akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Hledám kamarády otaku  (Přečteno 104569 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline FFanatik

• Nováček
  • *
Hledám kamarády otaku
« kdy: 08. Duben 2010 - 22:35:26 »
Zdravim všichny Otaku ze severních čech a převážne z Teplic (neva ani ústí atd.) chtel bych tady zalozit tema ohledne tohohle mesta vetsina lidi se stydi se vubec ozvat ci prihlasit tak lidicky piste sem at vim kolik nas vubec je

jo kdybyste chteli mame i stranku na Facebooku (no doufam že mi za to nedaj ban)

http://www.facebook.com/group.php?gid=176832461520
« Poslední změna: 10. Únor 2014 - 10:19:20 od fishmancz »

Offline cokoliv

• Nováček
  • *
Hledám kamarády otaku
« Odpověď #1 kdy: 08. Listopad 2010 - 18:02:15 »
Ahoj, jmenuji se Ondra a je mě 19. Bydlím v Praze.

Rád bych našel nějaké kamarády s kterými bych mohl pokecat o anime/manze. Jak jste si mohli odvodit, žádné otaku kámoše nemám  >:( a hold někdy si chci pokecat o anime. Ale když to na spustím na neznalé, však znáte.
Abych řekl něco o sobě. Mám rád anime s dobrým a promyšleným příběhem, filozofická. Např. Haibane Renmei, serial experiment Lein, Berserk, atd...
Tyhle prolínám různými MOE, Ecchi, komedie jako GTO, K-ON, Sayonara Zetsubou Sensei, atd...

Právě mám rozkoukáno: Gundam 00, Juuni Kokuki, Casshern Sins, K-ON!!, Paranoia Agent a pak další s menšími prioritami.

Kdyby měl někdo zájem tak ať se ozve na mail ruzovydozorce@gmail.com
« Poslední změna: 08. Listopad 2010 - 20:41:01 od fishmancz »

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
Re:Hledám kamarády otaku
« Odpověď #2 kdy: 08. Listopad 2010 - 18:47:59 »
Hmmm
pokusím se ti poradit - soudě podle tvého nicku v e-mailu "ruzovydozorce" máš mírně homo/sadistické sklony.
Kontaktuj neprodleně otaku Benda_11 a mJezdec - ti takového bišíka jako jsi ty dovedou ocenit :D

Offline Kalkin

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 08. Listopad 2010 - 18:55:14 »
Xenootaku: no tak nebud na nej zlej, třeba to mysli upřimně  ;). Btw to nejsou pražaci :D (pokud vim)

Tak jedna část pražáků se schází každé úterý v dejvické čajovně. A taky o víkendu je akce Akicon tak se dostav tam je otaku vic než by jsi možná chtěl  8)
« Poslední změna: 08. Listopad 2010 - 19:28:58 od Chinako »

Offline Sagrim

• Otaku
« Odpověď #4 kdy: 08. Listopad 2010 - 19:54:27 »
Svatá pravda. Dejvická čajovna je hnízdo otaku. Snažím se před nimi, zatím úspěšně, skrývat.

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #5 kdy: 08. Listopad 2010 - 20:22:17 »
Perfektní téma. Bydlím na Jižňáku a sem tam jdeme s lidma (otaku) na pivo. Sháním nové maso, které má chuť na pivo ve stejnou dobu jako já.
Dřív tu byly akce s Otaku Praha. :D To jako že se řeklo datummístočas a všichni se seběhli, jenže nikdo se teď nechce zhostit iniciativy. Ony ty srazy ve víc lidech jsou vcelku neveřejný. Někoho napadne, že by v pátek mohla být čajovna, tak napíše kamarádovi, ten sežene další zájemce, atd. Všechno ale v kruhu kamarádů a kontaktlistů. Pak se toho seběhne šest a je to přímo veleakce.

Ondro, pokud budeš na Akiconu, tak zajdi s davem do Blanice, je to bezva příležitost. A pokud jsi z jihu, tak se ozvi a sežeru tě.
Hledáš kamarády s pindíkama, s pipinama, nebo je ti to jedno? Já jen kvůli tomu mailu... :D

EDIT: Přišel Vám e-mail, pane.
« Poslední změna: 08. Listopad 2010 - 20:40:38 od fishmancz »

Offline cokoliv

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 08. Listopad 2010 - 20:33:47 »
děkuji za odpovědi.
fishmancz:
Pohlaví je mi vcelku jedno :D pindík, nepindík. pipinka, nepipinka.

Jelikož, moc Prahu neznám ještě, nebo spíš mě nebaví dějepis (sic základ) tak já jsem od Praha Modřany.
Pivečko, já rád. Tak bych určitě zašel, ale víno do mě nelít. Pak toho vždy lituji. 

A půjdu se kouknout na Akicon. Ještě jsem na takové akci nebyl. Dříve jsem bydlel na Moravě a do Brna daleko a sám se mi tam nechtělo. :) (oprava asi nepudu je plno dle webek)

Sagrim:
mě do čajovny nedostanete, tak budu s tebou na jedné lodi. Zaplatil jsem celkem dost za své nádobíčko na čaj, pak by mi ho bylo líto.
« Poslední změna: 08. Listopad 2010 - 20:36:13 od cokoliv »

Offline Tsujigiri

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 08. Listopad 2010 - 20:58:12 »
Hmm takže srazy v čajovnách. Já jsem nedávno byl s jednou spolužačkou v čajovně a moc nás nepotěšilo, když se jindy poklidná čajovna naplnila bandou otaku. Trochu mě na tom zarazilo, že se jich tam dokázalo sejít asi sto (ale možná né všichni z nich byli otaku), ale v dnešní době Facebooku se vlastně asi divím zbytečně.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #8 kdy: 08. Listopad 2010 - 21:09:26 »
Můžeš zavítat do Dejvické čajovny, klidně tě tam doprovodím ;). Tam najdeš spoustu kamarádů otaku, takže jestli chceš, napiš mi PMku a dohodneme se co a jak. A jak zmínil Kalkin ještě máme tenhle víkend Akicon, takže můžeš dorazit tam, ptej se jakéhokoliv orga  ;)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #9 kdy: 08. Listopad 2010 - 21:10:57 »
Sagrim:
mě do čajovny nedostanete, tak budu s tebou na jedné lodi. Zaplatil jsem celkem dost za své nádobíčko na čaj, pak by mi ho bylo líto.
Tak v tom případě si můžeme dát sraz někdy v hospodě  ;)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #10 kdy: 08. Listopad 2010 - 21:39:37 »
Já se ráda taky sejdu  ;)

Místo pobytu mám Jižák, čtyři patra nad hospodou Blanice, takže kdyby se někdy šlo tam, určitě mě zkontaktujte  ;D

Offline Kalkin

• Nováček
  • *
« Odpověď #11 kdy: 08. Listopad 2010 - 22:25:17 »
Saichiro: vypadá to že jedna banda otaku bude v Blanici v sobotu od 18:00

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #12 kdy: 08. Listopad 2010 - 22:52:20 »
Xenootaku: Děkuji pěkně za poklonu. :)

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #13 kdy: 08. Listopad 2010 - 23:48:12 »

To bude asi v rámci Akiconu, ne?  ;)

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #14 kdy: 09. Listopad 2010 - 07:46:45 »
Hmm. Škoda no. To zrovna budu mít službu na Akiconu.