akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Dragon Ball Kai  (Přečteno 4961 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline You Say

• Sledovač
  • **
  • Worshipper of Óðinn.
Dragon Ball Kai
« kdy: 24. Srpen 2010 - 16:43:42 »
Anime: Dragon Ball Kai

Napravuji chybu a zakládám diskuzi k tomu nejlepšímu co žánr shonen nabízí. Dragon Ball Kai je předělávkou série Dragon Ball Z osekanou o spoustu přidaného materiálu a protahování, ale ne úplně o všechen. Ale nezůstalo jen u osekávání, Dragon Ball Kai je zcela nově nadabován, remasterován a některé scény doznaly kompletního překreslení. Dále se opravovaly některé více či méně proslavené chyby.

Dnes je Dragon Ball Kai u 69. epizody a já se při sledování bavím tak, jak u „Zetka“. Tedy na maximum. I přes fakt, že se jedná o předělanou verzi se ukazuje, že Dragon Ball Kai je dražší než si většina myslí. Díky bohu, že Dragon Ball přirostl k srdci mnohým a tak i například japonský dabér Kaioshina, Mitsuya Yuuji, přiznal, že by se rád do role vrátil a to i za snížený honorář.

Offline meonlyme1845

• Občasný pisálek
  • Nováček
  • *
Re:Dragon Ball Kai
« Odpověď #1 kdy: 15. Únor 2012 - 21:38:06 »
Osobně jsem na překladu pro OnT pracoval, ale pak jsme se rozpadli, takže... to bude. Jednou, možná brzo. Ale ne dřív než dodělám titulky Conana, které se mi minulý rok ztratily (případně je seženu od Izzyho, který by je jako jediná osoba mohl mít, ale nechodí na ICQ)
Nutno dodat, že když jsem se díky překladu znovu dostal k téhle sérii, pochopil jsem, proč má tolik lidí DBZ rádo. Osobně pořád dávám přednost původní sérii, ale DBZ je více než úctyhodným pokračováním.

Offline Joe-cz

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2012 - 20:39:52 »
Taky bych se chtěl přimluvit za titulky. Dragon Ball bylo moje první anime.

meonlyme1845 nevykládej si to ode mně špatně, nevím jak rychle překládáš, ale něž přeložíš 577 dílu to už budu asi před důchodem  ;D. Každopádně děkuji a hodně štěstí.

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 07. Březen 2012 - 10:55:00 »
Překlad DBK je někde u dílu 75, mám ten dojem už. Překlad Conana má taky náskok. Vše se dá časem dokopat (to ale neplatí pro dohnání Conana, to je nemožné xD).
« Poslední změna: 07. Březen 2012 - 11:20:00 od Lee »

Offline misanek3111

• Nováček
  • *
RE: Dragon Ball Kai
« Odpověď #4 kdy: 19. Duben 2014 - 15:41:45 »
můžu se zeptat ví se kdy se asi začne překládat dál myslím dragon ball kai prosím je to moc hezké anime děkuji za odpověd

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #5 kdy: 19. Duben 2014 - 23:24:21 »
Za moji skupinu: Projekt je ve fázi vývoje. Ale neviděl bych to nadějně v dohledné době (jiná práce, škola). Hodlá se přesedlat na plno změn, všechny předešlé díly se budou naposledy upravovat a celkově se přiblížíme co nejblíže k přesnosti pro náš jazyk.
Každopádně to hodláme dodělat, to stále platí a rádi bychom, ačkoli rozhodně ne hned.
« Poslední změna: 30. Červenec 2017 - 22:45:02 od Lee »

Offline Joe-cz

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 30. Červenec 2017 - 20:12:05 »
Předpokládám, že už to nemáte v plánu dodělat co? O Bu pokračování ani nemluvě. škoda těch 12 dílů jste mohli.

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #7 kdy: 30. Červenec 2017 - 21:00:27 »
Předpokládám, že už to nemáte v plánu dodělat co? O Bu pokračování ani nemluvě. škoda těch 12 dílů jste mohli.

První dějství se dodělá, stále se na tom pracuje, sic šnečí rychlostí.