akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Zíza

Stran: 1 [2]
16
NatsuCon / NatsuCon 2013
« kdy: 25. Srpen 2013 - 23:59:16 »
Jako jsem to udělala u Adviku, pokusím se i NatsuConu sehnat a shromáždit nějaké ty reporty. :-) Tento příspěvek budu ještě aktualizovat.

17
TOP! / TOP 20 – Japonští páni Herci
« kdy: 31. Červenec 2013 - 15:35:19 »
Takže tu máme další TOPku. Je z Japonska a jsou tam „páni Herci“. Minimální věk pro možné vybrání byl 30 let a maximální byl omezen hrobem. TOPka byla vybírána na bojišti za deště kulek, málem jsme nevyvázly živé, ale nakonec TOPka vznikla, bohužel bylo potřeba spousta obětí.

Pokud s tím nesouhlasíte, zkuste nesrážet karmu (není to přece jenom moje rozhodnutí), ale napsat svůj názor. ;-)20. místo

19. místo

18. místo

17. místo

16. místo

15. místo

14. místo

13. místo

12. místo

11. místo

10. místo

9. místo

8. místo

7. místo

6. místo

5. místo

4. místo

!První tři místa! Tušili jste, že tam tihle budou?
[spoiler]3. místo

2. místo

1. místo
[/spoiler]

18
Advík / Advik 2012
« kdy: 11. Červenec 2012 - 09:59:50 »
Zdar a sílu, soudruzi,

tak kdo se letos chystá na Advik?

19
Všeobecná diskuze o Doramě / Japonsko vs. Korea vs. Tchaj-wan
« kdy: 08. Červenec 2012 - 21:49:26 »
Na jaké hrané seriály raději koukáte a proč? -> Japonské, korejské nebo tchajwanské? Anebo je vám to jedno a upřednostňujete podle jiného kritéria?

Já třeba osobně upřednostňuju japonské, protože studuju japonský jazyk a pokouším se mezi tou hromadou ne moc dobrých věcí najíst skvosty, protože vím, že je Japonsko má a že mě za mou vytrvalost odmění. ;-) Tím ovšem nezavrhuju korejské seriály nebo filmy, ale už na ně nekoukám tak moc. Tchajwanské jsem sledovala dřív, ale teď už na takové dlouhé věci není čas, ani chuť – samozřejmě dokážu udělat výjimku, pokud se mi zalíbí námět nebo mne k tomu přitáhne něco jiného (třeba Skip Beat!).
Co vy?

20
Jak už napovídá název, chtěla bych se vás zeptat, jak jste se k tomu dostali. A jestli jste třeba k tomu dostali i někoho dalšího? :-)

Já totiž sama pořádně ani nevím, jak jsem se k tomu dostala. Vím jen, že to bylo díky anime - zase jsem jednou hledala, na co koukat, když mi to nabídlo něco hraného a seriálovitého. Řekla jsem si proč ne. Alespoň myslím, matně si totiž vzpomínám, že jsem koukala na Nobuta wo produce, Hana Kimi a Hana yori dango. Přes Hana yori dango jsem zase objevila svět j-popu (zdravím Arashi :-D). A pak už to šlo tak nějak samo, přirozeně a v obrovských dávkách. Co vy? :-)

21
Všeobecná diskuze o Doramě / Chci vidět
« kdy: 22. Duben 2012 - 13:26:30 »
Máte něco, co chcete vidět, ale ještě to nevyšlo nebo k tomu doposud nejsou titulky?

Já mám takhle v plánu toto:
Genji monogatari, kde Gendžiho hraje Ikuta Toma, to se člověk prostě musí těšit :-)

Byakuyako, remake seriálu z roku 2006, kde hrála Ayase (tady ji nahradí Horikita), takže zvědavost, jak to vypadá jako film :-)

Hotaru no Hikari, vzhledem k tomu, že jsem si zamilovala Hotaru už v seriálu (obou sériích), tak se těším, jak bude vypadat na cestě do Evropy ;-)

Rurouni Kenshin, viděla jsem anime, četla mangu a pak se podívala na trailer live action a říkám si, že to prostě vidět musím ^^

No a co vy? Třeba si tak doporučíme věci, o kterých jsme ani nevěděli, že budou  :)

Stran: 1 [2]