akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Hledám kamarády otaku  (Přečteno 97619 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Sagrim

• Otaku
Re:Hledám kamarády otaku
« Odpověď #15 kdy: 09. Listopad 2010 - 18:45:26 »
Nejsem na pivo a neřekl jsem, že do té čajovny nechodím :) Jen nechodím na stejné místo, jako "otaku".

Ad Advik a Blanice. Zní to jako zajímavá akce, ale asi budu držet basu s MorGarem. Jsem asociál, to víte.

Offline Hulk

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 09. Listopad 2010 - 22:33:36 »
Tak jsem si řekl, že hodím taky slovo do pranice. V pondělí jsem na Žižkově, volno mám od 4. V úterý a ve středu jsem na Jižnim městě. V úterý mám čas od 11:00-14:30 pak až od půl osmý (musím brát zřetel na autobus, dojíždím)  a ve tředu asi od tří. Kdyby se něco plánovalo v inkriminované :D (doufám že je to správně napsaný) dny, tak dejte určitě vědět. Mám jenom jednoho kamaráda a ten se kouká jenom na Naruta a Bleache. Jinak na Chodově v centru maj celkem dobrej krámek s čajem, kdyby to náhodou někdo nevěděl.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #17 kdy: 09. Listopad 2010 - 22:35:29 »
Tak jsem si řekl, že hodím taky slovo do pranice. V pondělí jsem na Žižkově, volno mám od 4. V úterý a ve středu jsem na Jižnim městě. V úterý mám čas od 11:00-14:30 pak až od půl osmý (musím brát zřetel na autobus, dojíždím)  a ve tředu asi od tří.

Heh, to zní, jako kdybys studoval VŠE....  ;D

Offline Hulk

• Nováček
  • *
« Odpověď #18 kdy: 09. Listopad 2010 - 22:40:50 »
Studuju, ale vůbec už nechápu proč jsem se přihlásil zrovna tam ;D

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #19 kdy: 09. Listopad 2010 - 22:41:28 »
Tak to jsme na tom úplně stejně...  ;)

Offline Hulk

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 09. Listopad 2010 - 22:44:40 »
Třeba se tam potkáme, jestli se tu domluví nějakej sraz :)

Offline cokoliv

• Nováček
  • *
« Odpověď #21 kdy: 10. Listopad 2010 - 11:14:21 »
Jsem velmi rád, že se to tady tak dobře rozjelo. :)

A už se těším až Vás potkám a pokecám.

Offline Ivika

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 27. Prosinec 2010 - 17:14:17 »
Zdravím. Dočetla jsem se tady, že se konají nějaké srazy v Dejvické čajovně, tak jsem se chtěla zeptat zda někdo nevíte jestli to pořád platí a jestli je případně možnost se přifařit...  8) Před docela dlouhou dobou jsem se pokoušela přes internet seznámit s někým, kdo se kouká na anime a bylo mi řečeno, že v Praze se v jednom kuse konají otaku srazy a že mam na nějaký jít. Tak jsem koukala na diskuse o srazech a nedělo se tam vůbec nic. Až teď jsem narazila na tuhle informaci.
Kdyby se chtěl někdo seznámit jen tak ve dvou, nebo třeba v menší skupince tak jsem taky pro... jinak jsem z Prahy, je mi 24 a studuju... ale o věk mi ani moc nejde, klidně se seznámím s někým kdo je o pár let mladší nebo starší než já. Celkem mi chybí nějaký známý/známá, kdo by měl kladný vztah k anime a manze. Tak se kdyžtak ozvěte, tady nebo na mail (iica@seznam.cz).  :)
Ivča
« Poslední změna: 27. Prosinec 2010 - 17:19:14 od lonelydreamer »

Offline Filipsan

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 27. Prosinec 2010 - 22:21:59 »
Ahoj,

v Dejvické čajovně se schází každý týden v úterý (i když nevím jak je to teď mezi svátky, ale IMHO tam někdo bude) Mňangačiči... což jsou věkem i služebně docela staří pardálové :) A potom se určitě setkává spousta lidí (ale asi ne moc pravidelně) kteří nemají zapotřebí se hlásit k nějaké skupině (a jelikož už se znají delší dobu, tak se ani nedoumlouvají na fórech, ale rovnou přímo přes ICQ/facebook, atd...). Kdo ví, třeba se ti někdo takový ozve :D

EDIT: K té Dejvické - já tam zítra jdu, už dlouho jsem neměl vodnici :) Srazy bývají ve velké místnosti vzadu. Je to cca od 19:00, ale někteří už tam bývají dřív. Poznáš je docela bezpečně podle toho, že sedí u otevřených notebooků :D

EDIT2: Tak zítra nejdu nikam, co jsem se ptal tak účast bude nulová, takže až po novém roce :)
« Poslední změna: 27. Prosinec 2010 - 23:58:22 od Filipsan »

Offline Ivika

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: 18. Leden 2011 - 16:06:38 »
Tak jo, vím že jsem hrozná ale
1)úterý je jediný den kdy mam večer pravidelný program
2)Mam pocit že bych nezapadla... možná se pletu ale mluvím z vlastní zkušenosti s kolektivy které už delší dobu existují. Jednoduše jsem trochu... introvertnější a už se vidím jak přijdu ke skupině lidí které neznám a řeknu "čau, tak jak se všichni máte"  ;D

Ale netvrďte mi že sem občas nezavítá někdo kdo se k anime dostal celkem nedávno (ostatně jako já) a nepatří k žádné podobné skupině. Prostě někdo kdo je na tom podobně jako já.

Offline Kalkin

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 18. Leden 2011 - 17:31:34 »
Naší čajovnické skupiny se  bát nemusíš, člověk se začlení velice rychle. já tam chodim tak půl roku. Ale stím uterkem se nic neuděla :D, kdyby jsi nekdy čas mela neboj se a ukaž se ;)

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #26 kdy: 18. Leden 2011 - 19:53:04 »
Nás se bát nemusíš, my jsme rádi, za každou novou duši...
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #27 kdy: 19. Leden 2011 - 06:51:46 »
....kterou uvrhneme do muk pekelných. ;D
All Hail Chika!

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #28 kdy: 19. Leden 2011 - 07:24:42 »
....kterou uvrhneme do muk pekelných. ;D
Neprovokuj ;D
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline mazuka

• Sledovač
  • **
Otaku Litoměřice
« Odpověď #29 kdy: 19. Leden 2011 - 13:42:47 »
Tak jsem si říkal, že se také přidám do kolektivu hledání "otaku" ve svém okolí. Takže kdo je z Litoměřic ať písne. Jenom jedna poznámka hledám hlavně ty se ktrýma se dá dobře chlastat, jelikož jak tak poznávám tak co "český otaku" to menší pijan piva.  ;)
« Poslední změna: 10. Únor 2014 - 10:20:36 od fishmancz »