akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - dahakere

Stran: 1 2 3 [4]
46
Off-Topic / Re:Autorská práva (Nový zákon) o Anime
« kdy: 16. Únor 2018 - 11:11:58 »
Hroznej problém místo jednoho souboru stáhnout 2 a buď je stejně pojmenovat nebo je oba naházet do přehrávače....jo tady je ale většina zvyklá na úžasnou online nekvalitu. Jediné, co se může stát, tak že se na to překladatelé vykašlou úplně a to se kupodivu zatím nestalo (hlavně díky HNS). Přeloženo je skoro vše na co jsem se tuto sezónu chtěl dívat a 2 teda sleduju anglicky. Žádná anime apokalypsa se neděje, tak se už proberte děcka.

47
Anime hry / Re:Doki Doki Literature Club - český překlad
« kdy: 28. Leden 2018 - 13:12:22 »
takovej dotaz...kolik toho je přeloženo ? :D Hru mám teda dohranou ENG, není tam moc složitá, ale s češtinou bych to dal znova :D

49
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 07. Duben 2017 - 14:37:03 »
Trochu urážlivé, nemyslíš?

Nevidím na tom co jsem napsal absolutně nic urážlivého.
To že to je někoho první anime neznamená, že je dobré. Před půl rokem jsem se znovu podíval na Shaman Kinga konečně v origo znění. No co jako malej na fox kids bych tomu narval klidně 10/10. Dneska 6/10 protože už se na to můžu podívat objektivně a mám s čím porovnávat. Pokud si přečteš můj první příspěvek, tak jsem chtěl vědět názor. Názory jsem dostal, i když je většinou teda nechápu, ale jsou to názory ostatních lidí a já jim je neberu. Ale když mi někdo napíše že má FT pěknou animaci, tak to promiň na ty screeny jsem si prostě vzpomněl. :D

Ale napr. v Narutovi (Naruto Kyuubi vs Pain) ten rozdiel animácie bol o dosť horší :D

No tak Naruto je kapitola sama o sobě. Věřím že to na české komunitě bude mít ještě víc fanoušků, které by mohl můj názor očividně urazit takže začínat nebudu. :D Už mi tu kdysi došel mail že jsem de*il protože jsem tomu v hodnocení nedal 10/10 takže fakt raději ne. :D

50
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 04. Duben 2017 - 14:03:11 »
Animaci má hezkou a postupem času se dokonce i mění.

Jo mění se v každém záběru xD. Nevím v jakém světě má FT hezkou animaci. Kdysi dávno sem si udělal pár screenů a koukám že na netu ještě jsou :D

A tohle nebyly zdaleka ojedinělé případy (měl jsem toho víc ale nemohu to najít) :D
Jak jsem psal manga sice znovu dokázala podělat nadějný arc, ale kresbu to má alespoň furt pěknou. Anime kdysi mělo jeden z nejlepších soundtracků, no po té pauze nemělo anime vůbec nic. :) Co udělali s FT:Zero (viz screen) byl pomalu hřích. Ale tím lidi co to baví nijak neodsuzuji jen prostě neberu to, když má někdo něco oblíbené a zaslepeně nevidí jasné nedostatky.

51
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 23. Březen 2017 - 08:32:20 »
Tak třeba mi to konečně tady vysvětlí. :D
Proč to vůbec chcete ? Animaci to má strašnou (kvalita se mění každou minutou jako na houpačce), soundtrack už je oproti začátkům nic moc, příběh je no prostě to je FT. Když už tak manga je alespoň pěkně nakreslená. :D Ale fakt se jen ptám a chtěl bych vědět objektivně co na tom lidi baví.

52
Všeobecná diskuze o Manze / Re:Psyren od Brooka
« kdy: 20. Březen 2017 - 11:38:38 »
To jsem právě našel, ale přeložených kapitol bylo kolem 40 kapitol co si vybavuji proto jsem to zatím nestahoval protože jsem myslel že to není přeloženo. Ale děkuji :)

53
Všeobecná diskuze o Manze / Psyren od Brooka
« kdy: 20. Březen 2017 - 09:30:31 »
Zdravím
Nemá někdo uložený částečný překlad Psryren od Brooka ? Žádný odkaz co jsem našel nefunguje a na Konoze, kde je Brook občas aktivní ve vláknu o manze nereaguje .:)

Stran: 1 2 3 [4]