akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Chikate

Stran: 1 2 [3]
31
Off-Topic / Re:Daruju kotě
« kdy: 28. Září 2013 - 11:38:26 »
Pravda na to jsem zapomněl. Jsem z Náchoda (Královehradecký kraj) ale nemám (respektive táta ne) problém ji odvést někam dál. S jižní Moravou by to už asi problem byl ale jinak ne.

32
Off-Topic / Daruju kotě
« kdy: 28. Září 2013 - 11:16:55 »
Zdravím,
včera ráno jsem si šel do školy, zaspal jsem, a díky tomu se mi stala docela problematická věc, uprostřed  silnice leželo kotě. Nechat jsem ji tam nemohl a taky jsem  si všiml  má něco s nohou.
Doma si ji nechat nemůžu, protože naše kočka není společenská a trucuje (odmítá jíst atp.)

Byl jsem s ní na veterině, takže už je odčervená, blechy nemá ani nic podobného. Je jí 5 týdnů. Pojmenoval jsem ji Himari ale neznám kočku která by přiběhla na jméno takže to je tak jedno.

Kdyby někdo měl zájem, nebo někoho znal kdo by ji chtěl tak napište. (a fotku klidne dodam)

Děkuju a snad se někdo ozvete.

33
Anime v databázi / Re:School Days
« kdy: 18. Červen 2013 - 20:27:20 »
Já pak ani nevěděl jaký konec chci, fandil jsem Kotonoze ale zas mě hrozně štval Itou.

34
Anime v databázi / Re:School Days
« kdy: 18. Červen 2013 - 20:00:39 »
Chjo -_- tak ale děkuju za odpovědi.

35
Anime v databázi / School Days
« kdy: 18. Červen 2013 - 19:38:16 »
Anime: School Days

Tak jsem zase tu a nyní bych měl dotaz k tomuhle anime. Asi jsem dost natvrdlý ale nad věcma moc přemýšlím tak si to dokážu vyložit na deset způsobů. Nevím jestli se tu může spoilerovat takže tohle bude spoiler.

[spoiler]Na konci v posledním díle zabila Saionji Itoua, ale jak byl poslední záběr na Kotonohu na lodi tak mu řikala že jsou konečně spolu. On to přežil? Mě totiž ještě napadlo jestli se třeba z toho nezbláznila což bych se jí nedivil..[/spoiler]


Děkuju. :)

edit: spoilery se dávají do tagu „spoiler“ - maggot

36
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 01. Červen 2013 - 15:33:58 »
Aha, to je škoda. Ale jestli tomu dobře rozumím, tak vzhledem k tomu, že je z roku 2012 tak se může stát že budou v LN pokračovat že?


A ještě.. teď jsem to dokoukal tak to ještě rozdýchávám :D. Neznáte nějaké anime se stejnými nebo podobnými žánry (tj. ecchi, komedie, seinen a ze školy.. mohlo by to být i podle novely protože ty se mi osvědčili nejvíce :D)

37
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 01. Červen 2013 - 15:07:18 »
Zdravím.
Podobný topic jsem tu neviděl tak hned přijdu k věci. Nevíte někdo jestli se do budoucna chystá pokračovaní anime "Sakurasou no Pet na Kanojo" a nebo to je definitivně uzavřené?
Děkuji.

38
Studium / Re:Píšete si s někým z Japonska?
« kdy: 29. Květen 2013 - 15:54:06 »
Ah, to odepsalo lidí. Píšu trochu se zpožděním ale co už. Chtěl bych vám moc poděkovat za ty typy a nejvíc asi těm kteří mi doporučovali tu stránku japan-guide.com... trochu jsem se tam porozhlídl a už tam mám známost (i když jsem si kvuli tomu musel založit LINE).
 Nečekal jsem že tak brzo na někoho takového narazím. Šlo mi hlavně o to poznat někoho z té kultury, kterou tolik obdivuju. A povedlo se, díky vám :). Jentak pro zajímavost, až se trochu osamostatním a otrkám ve světě (doufám co nejdřív -_-) tak plánuju také nějaký pobyt v Japonsku (to byl další důvod abych tam někoho znal) a tady mi to trochu připomnělo příběh Afgyho, jehož kamarád k nám přijede, tak u mě to je stejné. A také jsem ji okamžitě nabídl, že jí mohu udělat průvodce.
 Ještě takový dotaz trochu mimo téma, je v Japonsku něco na co bych se měl duševně připravit?

Ještě jednou moc děkuji za odpovědi.

39
Studium / Re:Píšete si s někým z Japonska?
« kdy: 26. Květen 2013 - 18:53:17 »
Yo minna,

jsem tu nový a doufám že mě hned neukamenujete (nemám čas na čtení pravidel fóra, ale zítra si je přečtu). Mno k mému dotazu.. nemáte tu někdo známého či kamaráda (nejlépe ženského pohlaví s těma umím lépe mluvit) z Japonska? Totiž když mám nějakou otázku ohledně Japonska, jejich zvyků či na nějaké slovní spojení atd. tak se mi to hodně hodí, někdy si chci jen pokecat s někým z tak (pro mě úžasné) kultury. Pokud někdo někoho zná a nebude to tomu dotyčnému vadit tak bych byl rád kdybych se i já mohl seznámit  :) .

(jen takové doplnění, myslím takhle po internetu.. Skype, Fb atd. popřípadě bych si založil i něco jiného :D)

Děkuji vám moc :).

Stran: 1 2 [3]