Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Benda_11

Stran: [1] 2 3 ... 49
1
Off-Topic / Re:Co je CETA jenž nám anime vzala ?
« kdy: 06. Leden 2018 - 08:24:30 »
Lock, troll

2
Návrhy a připomínky / Re:Nový zákon EU
« kdy: 04. Leden 2018 - 16:26:08 »
Lock, spam

3
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 04. Červen 2017 - 12:22:42 »
Též děkuji všem za trpělivost :)

4
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 03. Červen 2017 - 20:52:10 »
Provoz jsem k dnešnímu času obnovil do plného chodu. Všem se omlouvám za komplikace, které nastali při procházení stránek ve výpadku ssl certifikátů.

5
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 03. Červen 2017 - 15:34:32 »
V současné chvíli to jen a pouze čeká na mě :( bohužel. Kdybych měl tu možnost to celé přehodit na VB, klidně mu to dám, ať problém najde a vyřeší, jenomže jsem teď celé dny v práci a vzdáleně se bohužel k serveru připojit nemůžu, takže jen stěží odhaduju, kde může být zakopaný pes. A proč na jiných mikro projektech se certifikáty sami a bez problému obnovili a jediná Akihabara zlobí. Tudíž předpokládám, že s tím budu mít nemalou práci. Jakmile se dostanu domů, vše začnu urgentně řešit. Děkuji za pochopení.

6
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 03. Červen 2017 - 07:08:28 »
Omlouvám se všem za komplikace, ale nedaří se mě vzdáleně udělat obnovu certifikátu. Pokaždé, když to udělám, tak obdržím starý certifikát a nikoliv nový se správnými údaji. Prozatím jsem vzdáleně vypnul povinou ssl. Vše budu muset vyřešit až z domů, kdy při ruce budu mít veškeré nástroje a přístupy k Aki. Počítám že v neděli večer bych na tom mohl už konečně lépe zapracovat. Děkuji za pochopení...

7
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 13. Duben 2017 - 09:03:11 »
Nešlo o hackerský útok. Pokud bychom někdy podobnou aktivitu zaznamenali, okamžitě Aki vypínáme a nezapneme ji do chvíle, kdy by se celý incident pořádně prošetřil a sjednala náprava.
K tomuto incidentu se ani já nebudu nyní vyjadřovat. Čekám na zprávy od lidí mimo Aki a doufám že do 30 dnů dostanu nějakou adekvátní odpověď.

Velice mě mrzí, že někteří uživatelé mají s tímhle vším komplikace. Jakmile se dozvím více, uvidíme, zda se Aki nevrátí do původního stavu.
Prosím o vyčkání. A děkuji za trpělivost.

8
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 10. Duben 2017 - 20:08:57 »
Chcem sa spytaj jednu vec.
Nezobrazovanie titulkov pre neprihlaseneho a noviniek titulkov je chyba alebo nova vlastnost?

Z bezpečnostních důvodů byla přijata některá opatření, která mohou způsobit nezobrazení některého z obsahu nepřihlášeným uživatelům. V současné době nejsem s to schopen podat bližší informace. Prosím o strpení.

9
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« kdy: 08. Duben 2017 - 10:26:15 »
Stránky Aki včera museli přijmout několik bezpečnostních opatření. Po skončení prošetřování incidentu, poskytneme bližší veřejné informace. Je dost pravděpodobné, že se nepřihlášeným lidem nemusí zobrazovat veškerý obsah Akihabary. Děkuji za pochopení

10
Off-Topic / Re:Výpomoci v různých hlasováních
« kdy: 30. Březen 2016 - 09:36:17 »
Ahoj všem, rád bych Vás chtěl poprosit o vyplnění jednoho krátkého dotazníku: http://goo.gl/forms/thJhWG2FWD Dotazník je v celku anonymní, kromě tří posledních otázek - ty jsou pro každého dobrovolné k vyplnění. Budu velice rád, když dotazník vyplníte. Vyplnění dotazníku zabere nanejvýš 5min. Většinou se jedná o vyplnění ano/ne. Mockrát vám děkuju.

11
Otaku / Re:Otaku Bazar
« kdy: 26. Červen 2015 - 13:09:20 »
To nám ten měsíc nějak utekl. Veškeré hmotné věci z mé sbírky už si pár lidí rozebralo. Do konce příštího týdne je poslední možnost se u mě zastavit a vyzvednout si (překopírovat) některé data z mých HDD, potom vše mažu...

Kroana: Sry, ale už jsem nechodím a tvé příspěvku jsem si za včas nevšiml. Vvětšinou jsem pouze reagoval na PM zprávy. Nejsem a nehodlám být tím, který svoji minulost odsuzuje. Jsem rád ž jsem poznal svět anime a mangy, ale už mě bohužel v mém životě nenaplňuje a bylo jen otázkou času se posunout dál. To že o již nemám o anime zájem, stále neznamená, že si člověk se mnou nemůže popovídat a to očem koliv. Ať už mě poznat jako člověka, nahlédnout do zákoutí toho jak jsem vše vnímal a jak to vnímám teď a také vést sáhodlouhé diskuze o tomto světě, který... Ta možnost tu stále a porád je a bude.

12
Otaku / Re:Otaku Bazar
« kdy: 01. Červen 2015 - 19:37:51 »
Ahoj všem

To že myslím svůj odchod opravdu vážně, tak dávám za symbolický peníz (rozuměj za odvoz) svoji sbírku: plakátů + lišty, různé figurky, dvě ol trička, dvě advík trička, dvě czc trička, nějaké kartičky, prakticky vesměs vše s otaku tématikou viz obrázky:

Btw: je toho mnohem víc než na obrázkách...

Sebou i HDD (cca 6TB nebo dle osobní potřeby), jsem schopen předat i veškerou digitální sbírku.

Nikam nic neposílám, kdo si pro to první přijede, ten to bude vlastnit! Pozor nebudu to skladovat dlouho, max do 30.6.2015!!! Pak vše vyhazuju, mažu, prostě komplet format!

Neplatí, kdo se první ozve, tomu to rezervuju. Prostě kdo se první ukáže u mých dveří, tak ten to má.

Místo převzetí: Náchod, možnost přespání do dalšího dne s večerní kalbou...

Budu rád, když si to někdo převezme, neboť nabízím kus své historie k prohlédnutí.

13
Off-Topic / Musím umírat, abych žil...
« kdy: 25. Srpen 2014 - 00:06:05 »
Jak jednou řekl můj jeden kámoš "Musím umírat, abych žil...". Tenkrát jsem se tomu výroku, nebo spíše jeho motu, hodně od srdce zasmál, ale až teď jsem pochopil pravý význam těchto slov. Jsou krutá, ale upřímná a velkorysá.Člověk ve svém životě dělá spoustu rozhodnutí, mám si to koupit a nebo ne, mám jít na záchod a nebo až později, mám si udělat čaj a nebo kávu; a těchto rozhodnutí je spousta, některé více či méně důležitých. A pak tu jsou takové ty životní rozhodnutí, na kterých zavisí úplně vše, např. na kterou střední školu jít, úspěšné dodělání maturity, odstěhování od rodičů a postavení se na vlastní nohy, svatba, mimčo, atp. Dá se toho opravdu vyjmenovat spoustu. Jenomže ne všechna rozhodnutí jsou zcela správná a pak přichází neúspěšné složení diplomu na vysoké škole, dluhy, rozvod atd. atd. Některé rozhodnutí nám trvají dlouho, dny, týdny, měsíce, ba i dokonca roky, a tyto rozhodnutí se snažíme udělat důkladně a s rozvážností, ale jiná rozhodnutí děláme ihned s plným elánem, jako kdyby nám mozek v tu chvíli úplně vypnul.

Já tvrdím, nebo alespoň si myslím, že život je rozdělen do kapitol, tak jako v knížce. Některé kapitoly se dokážou mezi sebou prolínat, jiné běží vedle nezávisle na sobě a další jsou sériové úseky. A někdy je potřeba k tomu, aby mohla začít nová kapitola, ukončit tu kapitolu předchozí. Je velmi těžké dělat takové rozhodnutí a říká se "nikdy neříkej nikdy" jenomže, pokud člověk bude za každým svým rozhodnutím říkat jedno velký "ale", tak své rozhodnutí nebude myslet vážně a většinou se k němu neodhodlá a nebo ne natolik, aby ho mohl dotáhnout do samotného (někdy i hořkého) konce.

Je načase jít dál. Udělal jsem pár špatnýcho rozhodnutí a snažím se je napravit. Jenomže není to tak lehké, jak se zdá a je potřeba učinit další rozhodnutí. A proto je potřeba začít od znovu. Tím myslím úplně od znovu. Něco jako restart, ale se životními zkušenostmi, které mám.

Takže aby bylo všem jasno, já se loučím a odcházím. Uzavírám jednu velikou životní kapitolu, která doposavaď byla pro mě vším, co jsem měl. Bohužel posledních pár měsíců (skoro až-li let) jsem trochu o tom slovíčku "vším" začal pochybovat a až nyní po sletu hodně nešťastných událostí jsem se konečně rozhodl a přiznal jsem si sobě samému pár hodně krutých věcí, které mě postavili na čáru osudu, kde se vše láme a člověk se rozhoduje buď a nebo. A já si vybral to nebo. Není to jen odchod z Akihabary, ale z celého světa kultury anime a mangy, internetu, komunikátorů a tak prostě všeho, co nějak souvisí s počítačovým světem. Udělám za tímhle vším jednu velikou tlustou čáru, tak aby se uvolnil prostor pro další jiné a nové věci.

Neberte to tak, jako že bych vás neměl rád, to ne. Spousty z vás si cením a stali jste se mými dobřími přáteli. Ale jak jsem psal, život jde dál a další kapitola se již začíná psát. Sbohem...

Jistě asi teď přemýšlíte co bude s Akihabarou? Nic! Bude tu běžet dál a až dojde na placení dozajista se tento problém vyřeší. Vývoj? Nebude, nebo aspoň nemám v plánu tento projekt předat někomu koho neznám a neudělá z Aki kůlničku na dříví. Musel by to být někdo koho znám osobně a musel bych si být jist tím, že se Aki nic nestane. Aki bude běžet dál.

A na závěr? Asi jen to, že opravdu nestojím o gratulace do nového směru bytí, až zas tolik se toho nestalo...

Mějte su tu všichni fanfárově, ahoj a čau.Odesláním tohoto příspěvku se odhlašuju z Akihabary a pokud se sem někdy vrátím, tak jako úplně anonymní neregistrovaný návštěvník.

14
Off-Topic / Re:ČSFD
« kdy: 14. Červen 2014 - 14:30:34 »
A není lepší na ČSFD zapomenout a začít používat Aki?

15
Ono spíše v tomhle záleží na definici slova klišé, to co pro někoho je klišé pro jiné být nemusí. Viz třeba dva tábory lidí, jedni zbožňují porcelánové trpaslíky jiní je nenávidí. A to samé se dá říct o celém zastoupení anime. Každý se na danou věc dívá jinak. Spíše řekni, které anime dle tebe jsou klišé a které ne a na tom celém se dá stavět.

Teď s odstupem času za sebe mohu říct, že 99% všech mahou shoujo je klišé, 100% mecha a ecchi. Ale jak říkám, každý se na to dívá úplně jinak. Není klišé jako klišé.

Stran: [1] 2 3 ... 49