akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - dahakere

Stran: 1 2 [3] 4
31
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 19. Duben 2018 - 21:39:34 »
Citace
A proč že by v GGO bylo tolik hráčů spokojeno s nabouchaným svalovcem?
Citace
Proč že by chtěl být menší?
Protože hrají střílečku a ne Second Life ? Co si myslím o té náhodné tvorbě postav jsem toho myslím i v ostatních reakcích napsal dost. Ve střílečce totální balanční nesmysl. Vydat takovou hru, která ti náhodně vygeneruje velikost postavy ve hře, kde má ta postava hitbox podle své velikosti ? Asi tuším, jaké by na to byly reakce. A jelikož sama píšeš "ve většině VRMMO v SAO světě náhodná", tak zrovna tady je to totální nesmysl. :)
Citace
fakt si myslíš, že Japonci v tom vidí ČESKÉ sprosté slovo? Fakt?
V tomhle bodě nejde o to jak to zní nám Čechům (to už je prostě jen taková třešnička na dortu), ale pojmenovat automatický kulomet P-Chan ? Jako dobry asi HAHA, ale tak podobně infantilní chování bych čekal možná tak od holky na prvním stupni ZŠ. Té holce je 19... (podle wiki, z anime si nevybavuji jestli to tam někdo řekl). A ano ja nejsem holka, ale měl sem za svůj život tu čest jich pár potkat a to i ve virtuálním světě. Žádná naštěstí neměla nutkání se chovat takhle. Každej je nějakej to beru, ale v tom anime to je prostě šílenej a neoriginální stereotyp chování hlavní postavy. 
Citace
Na jednu stranu si stěžuješ na to, jak to porušuje pravidla té samotné hry, ale když je to dodržuje, stěžuješ si snad ještě více.
Ano vadí mi když anime porušuje svoje pravidla, když jsou jasně tím anime řečené a dané. Což tady v tomto případě nikdo nikdy neřekl, že stejná barva oblečení a pozadí = neviditelnost. A to ona musela být sakra neviditelná, když prošli asi metr daleko od ní.
Citace
Jestli je ti tak moc nepříjemné na to koukat... tak to třeba nedělej, že
Psát potřetí, proč jsem se na to koukat začal nebudu. Jen napíši to, že když jsem začal, tak to neznamená, že se na to i dodívám. Zatím čekám na toho jejího spoluhráče, který v prvním díle vypadal jako jedna z mála dobrých postav a třeba to s ním bude lepší a lepší. :)

32
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 19. Duben 2018 - 00:22:57 »
Mal by si si túto vetu asi upraviť, lebo ak dobre vidím, tak klady sú len zelené vety? Lebo ak áno tak tu vidím viac záporov než kladov xD
Inak neviem prečo ale niektoré veci naozaj moc rozoberáš dopodrobna a zbytočne, rád by som videl ako by si ty vytvoril bezchybné anime a aby sa ti podarilo predať čo najviac kópií daného anime čo vytvoríš.
Príde mi, ale, že dokážeš viac napísať záporov ako tých kladov :D

Sepisuji tolik kladů a záporů, kolik v daném díle vidím. Osobně totiž nedokážu pochopit ten strašnej HYPE co tahle série má, když je to zatím plné očividných chyb a nesmyslů bijících do očí. Je to ale jen můj osobní pohled na věc, pokud si s danou věcí spokojen, tak je to přeci v pohodě. Tento topic jsem zakládal s tím aby se o tom vedla diskuze a to nejlépe mezi oběma stranami. Ano máš pravdu, že rozebírám některé věci zbytečně dopodrobna, ale beru to jako důkaz toho, že to "nehejtím" jen jako ovečka co to ani neviděla, což je velice oblíbený a rozšířený "argument" SAO fanoušků po celém internetu. :) Jinak ja se psaním a děláním anime neživím, ani se tomu jinak nevěnuji, takže bych asi lepší anime neudělal, ale to neznamená že nemohu být kritický. Stejně jako člověk v restauraci může vrátit jídlo, že je hnusné, ale doma by nic lepšího nikdy neuvařil. Věř, že kritické myšlení opravdu nepoužívám jen u SAO, ale u všech hodnocení, minimálně se o to alespoň snažím. :)

33
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 16. Duben 2018 - 19:10:36 »
EP2 14: tak jak je to tam napsane to dava smysl.. jedna se o sazku ve které nehlede na vysledku obe dve vyhraji i prohraji zaroven (pokud ta ruzova holka vyhraje tak ukaze ze je lepsi ale zaroven ackoli nechce se bude  muset s Pito setkat osobne a pokud prohraje tak se ukaze ze je slabsi ale nebude se sni muset setkat)

EP 2 12: ten dvojsmysl sis utvorit ty sam ve sve hlave, nevim jesli si to myslel jako plus či mínus toho anime ale tak či tak je to tvůj problém

EP 2 10: "Strilecky" nejspíše hraje proto ze je to jeji oblibeny žánr...

EP 2 08: něco podobného jako tato postava mela i postava v serie SAO2 (takovej chlapek v elastickem obleku), ostatní hraci se asi zameruji na něco jiného (preci jen u stříleček se moc na rychost nehraje)

EP 2 06: Nekteri hraci i v realnych hrach si davaji zalezet vic na vzhledu nez na ucinosti vybaveni

EP 2 04: to ze ti hraci, co ji spatrily nikdy nic takového nevydeli, neznamena ze to v ty hre nikdo nemel (teoreticky)

EP 1 08: si nikdy nenarazil v online hrach na lidi co hre nerozumely a neumeli ji ? :D :D

EP 1 07: před začátkem hry nevedeli kde se bude hrat... stejne tak mohli hrat na ty pousti z 2 dilu a tam by zase byli všichni ostatní za pitomce...

EP 1 04: Tvorba postavy je nahodna... (ale i tak by si hodne lidi udelaly velke postavy, viz třeba 4Story v této hre je také moznost si udelat neskutecne malou postavu ale i tak si lide delaji velke postavy, znovu pisi: nekteri si davaji zalezet vice na vzhledu postav)

K ostatním bodum jen dodam ze se koukáš na "ANIME" takze to k tomu proste patri

To ze něco ty neschledavas za vtipne, neznamena ze to vtipne neni

a pokud k tomu mas nejakou averzi tak se na to nekoukej :D

E2 14) Ok to by jako vysvětlení stačilo, jen to tam vyznělo blbě
E2 12) Celé pojmenování zbraně P-chan je prostě totálně směšné a ten dvojsmysl neberu ani jako zápor ani jako klad, prostě mě to pobavilo :)
E2 10) Můj největší problém je, že si stěžuje, že je unavená z hraní se samejma chlapama. V tomto žánru a hlavně prostředí ve kterém se hra odehrává s tím musí počítat a jak jsem psal z 2. série je jsně vidět, že holek to hraje taky dost, (co si vybavuju) takže jako důvod shledání a začátku vztahu těchto 2 postav je to hodně slabé vysvětlení.
E2  8) Právě naopak, ve střílečkách se na rychlost a pohyblivost hraje snad nejvíce ze všech žánrů. A nedává smysl, když je očividné maxování agility tak OP, proč ji maxuje tak málo lidí.
EP 2 6) Chápu člověk od člověka se lišíme, ale je to taktická nevýhoda co nedává v tomhle druhu hry žádný smysl.
EP 2 4) Tvorba postav má být náhodná takže by po tom světě mělo běhat mnoho podobných charaktérů
EP 1 8) Narazil, ale rozhodně to nebyla většina hráčů této hry a anime zatím ukazuje, že tady neví co dělá většina těch nepřátel
EP 1 7) Tady nevím jak to je s výběrem oblasti, ale určitě zelené tmavé oblečení bude sedět do více oblastí jako křiklavě růžové a ta možnost změny barvy tu očividně je. S takovou hráčkou bych do podobné soutěže raději nelezl :)
EP 1 4) ano je náhodná, ale ta náhoda funguje nějak divně :)

"K ostatním bodum jen dodam ze se koukáš na "ANIME" takze to k tomu proste patri" - ne k Anime jako takovému to nepatří, patří to zatím k adaptacím SAO :)

"To ze něco ty neschledavas za vtipne, neznamena ze to vtipne neni" - stejně jako já mohu napsat že když to schledáváš vtipné ty, tak neznamená, že to vtipné je....ale tady to je subjektivní, jen mi ten humor osobně připadá na hodně nízké úrovni :)

"pokud k tomu mas nejakou averzi tak se na to nekoukej" - proč se na to koukám jsem vysvětloval, ona myšlenka toho anime zní jako něco co by mne mohlo bavit a tady jelikož to dělá někdo jinej a obměnilo to hlavní postavy, tak byla velká šance ke zlepšení. Zatím ale nic. :)

34
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 16. Duben 2018 - 18:53:50 »
k EP1 1) Jak může poruśovat něco co tu ještě není? Nebo tu snad jsou hry ve VR s plném ponoření bo jak se to jmenuje?
4) Jak jsi v EP2 zmínil. Generace postav je zcela náhodná
9) Spíš než skill tak bych hádal, že jen dala dost bodíků do agi a jednotka se tam cvičila v realném boji. Tudíž jim bylo zbytečné bojovat proti někomu koho v RL nepotkají.
k EP2 1) I v RL mají lidi komplexy z něčeho i když z tvého subjektivního názoru ti příjde že to je pitomost, že vypadá v pohodě.
7) Jak si sám zmínil je to ve hře. Tudíž mohlo zafungovat nějaký bonusy maskování. Tudíž ty 3 "opice po lobotomii" jí ani nemuseli vidět.

1) Posuzuji to podle začátku první série SAO a stále je to stejný svět
4) Ano je náhodná, ale jelikož je malá postava zjevně velkou výhodou ve hře, tak je to hodně velkej unbalanced prvek těchto her. A tak malé postavy to očividně vytvoří jedné z milionu (můj odhad, prostě v tom světě tak malej charakter zatím nikdy nebyl)
9) Ano s tou Agilitou to píšu u druhé epizody, kde s tím mám očividný další problém :)
1) V RL mají lidi různé komplexy to chápu
7) Zatím to nebylo vysvětleno a pochybuju, že bude (pokud ano tak jen dobře), takže zatím to vypadalo tak, že její ultimátní maskování spočívá v tom, že má růžové hadry v narůžovělém prostředí a ostatní jsou slepí :)


35
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 16. Duben 2018 - 16:57:46 »
EP2

1)Hlavní postava má komplex zbytečně, jelikož vypadá dobře IRL

2) Uřvaná kámoška, co ji vysvětluje VR a hlavní postava co je tak tupá že nic nechápe (chápu, že je to její první zkušenost s hrama, ale nepochopit to že nové zařízení je uděláno tak, že se odpojí pokud zjistí nějaké nebezpečí ohrožující tě IRL ? Co na tom nechápala ?)

3) Trapnej HAHA moment u vytváření postav, kdy ji to random vytváří samé obr charaktery (samozřejmě paní zakomplexovaná z toho chytne skoro infarkt, vtipné to opravdu nebylo)

4) Takže postavy se vytvářejí náhodně, po vytvoření hlavní postavy „kawai“ skřítka jsou všichni okolo hrozně udivení, co to vidí, protože tak malou postavu se vzhledem dítěte očividně nikdy ve hře neviděli. Opravdu zajímavý RANDOM prvek u tvorby postavy. Asi nějaký BUG…

5) Tutoriál byl postaven na trapné klišé blondýně (npc reagující se jako realný člověk už je v tomhle žánru klasika, neřeším), na druhou stranu vysvětlil pár věcí, co dávají herně smysl. (uvidíme jak dlouho bude trvat, než to poruší)

6) Hlavní postava potřebuje v pochmurném světě něco roztomilého, tak přebarví svůj zelenej ohoz na růžovou, aby pěkně vyčnívala… (barva se očividně dá měnit, tak proč jde v prvním díle do PVP stále v růžové ?)

7) Jako opravdu si jí ta parta 3 pablbů nevšimla ? Byla jen skrčená a ležela asi metr od místa kudy prošli. Takže chování nepřátel jako opice po lobotomii pokračuje.

8) Pojmenování růžovej ďábel, protože ostatní jsou slepí idi*ti a hlavní postava očividně jako jediná zvládá využívat sklil ve hře (aha tak prý je to velkým číslem v agilitě, v tom případě by ostatní staty měla mít nepoužitelné a tím pádem by měla jít snadno porazit, nebo je hra totálně unbalanced a všimla si toho zase jen naše hlavní postava ?).

9) Random setkání s random Pito = BFF protože z nějakého důvodu hlavní postavu nesejme na potkání a ta jí hned začne důvěřovat.

10) Aha takže Pito je unavená z hraní s muži a proto se snaží být s hlavní postavou  BFF…to dává smysl no, proč hraje střílečku zasazenou do temného postapo světa, protože tu normálně hrávají bandy kawai holčiček. I když ze SAO 2. série co jsem měl tu čest nevypadalo, že by tu bylo nějak málo hráček, takže tento důvod je další random nesmysl.

11) Podle hlavní postavy je P-90 kawai a zlatíčko … za chvíli budu zvracet duhu.

12) Scéna s pojmenováním zbraně, do které se hlavní postava zamilovala… „Pí*a(N)“ je skvělé jméno. (ja musel sorry)

13) Dohoda o duelu s Pito spojena se sázkou, která je spojena se setkáním v reálném světě, do které se samozřejmě hlavní postavě nechce. Takže zápletka pro poslední 2 díly vyřešena.

14) Teď nevím, zda je chyba v cz titulcích nebo to je fakt tak d*bilní, ale sázka je o tom, že se ty 2 setkají v RL, setkat se nechtěla hlavní postava, ale Pito najednou řekne že se setkají když ONA (Pito) prohraje…jako WTF ? (bylo to i v ENG titulcích, takže je to nesmysl toho anime)

36
Anime v databázi / Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 16. Duben 2018 - 16:31:12 »
Anime: Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

Tak jsem si začal sepisovat klady a zápory v každém díle. Jelikož se stále častěji setkávám znázorem "pokud se ti SAO nelíbí a dovoluješ si proti němu něco napsat, tak si jen tupá ovce co se veze na hatetrainu". Četl jsem to tady, čtu to na diskuzích na MAL a různě po internetu. Jelikož SAO považuji za něco opravdu špatného, ale svět toho anime považuji za něco co by mne opravdu mohlo bavit, tak dávám šanci každé sérii a filmu. Zatím jsem se tedy nedočkal kvalitní adaptace, ale doufat mohu. U právě probíhajícího anime jsem si u každého dílu začal psát zápory a klady, které na obrazovce vidím. Zprvu to vypadalo celkem vyrovnaně, ale od 2. EP to zápory značně začaly zase převažovat. A chtěl bych se podělit o zatím moje zápory a klady, které jsem v prvních 2 epizodách na obrazovce viděl. Jen upozorňuji "jsi idiot a dement" neberu jako diskuzi. Osobně jsem schopen změnit názor a uznat chybu, pokud mne o tom někdo přesvědčí.

Některé věci se dále vylučují, ale bylo to psáno přímo u sledování a vždy jsem danou věc zapsal hned po tom co jsem ji viděl.

EP1

1) Prvních 5 minut a hned to anime porušuje zákonitosti her.  K plášti co má zakrýt nesnesitelně trapné růžové oblečení hlavní hrdinky se chovají jako k reálné věci (předání z ruky do ruky, nasazení a zapnutí knoflíků) … a ne neříkejte mi, že to je v SAO od začátku, právě naopak začátek první série v tomhle byla skvělá a držela se zákonitostí MMO her, ale ti babráci se na to po několika dílech vykašlali a pokračují s tím dodnes.

2) Zakomplexovaná obří hlavní hrdinka si lečí komplex tím, že si vytvoří v tmavém pochmurném světě kawai růžovou chibi postavičku…hlavní postava je nesnesitelná upištěná kr*va prostě takové výstavní anime klišé, ale v reálu je to samozřejmě tichá holka …  ostatní hlavní postavy jsou zatím překvapivě chytré a snesitelné.

3) P-chan = růžová P-90 -> trapas, výplach mozku v SAO stylu pokračuje (jedná se o růžový samopal)

4) Malá výška je v té hře očividné výhoda, tak proč si každý dělá obří badass svalnaté týpky ? (ve 2. epizodě je o tvorbě víc)

5) Celkem příjemné sledovat spolupráci a taktizování v týmu, na SAO nezvykle chytré (škoda že hlavní hrdinka hraje roli tupé uječené kr*vy a všemu se diví)

6) 1st person pohled … zajímavá inovace v anime (ja se s tím teda tak často nesetkávám)

7) Proč alespoň na soutěž hlavní postava nezmění své hadry a barvu zbraní ? To by už asi díky své chytře (chytře zvolena je, ale hrdinka je tak tupá že si ji nezvolila kvůli taktice, ale kvůli své zakomplexovanosti) zvolené malé výšce byla neporazitelná. (ano v 2. epizodě je vysvětlena tvorba postav, ale i tu řadím do záporů...)

8) Nepřátele také taktizují a přemýšlejí… teda jak kteří, alespoň to ukazuje úroveň skillu hráčů a za to to má malé + (většina se teda chová jak opice po lobotomii)

9) Hlavní postava zničí jednotku (v reálu) profesionálních vojáků (nebo policajtů) jen díky své výšce a díky tomu, že využije sklil (zrychlení) ze hry, který má jen ona…nepřátelská jednotka si svoje skilly asi zapomněla equipnout v lobby. (chápu bylo to jejich cvičení, ale nejde v reálném boji o využití všech prostředků pro porážku nepřátel ?)

10) Na konci nesnesitelná upištěná parta holek…už jsem myslel, že to bude mít snesitelné postavy

37
Všeobecná diskuze o Doramě / Re:Kde stiahnem Battle Royale
« kdy: 06. Duben 2018 - 18:57:11 »
Pokud máš účet, nebo ti ho někdo zapůjčí na CzTorrent je "Battle Royale / Batoru rowaiaru (Director's cut) (2000) [720pHD]"
Podle popisku:
Jazyk:Japonský
Titulky:CZE

Jinak určitě když dáš název filmu a k tomu přihodíš release co je u nich napsán tady na aki, tak ti to něco najde. :)

38
Anime hry / Re:SoulWorker CZ/SK
« kdy: 22. Březen 2018 - 13:53:13 »
Jen jednou abych dopsal část "na to že je ta beta na steamu puštěná necelej měsíc, tak si buď krutej alfa tester a nebo kouzelník, ale co už", abych zbytečně nepsal další příspěvek po tom co jsem se podíval na tvůj skvělej screen, se kterým sis asi chtěl něco dokázat. 

Blahopřeji děláš ze sebe stále většího idiota. Discord plnej lidí jako ty si asi nechám ujít (navíc odkaz na něj je v té vaší úžasné komunitě, takže kdybych chtěl, už tam dávno jsem). Koukám že hodláš pokračovat stále v útoku na osobu a hru obhajovat nebudeš. Takže díky, názor na ni neměním a navíc si k mínusům přičítám nejdebilnější komunitu hráčů (pokud ji vedou lidi jako ty, tak to musí vypadat). Z průměrné mlátičky a grindovačky, kterou by si někdo občas mohl na odreagování zapnout si udělal odpadek, kterému doporučuji se vyhnout širokým obloukem.

Bravo. Urážky jak ze školky na pískovišti. Umíš ještě něco jiného ? Protože pokud si myslíš, že mě to nějak ubližuje na duši, tak to se pleteš. Jen se bavím co za idiota s dlouhým vedením si zde zakládá nový účet, aby se zde začal prezentovat jako naprostý primitiv a ani nedokázal po 2 dnech pochopit, že nikdo na tu hru neútočil, jen napsal svůj názor. Kdyby si nebyl jen hloupé děcko (minimálně chováním), tak si mne mohl po 900 hodinách ve hře naprosto převálcovat argumentama o tom jak je skvělá a úžasná a já se do ni klidně mohl zase vrátit a zahrát si ji. Ale ne raději zde budeme prskat kraviny jako děcko kterému někdo pomluvil oblíbenou hračku.

Na další tvůj výblitek odmítám už reagovat, stejně ze sebe nic kloudného nevyplodíš, na to si měl už dostatek příležitosti.

39
Anime hry / Re:SoulWorker CZ/SK
« kdy: 21. Březen 2018 - 19:02:15 »
@dahakere Jestli argumentujes obrazkem tak taky jeden poslu co zas mam nahrany ja: https://s9.postimg.org/4h2q41v2n/x11.png
A rikam taky ze vis o hre uplny hovno. Hra je v Open bete a dalsi veci jsou dustupne az v jinem meste.

U Steam uctu je minimalni vek 13let, bud tak hodnej a nez zase neco zacnes hrat nebo psat nekam pozadej o dovoleni rodice dik.

Další děcko s argumentama na úrovní školky (nebo to stejné na jiném účtu, ani bych se nedivil). Naučte se číst a přečtěte si co jsem psal, psané slovo pochopte a pak něco pište. Hádat se tu s omezencema co hned útočí místo argumentů není ani vtipné.
Napsal jsem svůj názor, ještě jsem tam napsal pokud mě někdo přesvědčí o opaku, tak ho klidně změním. Vaše argumenty jsou  "Hra je Open World s PVP zonou" ...ne open world to není a to je můj hlavní problém se hrou. A "další věci se odemčou v dalším městě". Já někdy tvrdil že ne ? Ostatní vaše výkřiky jsou slepé útoky na moji osobu. Obrázek jsem poslal jako důkaz, že jsem to vůbec hrál a nevymýšlím si bludy, ale to by někdo musel použít mozek aby to pochopil.
Takže co tu zkoušíš hned útočit na věk ty primitive ? Prvně se podívej na svoji občanku pokud nějakou vůbec máš s tímto chováním. Jestli je v té hře komunita plná podobných děcek, tak jsem rád že jsem se dál ani nedostal. Podle úrovně argumentů a chápání psaného slova bych to tipoval maximálně na 2. stupeň ZŠ (kde selhává výchova). Tady se normální diskuze o hře asi nedočkat nelze.

Jinak blahopřeji k 900 hodinám v tvé oblíbené hře a užij si ji (na to že je ta beta na steamu puštěná necelej měsíc, tak si buď krutej alfa tester a nebo kouzelník, ale co už :D). Třeba by sis mohl přečíst jaké s ni mam problémy a napsat mi, že jsem se pletl a uvést nějaký důkaz.

40
Anime hry / Re:SoulWorker CZ/SK
« kdy: 21. Březen 2018 - 12:41:38 »
Většina toho co jsi napsal jsou bludy, je jasné že si nedošel za hranice začátečního města...
Když proházíš instance na normální obtížnost kde není problém hrát sám nemůžeš si stěžovat že hra je moc jednoduchá.
Nebudu se s tebou hádat si jeden z mnoha co má na steamu 1000her ale jedinou hru co dohrál je Clicker Heroes po čtyřech letech.
Je fajn jak znáš moji herní bilanci pomalu lépe jak já. Bavíme se o hře, tak přestaň každou odpovědí útočit na moji osobu a trochu se snaž argumentovat v prospěch té hry. Zatím tu svoji komunitu reprezentuješ jako bandu omezenců. Nedočetl jsem se zatím ani jedinou věc, co by vyvrátila něco co jsem napsal. :)
Ve hře mám 11.9 hodin celkem a naštěstí místo přemýšlení nepoužívám věštecké schopnosti jako někdo a o hře jsem si obrázek zvládl udělat. https://ctrlv.cz/4JSn :)
Jak mohou být bludy něco co jsem v té hře zažil ? A to že jsem se nedostal dál je prostě dáno, že ta hra začala nudit. Instance jsem prolézal na první a druhou obtížnost a vše šlo sólo. Tu třetí jsem zkoušel v partě s náhodnýma hráčema a jak to dopadlo jsem již psal. Ještě mě prosím osoč z toho, že jsem to ani nehrál, když jsem jedinej kdo tu má hodnocení u https://anime.akihabara.cz/anime/Web-Soulworker-Your-Destiny-Awaits-2016. (proč bych se na to díval kdybych to nehrál...).
A nikdo se s tebou nehádá, protože i na hádku je třeba mít argumenty. A klidně svoje tvrzení o hře vezmu zpět, pokud mě o tom někdo přesvědčí. :)

PS Opravdu by mě zajímalo co bych měl z šíření bludů o této hře ? :D

41
Anime hry / Re:SoulWorker CZ/SK
« kdy: 20. Březen 2018 - 13:32:38 »
Daleko jsem se nedostal, ale ne protože by byla těžká. Minimálně tam kam jsem se dostal byla velice primitivní a vše se dalo solnout (v partě s randomákama to stejně nemělo smysl, protože každej jen bezhlavě mlátil, i když hrál tu holku s kytarou co healuje), ale prostě to byla repetetivní nuda, takže jsem se dostal asi na 15 level s 2 postavama. A to že si v jedné zóně ze které s partou můžeš vlézt do další zóny (instance), kde vidíš jen svoji partu fakt OPEN world není + je tam omezující stamina systém z mobilních her, což nechápu logiku cpát to na pc. Pokud se to dál nezmění, nebo jsme nehráli jiné SoulWorker, tak ta hra nemá co nabídnout, pokud tedy nejste blázen do nonstop grindění stále se opakujících oblastí (i na začátku jsem musel jednu prolézat 5x abych se dostal na level potřebný na další lokaci a to jsem dělal všechny vedlejší questy). :)

V žádném případě však neříkám, že by to někoho nemohlo bavit, nebo že by ta hra snad byla nejhorší věc co jsem kdy hrál. Je to jen klasická F2P korejská grindovačka v pěkném anime kabátku a pokud vás to baví tak HF. Mě to jen prostě zklamalo, protože jsem o té hře měl úplně jiné představy. Napsal jsem to, jen aby se zbytečně lidi netěšili na něco co ta hra absolutně není. Stejně jako jsem se těšil já, když jsem to uviděl na steamu. :)

42
Anime hry / Re:SoulWorker CZ/SK
« kdy: 19. Březen 2018 - 16:44:43 »
Čekal jsem fajn open world rpgčko. no tohle je instancovaná nuda se stamina systémem jak z mobilních her, vydržel jsem 2 dny.

43
Anime hry / Re:Doki Doki Literature Club - český překlad
« kdy: 08. Březen 2018 - 10:04:27 »
ja som si tuto hru stiahol davno ale este som ju nehral rad si ju stiahnem po cesky a potom si ju aj hned zahram narozdiel od anglickej verzie. velmi dakujem ze nieco taketo robite a cenym si toho ze aj takyto ludiaexistuju co sa do niecoho pustia pre seba ci pre inych.

Hra určitě stojí za zahrání a čekat na překlad, který možná nikdy nebude bych nedoporučoval.  :)

44
Off-Topic / Re:Co máte na ploše?
« kdy: 27. Únor 2018 - 19:08:34 »
Poslední dobou ten Fate žeru. Škoda, že ty anime stojí za prd.


45
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 23. Únor 2018 - 12:30:02 »
To asi jen tak nenajdeš. Proto to bylo tak geniální a unikátní.  ;)

https://manga.tokyo/otaku-articles/10-anime-like-made-in-abyss/2/ např. ale většinu jsem viděl a ani zdaleka se to k tomu nepřibližuje. (Jsou tam dobrá anime, ale rozhodně bych je neporovnával s MiA) :)

Stran: 1 2 [3] 4