akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Skogen

Stran: 1 [2] 3 4 ... 21
16
Off-Topic / Re:Very very OT
« kdy: 13. Prosinec 2016 - 21:40:54 »

17
Off-Topic / Re:Anime vláda
« kdy: 09. Říjen 2016 - 22:41:13 »
Viděl bych to na Fridaye Mondaye. Ministry by nepotřeboval.

18
Počítače / Re:Android
« kdy: 13. Červen 2016 - 11:06:52 »
Dík

19
Počítače / Android
« kdy: 12. Červen 2016 - 14:23:36 »
V telefonu s Androidem jsem měl složku, kterou jsem přejmenoval názvem začínajícím třemi tečkami. Tu máš čerte kropáč, složka je v čudu :) Netuším, jak Android s názvy zachází a zda to pochopil jako cestu, či kýhovýra, jestli tam pořád je někde schovaná, anebo vyfičela dopryč...

Co vlastně Android provede se složkou, která se přejmenuje na "...Tři tečky"?

20
Otaku / Re:Dabovanie anime
« kdy: 04. Únor 2016 - 19:38:08 »
Bude to porušení autorských práv, protože se jedná o neautorizovaný zásah do díla. Dialogy totiž nejsou tvoje. Ty jsou tvůrců a je jedno v jakém jazyce. Je to stejné jako s titulky.

21
Zdravím všechny milovníky japonska,
rád bych se zeptal, zda-li nevíte kde sehnat tradiční japonské oblečení u nás, mě osobně jde hlavně o takový to styl oblečení

jednou jsem se o tom bavil se svým trenérem a tento vyřešil tak, že si jej nechal ušít u švadleny, ale to bych bral jako poslední možnost, tak se chci zeptat zda-li nevíte o nějakým obchodu (e-shop či kamenný) u nás.
Děkuji

Asi bych to přece jen řešil přes eBay.

22
Off-Topic / Re:Rozloučení
« kdy: 27. Prosinec 2015 - 16:40:27 »
Dej si pauzu od všeho, jak jsem to udělal já a po nějaké době se sem vrať a uvidíš, že na všechno zase bude nahlížet jinak.

Profil rozhodně neruš a blog taky ne!

Když bys potřeboval vrbu, napiš.

Hele, vrbo, jak to uzavřeme my?

23
Off-Topic / Re:Kdo je váš sex idol
« kdy: 20. Prosinec 2015 - 16:03:16 »
Předpokládám, že z anime  ;D Sympatická je mi každá druhá, ale když mám uvést čistě mně fyzicky přitažlivou animovanou postavu a nemá to být z hentai, tak...

... Fú ze Samurai Champloo... a zejména Mireille z NoirA pokud nejde jen o anime (což podle zmínek nejde), tak z téhle francouzské onnanoko bych asi mohl chvíli nespat:
https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk

24
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Ceny - anime vs. realita
« kdy: 12. Listopad 2015 - 16:39:43 »
to jo.. rozhodně jsou tam jiné standardy, než na co je zvyklý evropan.. my máme pokoje 4.5 a 5.5 tatami, což odpovídá 7.4 a 9 metrům

Jj. Osobně nedám na luxus, ale na prostor jsem od malinka zvyklý, včetně docela velké osobní zóny :) asi bych se s tím těžko srovnával. Což ale neznamená, že bych to nezkusil.

25
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Ceny - anime vs. realita
« kdy: 12. Listopad 2015 - 16:17:54 »
Nechci být ošklivý, ale abyste si nevytlačili zadkem stěnu, když se otočíte...

Ona ta celková plocha není nic moc a bráno na jednotlivé pokoje je to ještě horší.

26
Počítače / Re:Mobilní telefon (doporučení, rady, tipy, …)
« kdy: 24. Říjen 2015 - 22:18:04 »
5” Full HD 1920x1080 a anime jak vyšité.

27
Velice užitečné. Špehování se rozhodně nesmí tolerovat.

28
Počítače / Re:Problémy a rady (software)
« kdy: 09. Srpen 2015 - 18:24:26 »
- Start / do pole "Prohledat programy a soubory" zadat "%Temp%", odentrovat / vše, co se nechá, ze složky smazat,

- Start / do pole "Prohledat programy a soubory" zadat "Zálohování a obnovení", odentrovat / zkontrolovat nastavení záloh, v případě denních záloh kliknout na "Změnit nastavení" / zvolit diskový oddíl, který je určen k ukládání záloh, kliknout na "Další" / zatrhnout "Nechat rozhodnout systém" a kliknout na "Další" / kliknout na "Změnit plán" a zvolit max. týdenní, lépe jen měsíční zálohování.

Eventuálně lze plán zálohování (s příslušným rizikem), zcela vypnout - Start /  do pole "Prohledat programy a soubory" zadat "Zálohování a obnovení", odentrovat / vlevo nahoře kliknout na "Vypnout plán".

Tak jako tak je lepší zálohovat ručně na nějaký externí disk. Staré zálohy smazat, jsou schopné zabírat neskutečně místa.

29
Off-Topic / Re:Co máte na ploše?
« kdy: 04. Srpen 2015 - 21:29:24 »
Tak jsem anime plochu vystřídal za něco realističtějšího - narychlo spíchnutou tapetu s úžasně roztomilou malajsijskou slečnou cosplayerkou Angie0_0. No není jako animovaná :) ?P.S.: Svolení k použití mám.

30
Počítače / Re:Programování
« kdy: 04. Srpen 2015 - 20:26:24 »
Samozřejmě, že nemluvím o tom aby tam byl ten kód přímo vlomený, to by byla ultra prasárna :D Ale s tou čitelností jsem to myslel spíš v tom, že je to takové volání od nikud a bůh ví kdy, takže se kolikrát v takovém kódu po někom hodně špatně orientuje  ;)

Že se skript spouští cronem a k čemu je dobrý, ovšem taky musíš zakomentovat nebo dokumentovat, pokud tedy nevede tvá první cesta k propátrávání nastavení plánovače na webhostingu. Takže přehlednost a čitelnost e-e, to s tím nesouvisí. Jiné výhrady, tedy důsledky podřízenosti spuštění skriptu akcí uživatele, to už je věc jiná. Stále ale zcela mimo pochybnosti platí, že to možnost je. Prasárna, to je takové moc módní slovo, které používají psáči kódu, když z toho chtějí udělat společenskou událost :) I já jsem ho někdy použil. Třeba když se jednu dobu právě z těchto kruhů oslavoval xhtml strict, který je tak gentlemanský a čitelný, až člověka omezuje :)

Tím bych to s dovolením ukončil.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 21