akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Jaké seriály zrovna sledujete  (Přečteno 56914 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Eunka

• Nováček
  • *
Re:Jaké seriály zrovna sledujete
« Odpověď #75 kdy: 18. Duben 2012 - 01:42:21 »
Já můžu jen doporučit Thank you....tohle drama mě fakt dostalo a neuvěřitelně mi vlezlo pod kůži.Love rain zatím vypadá velmi slibně,takže se těším,co bude dál.A The King 2 hearts mě svým neobvyklým námětem taky zaujalo.Já bych potřebovala,aby den měl tak 4x24 hodin,abych mohla koukat na vše,co by mě zajímalo.Ale aspoň se mám na co těšit. ;D

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #76 kdy: 23. Duben 2012 - 16:17:44 »
No, tak jsem k tomu, co sleduji, přidala nakonec něco úplně jiného - Mirai Nikki a je to jiné než v anime...

Offline MaeRi

• Nováček
  • *
  • Na dorame závislá
« Odpověď #77 kdy: 24. Duben 2012 - 19:24:52 »
No, tak jsem k tomu, co sleduji, přidala nakonec něco úplně jiného - Mirai Nikki a je to jiné než v anime...

To vypadá bubulácky a zaujímavo, asi skuknem anime :) a potom toto dík za typ :)
"Paranoik je človek, ktorý trochu vie, o čom to všetko je."

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #78 kdy: 30. Duben 2012 - 16:18:39 »
No a aby toho nebylo málo na zkouškové období, ještě jsem k tomu přidala https://dorama.akihabara.cz/dorama/Mou-Ichido-Kimi-ni-Propose-2012. :-D

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #79 kdy: 27. Květen 2012 - 19:51:17 »
Tak něco jsem dokoukala, něco koukám pořád, každopádně jsem k tomu přidala Operation Proposal. Jinak stále koukám na Cleopatra no onnatachi, kde mě zaujalo obsazení, samotný příběh mě zase tolik nebere, uvidíme. Pak Kagi no kakatta heya, Ohno Satoshi s Todou Erikou + detektivní příběh, který tak svižně plyne, zatím vcelku povedené. Mirai Nikki, kdo viděl anime, asi tuší, sice se to trochu liší, ale princi zabíjení je stejný, ale ani tady ani v anime mě to moc nebere. No a poslední rozkoukaný mám Mou ichido kimi ni propose, kde hraje můj jedinečný Takenouchi Yutaka, takže jsem musela koukat :-D Ale kdo viděl nebo zná film Navždy spolu (2012, USA), tak je to vlastně na stejném principu. Komu se líbil film, mohl by najít zalíbení i v seriálu. :-)

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #80 kdy: 07. Červenec 2012 - 19:22:57 »
Momentálně koukám na:
Gaksital – těžká doba, zajímavě se to vyvíjí, sympatický hlavní hrdina (teda pokud neříká Bingo, na to jsem alergická) a přiblblá hrdinka… ale i tak bych určitě prozatím doporučila, uvidíme, jak to bude pokračovat.
I Do, I Do – rozkoukala jsem to ze zvědavosti, protože mě zaujal námět a víte co? Udělala jsem dobře. ;-) Baví to, rozhodně lepší než hereččina předchozí práce (Scent of Woman). Líbí se mi, že hlavní hrdinka není chudinka a jde si za svým, i když její úchylka na boty… to už je snad fetišismus, ne? :-D
Absolute Boyfriend – alternativní verze Zettai Kareshi, jenom díky tomu na to koukám, jinak bych to asi nechala netknuté. Mám za sebou jen první díl a moc mě to nechytlo, tak uvidíme, co dál…
Mou ichido kimi ni propose – koukám už na to pěknou domu, protože to ještě nebyl schopen dopřeložit. Ale jsou prázdniny, tak snad. Mé sympatie to neztratilo.
Shiritsu Bakaleya Koko – připomíná mi to Asuko March!, jen je tam víc holek a víc rvaní a méně snažení. Nic co by nadchlo.
What's Up, Fox? – koukám, nekoukám, první díl mě nenadchl a nijak nemám chuť pokračovat. Ale určitě se k tomu někdy dostanu, až budou nouze a já si nudou budu kousat konečky nehtů u nohou. :-D Třeba pak zjistím, že jsem dlouho odmítala něco velmi dobrého.
GTO – Další hraný GTO. První díl nenadchl, ale uvidím, jak se to vyvine. Doufám, že nebude moc moralizovat, to přece Onizuka nedělá!!!! :-D

No a co vy?
« Poslední změna: 07. Červenec 2012 - 19:26:44 od Saichiro »

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #81 kdy: 14. Srpen 2012 - 20:44:16 »
To tu kromě mě nikdo jiný nekouká?  :o  ;D

Jinak mám momentálně rozkoukáno toto:
Beautiful Rain - Ašida je prý geniální mladá herečka, tak jsem zvědavá, navíc náměť je téměř "srdcervoucí", takže jsem zvědavá, jak moc se b ude vydírat.
Great Teacher Onizuka - Viděla jsem anime, viděla jsem seriál z roku 1998, proto zákonitě musím vidět i tuhle verzi, ale tak nějak mě to zatím zklamalo...
Manatsu no Merry Christmas - koukám na to čistě z obsese: hraje zde můj nejoblíbenější japonský herec, takže taková nutnost pro mou maličkost. Ale zatím je to takové nemastné-neslané (ale tak viděla jsem zatím 2 díly).
Rich Man, Poor Woman - romantika z, dejme tomu, pracovního prostředí, kde hraje Ogurin týpka, který zapomíná tváře lidí, ale je to IT génius - alespoň prozatím...
Sprout - Jeden díl má dvacet minut, je to taková oddychovka ze školního prostředí a neopětované lásky s hrdinkou, která mě ještě nijakým hrozným způsobem nerozčílila. Snad se jí to ani nepovede, jinak by ztratila mé sympatie...
« Poslední změna: 14. Srpen 2012 - 20:46:27 od Saichiro »

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #82 kdy: 17. Srpen 2012 - 19:47:17 »
Já koukám! :D

Minulý týden jsem dokoukala Flower boy ramen shop. Sice mě obá hlavní boys někdy celkem štvali, dobře "cibule/pilíř" celou dobu (jen na konci mi ho bylo líto), tak hlavní hrdinku sem si naopak vyjímečně dost oblíbila. Podle mě hodně povedená romantika, jen by to chtělo pokračování :D (I když já bych zase pokračování nacpala pomalu každýmu seriálu :D )

Teď mám rozkoukaný Love Rain, u kterýho se stále nemůžu rozhodnout, jestli se mi víc líbila dvojice v minulosti nebo v přítomnosti :D ale musím říct ty díly z minulosti jsou vážně zlatý :) připomíná mi to naše Rebeli ^^

Po Love Rain se chystám na Bloody Monday, na který se vážně těšim, doufám, že nezklame.  A nakonec takovou oddechovku (aspoň myslim :D ) v podobě  Shiritsu bakaleya koukou jelikož Katyschce zbývá přeložit jen jeden díl :) schválně sem Shiritsu odkládala a čekala až to bude celý přeložený.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #83 kdy: 21. Říjen 2012 - 00:24:03 »
Nemám teď moc času na sledování, takže toho rozkoukaného moc nemám, ale:

Kekkon Shinai - zatím zajímavé, uvidíme, co bude dál. Po první dílu toho moc říct nejde.

Koukou Nyushi - je to od té samé scénáristky, co napsala Kokuhaku, takže čekám nějaký velký zvrat. Už jen ten první díl, jehož hudba mě naprosto přesvědčila o tom, že se něco hodně zvrtne... co to ale asi bude?

Sprout - pomalu doklepávám, čekám na překlad ;-) Ujde to, je to takové dost odlehčené, ale ani nic tak stupidního, že by člověk musel odvracet oči.

Watashi to Kare to Oshaberi Kuruma - ujetý speciál s mluvícím autem, čekám na druhý a závěrečný díl...

Perfect Blue - upřímně hned po prvním díle mám chuť to zahodit. Je tam sice zajímavé to, jak asi mohl umřít otec od rodiny a co to je Perfect Blue, ale ta omáčka kolem je strašná. Navíc herecké výkony... no, nedoporučovala bych.

Offline Tadomi

• Nováček
  • *
« Odpověď #84 kdy: 21. Říjen 2012 - 04:26:17 »
Já mám rozkoukané Kingdom of the Wind - momentálně druhý díl a čekám, až se to rozjede.
Zkoušela jsem Hong Gil Dong, ale hned prvních deset minut mě tak odrovnalo, že jsem to odložila na neurčito.
Dokoukávám Tae Wang Sa Shin Gi/The Legend, což mohu jen vřele doporučit.

A když už jsem historickým žánrem naprosto znechucená, tak to prokládám seriálem Dae Mul.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #85 kdy: 21. Prosinec 2012 - 22:40:55 »
Nedávno jsem dokoukala nejstarší seriál, který jsem viděla, a to Asunaro Hakušo. A o dva dny později jsem měla zhlédnutého Galilea.

Momentálně mám rozkoukáno Kekkon Shinai (ucházející seriál, kde se postavy chovají na svůj věk) a MONSTERS (kde se postavy nechovají na svůj věk, ale pořád je to vcelku povedená detektivka).

Ještě dnes mám v plánu rozkoukat buď Riso no Kekkon (protože tam hraje můj milovaný Takenouči Jutaka), anebo Strawberry Night (nějak mám chuť na detektivky).

Zároveň se brzy pustím do FACE MAKERa, protože mám v plánu ho přeložit.

Offline Miyako

• Nováček
  • *
« Odpověď #86 kdy: 22. Prosinec 2012 - 23:20:05 »
Dokončuju Huan Huan Ai (Why Why Love), jako komedie nemá chybu :)

Offline TsuchiKim

• Nováček
  • *
« Odpověď #87 kdy: 10. Leden 2013 - 19:58:14 »
Sice jsem spíše zaměřená na anime, ale momentálně sleduji Devil Beside You, RH plus a You're beautiful. Což mi připomíná, nevíte někdo, kde by se You're beautiful dalo stáhnout, aniž by to byl díl na čtyři části a nebyl přes torrent?  :)

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #88 kdy: 10. Leden 2013 - 20:03:08 »
Zkus ulož.to. ;-)

Offline TsuchiKim

• Nováček
  • *
« Odpověď #89 kdy: 10. Leden 2013 - 20:23:09 »
jak prosté watsone :D že mě to nenapadlo :D možná proto, že když jsem to hledala tak dva roky zpátky, ještě to tam nebylo :D