všeobecná diskuze o Anime / Re:RWBY
« kdy: 09. Listopad 2014 - 14:31:08 »
Co je zajímavého na krátkém seriálku z ameriky který byl celý vytvořený jedním programem, zajímavější tvorba jsou české animované pohádky a anime.  :)
Seriál neznám, ale dnešní české pohádky stojí za starou Belu. Většina z těch co jsem viděla, je nástrojem církve (přesvědčují děti že existuje bůh). Ty z dob minulých jsou daleko lepší.

13
Anime v databázi / Re:Sword Art Online II
« kdy: 06. Červenec 2014 - 02:10:49 »
Velice se omlouvám :D ale pochopit psaný slovenský text který je v 75% stejný jako text český není zase takový problém.
Nevím, nemám zkušenost, protože slyším. Ale chápu, že je možné že významy slovenských slov lépe chápu, právě díky tomu že jsem je již slyšela. Mílo, i kdybys teď přestal slyšet, pořád nebudeš mít tu zkušenost, protože si už budeš pamatovat cos jednou slyšel. Myslím že bys to neměl zlehčovat.

14
Všeobecná diskuze o Japonsku / Zajímavosti z Japonska
« kdy: 15. Červen 2014 - 11:27:33 »
Budovy:
Kód: [Vybrat]
http://www.j-dorama.de/japan/10-weirdest-buildings.html

15
Off-Topic / Re:Legrace
« kdy: 09. Červen 2014 - 19:38:28 »
Byť nechápu, k čemu telefonní operátor potřebuje řidičák, tak Zkoušky svařování mě zaujaly více... (Operátor)
Práce fyzicky náročná nicméně pro OZP? Co to ... a plat od 60.000 (60000)

Stran: [1] 2