akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Bakuman.  (Přečteno 4188 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline GoIID

• Nováček
  • *
Bakuman.
« kdy: 01. Leden 2011 - 01:03:39 »
Anime: Bakuman.

Hoho.

Tak sem dávam jeden libovej kousek...
Není tam sice žádna akce a ani komedie ALE není špatný si dat občas voraz od všeljakejch Echii comedy a upadávaících hlav. :)
Je to docela pěkný přiběh "ze života" a o snech nemyslíte?
« Poslední změna: 01. Leden 2011 - 01:07:23 od GoIID »

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
Re:Bakuman.
« Odpověď #1 kdy: 01. Leden 2011 - 03:52:58 »
Začátek mě, kdo ví jak, nechytl, nebyl špatný, to vůbec ne, ale to až teď posledních pár dílů mě to docela chytlo, že si i zpívám opening  ;D Hrozně mě to začalo bavit, fandím jim a jsem velmi zvědavá, co bude dál  :)
Opravdu - pěkný příběh a pěkný i v tom slova smyslu, když to porovnám s jejich minulou společnou prací...  ;)
A právě díky jejich minulé práci jsem ještě více napjatá, kam až nás zavedou...  :)

Offline GoIID

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 01. Leden 2011 - 14:01:44 »
No pravě! Saiko a Shujin jsou jedny z mala kterým fakt fandím aby to dotahly a nepřeju si aby se jim něco stalo.Uplně dokonale jsem se snima vžil.Ale mam teda radči Shujina. :)

Technická:Proč mam 0 příspěvků?

Offline chill

• Nováček
  • *
  • Larva
« Odpověď #3 kdy: 28. Leden 2011 - 20:13:40 »
Niizuma Eiji for life! Ta postava je prostě dobře zmagořilá, rozhodně je to můj favorit. :) Jen škoda, že je zatím anime tak pozadu. Četla jsem mangu a tam je to pořád lepší a lepší. :)

Edit: Taky mám 0 příspěvků. Mysteriózní. :)
Me wantz loliz!
--
Sekai.cz zase jede!

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #4 kdy: 21. Březen 2011 - 20:52:56 »
Puvodne jsem se na to ani nechtel podivat, ale po par dilech jsem zjistil ze se od toho proste nemuzu odtrhnout. Kdyz mi dosly dily anime na ktere jsem mohl koukat (bylo to po 20 dile, ted jich je pokud vim 22), tak jsem si nasel mangu a jednim dechem jsem precetl i to. Myslim ze tenhle kousek je opravdu povedeny...

Offline chikoritaBH

• Neaktivní moderátor
  • Nováček
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2011 - 11:07:23 »
Garkin:
Povedené anime to je. Rozhodně skvělé otaku culture. Epizod je zatím 23... samozřejmě už jich mělo být 24, ale kvůli zemětřesení byla právě 23. epka posunuta až na tento víkend.
Ale rozhodně se Bakuman nevyrovná jinému otaku culture, které s ním na podzim 2010 běželo současně... a to Oreimo. :D Ale srovnávat mangaka s eroge anime/games asi není to pravé ořechové. xD
« Poslední změna: 22. Březen 2011 - 11:40:59 od chikoritaBH »

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #6 kdy: 23. Březen 2011 - 22:09:07 »
Mně se teda Bakuman líbí mnohokrát víc jak Oreimo. Oreimo je věc, která mě vůbec nezasáhla, ba naopak mi tamější sestřička byla pěkně protivná... Naproti tomu Bakuman má postavy fajn (dobře, až na Mijoši, ale není to postava, kterou bych nesnášela, jako se mi to stalo u Kirino). Ale zamilovala jsem se tady do toho melodrama. Je to moc fajn, dobře se na to kouká. Vlastně je to (spolu s Narutem  ;D) jediné vycházející anime, u kterého se vysloveně těším na další díl.

Offline chill

• Nováček
  • *
  • Larva
« Odpověď #7 kdy: 23. Březen 2011 - 22:13:40 »
Mijoši se celkem vyšvihne, časem. :) Já mám v manze dvě postavy, které teda moc nemusím, ale rozhodně se nezvládly postarat o to, abych to přestala číst.

Mimochodem, Saichiro, docela mě zaujalo, že používáš českou transkripci, to nevídám často... a oceňuji. :) (Sry za OT, nemohla jsem si pomoct. :) )
Me wantz loliz!
--
Sekai.cz zase jede!

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #8 kdy: 23. Březen 2011 - 22:44:36 »
Mijoši se celkem vyšvihne, časem. :) Já mám v manze dvě postavy, které teda moc nemusím, ale rozhodně se nezvládly postarat o to, abych to přestala číst.

Mimochodem, Saichiro, docela mě zaujalo, že používáš českou transkripci, to nevídám často... a oceňuji. :) (Sry za OT, nemohla jsem si pomoct. :) )

V tom případě se na další "Bakumany" těším ještě víc, jestli mě přestane Mijoši i chvílemi štvát... no paráda, co víc si přát? Jasný, úspěch Takagimu a Maširovi. :-)

Používám, protože si myslím, že když už jsem jednou Čech, tak proč toho "daru" nevyužít  ;) Nejdřív to vypadalo divně; teď se mi zalíbila a kde můžu, tam ji použiju ^^ A ocenění za to je jako příjemný bonus  ;D Díky :-)

Offline chikoritaBH

• Neaktivní moderátor
  • Nováček
« Odpověď #9 kdy: 24. Březen 2011 - 09:04:42 »
Áááá... taková kritika... xD no uznávám, že se Kirino nemusí každému líbit... V manze jí to stejně jako Ayase a Kuroneko asi sluší víc než v anime.

Bakuman není tak vtipný... nebýt tam Nizuma, tak je to strašně suché a jen dokolečka o tom, že napíšeme shounen battle mangu, ne, změníme plány na detektivní mangu atd... já už vidím, jak za chvílu budou kreslit BL... xD xD (to by mi nevadilo, jelikož yaoi zbožňuju xD)

Offline chill

• Nováček
  • *
  • Larva
« Odpověď #10 kdy: 24. Březen 2011 - 15:46:25 »
Asi proto se těch mang a anime dělá víc, aby si lidi mohli vybrat. Mně se teda Bakuman vtipný zdá, ale rozhodně to není nejvtipnější věc, co jsem kdy viděla, a je vidět, že autoři ani neměli v plánu ho ladit jako komedii. Co mě na něm uchvátilo snad nejvíc, je ta úžasná strukturovanost, způsob, jakým si autoři hrají s dějem a postavami, vždycky si nechají nějakou zálohu, kterou mohou použít později, střídmým, ale stabilním tempem však posouvají děj dál. Navíc je neuvěřitelné, kolik kreativity vložili i do jednotlivých mang, které se v Bakumanovi objevují. Prostě... mám ráda komplexní věci a Bakuman přesně splňuje moje požadavky. :)

Jen posledních pár kapitol mangy maličko pokulhává, tak doufám, že to zase spraví. Neměli by tu mangu zbytečně protahovat.
Me wantz loliz!
--
Sekai.cz zase jede!

Offline petfet

• Nováček
  • *
« Odpověď #11 kdy: 18. Leden 2013 - 20:17:18 »
ahojky bakuman je výborný jen škoda že cz titulky jdou až 10 dilu ve druhý serii

Offline Hromotlk

• Nováček
  • *
RE: Bakuman.
« Odpověď #12 kdy: 27. Srpen 2013 - 18:11:14 »
treba hladiet na zaner ... a podla toho aj hodnotim toto anime a je fakt dobre :) ma vsetko co tam ma byt