akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Hledání názvu anime  (Přečteno 139038 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
Re:Hledání názvu anime
« Odpověď #465 kdy: 25. Září 2018 - 09:55:19 »
Že by Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love ?
Nesnáším hardsuby

Offline VIERAS

• Nováček
  • *
« Odpověď #466 kdy: 28. Leden 2019 - 23:21:37 »
Ahoj, hledám jedno anime, co jsem před nějakou dobou rozkoukala - hlavní postava holka, četla nějakou mangu a zničehonic se ocitla někde jinde, kde se setkala s hlavním protagonistou z té mangy, a poté se zas vrátila zpět do normál světa a ten z té mangy s ní.. Dál nevím, ani si nejsem stoprocentně jistá, jestli si to dobře pamatuji. Žánrově tam nejspíš byla romantika, ale určitě bez eroticky laděných žánrů. A ještě si pamatuji, že to podle grafiky bylo nějaké novější anime (tj. určitě max. od r. 2000 ), rozhodně nic staršího. Děkuji předem za nápady, co by to mohlo být.

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #467 kdy: 29. Leden 2019 - 00:51:11 »
Ahoj, hledám jedno anime, co jsem před nějakou dobou rozkoukala - hlavní postava holka, četla nějakou mangu a zničehonic se ocitla někde jinde, kde se setkala s hlavním protagonistou z té mangy, a poté se zas vrátila zpět do normál světa a ten z té mangy s ní.. Dál nevím, ani si nejsem stoprocentně jistá, jestli si to dobře pamatuji. Žánrově tam nejspíš byla romantika, ale určitě bez eroticky laděných žánrů. A ještě si pamatuji, že to podle grafiky bylo nějaké novější anime (tj. určitě max. od r. 2000 ), rozhodně nic staršího. Děkuji předem za nápady, co by to mohlo být.

Nesedí mi pohlavie MC ale možno to je:
Re:Creators

Offline VIERAS

• Nováček
  • *
« Odpověď #468 kdy: 29. Leden 2019 - 10:44:16 »
Oooo výborně, děkuji, je to ono :D A fakt jsem si to pamatovala špatně, tak proto jsem to nemohla najít :D Arigatou gozaimasu!

Offline Toiweis

• Nováček
  • *
« Odpověď #469 kdy: 22. Únor 2019 - 23:01:08 »
Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc s hledáním jednoho anime. Viděl jsem ho asi tak před 2 roky takže si nepamatuji název, jména postav a celkem ani děj. Ale anime bylo o dívce která měla špatnější zdraví, a k ní domů přijíždí jeden chlapec a jeho sestra (myslím že s tím chlapcem měla domluvený sňatek ale nejsem si jistý), budou bydlet u dívky v domě. Dívka ho má ráda, a on i jeho sestra se umějí přeměnit na vlka nebo psa. Hrdinka o tom ví a chtěla by toho kluka vidět se přeměnit ale on to tak nějak nechce, a pak si toho už moc nepamatuji pouze konec. Jednou ta holka když přijde do pokoje kde chlapec a jeho sestra bydleli najde tam jednoduchý vzkaz 'vracíme se domů' jelikož ale nebyli moc konkrétní tak dojde k velkému omylu. Dívka si bude myslet že už se nevrátí (i když oni se měli v plánu vrátit, jen se prostě špatně vyjádřili) tak se okamžitě vydává k nim domů. Jenže oni bydlí někde v horách nebo tak někde a takže ona se svým špatným zdravým zkolabuje, mezi tím se chlapec dozvídá (myslím že od hrdinčiny matky) že ta dívka se tam vydala jenže stále ještě nedorazila a tak on i celá jeho rodina se jí vydá hledat. Chlapec ji najde a pak se nějak dozvídáme že hrdince se to už stalo když byla malá a myslím že kvůli chybě toho kluka. Myslím že jí nakonec ukáže i svou podobu vlka nebo psa. Budu rád za jakékoliv typy, děkuji.

Offline HardorKondor

• Nováček
  • *
« Odpověď #471 kdy: 23. Únor 2019 - 19:16:45 »
Ahoj, před několika lety jsem rozkoukal jedno anime a nedaří se mi jej nikde najít - neznám název. Jednalo se o v té době nově vycházející anime ze školního prostředí, kdy každý den přišla všem studentům SMS s tím kdo z nich jako další zemře. Budu rád za každou radu.

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #472 kdy: 23. Únor 2019 - 19:24:56 »
Ahoj, před několika lety jsem rozkoukal jedno anime a nedaří se mi jej nikde najít - neznám název. Jednalo se o v té době nově vycházející anime ze školního prostředí, kdy každý den přišla všem studentům SMS s tím kdo z nich jako další zemře. Budu rád za každou radu.

Toto ma jedine napadlo:
Ousama Game The Animation

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #473 kdy: 23. Únor 2019 - 19:29:43 »
pokud bylo dle předlohy né původní tak by to mohlo být:
https://anime.akihabara.cz/anime/13335/TV-serie-Ou-sama-Game-The-Animation-2017

PS:předlouhou je https://manga.akihabara.cz/manga/15844/Ou-sama-Game-2011 a je podle toho několik mang :-[
« Poslední změna: 23. Únor 2019 - 19:31:54 od Kame »

Offline HardorKondor

• Nováček
  • *
« Odpověď #474 kdy: 23. Únor 2019 - 20:14:50 »
pokud bylo dle předlohy né původní tak by to mohlo být:
https://anime.akihabara.cz/anime/13335/TV-serie-Ou-sama-Game-The-Animation-2017

PS:předlouhou je https://manga.akihabara.cz/manga/15844/Ou-sama-Game-2011 a je podle toho několik mang :-[

To je přesně ono! Díky moc :-)

Offline BadSpencer

• Nováček
  • *
« Odpověď #475 kdy: 17. Březen 2019 - 04:08:57 »
Zdravím rád bych se zeptal na název anime které jsem viděl už hodně dávno takže je možné že info. bude nepřesné: Nacházíme se ve světě kde žijí andělé a démoni (myslím) po boku lidí hlavní hrdina je …. školák do kterého nevím důvod je zamilováno několik dívek najednou … 2 z nich jsou každá princezna jedné z frakcí co se nastěhovaly přímo vedle jeho domu každá z jedné strany, 3 je lidská dívka starší než hlavní hrdina která má ale slabé tělo a je často nemocná, je možné že tak jsou i další ale ty si už nepamatuji. Celé anime se točí okolo toho jak si musí hl. hrdina mezi dívkami vybrat. předem děkuji za odpovědi  ;) 

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #476 kdy: 17. Březen 2019 - 08:54:45 »
Zdravím rád bych se zeptal na název anime které jsem viděl už hodně dávno takže je možné že info. bude nepřesné: Nacházíme se ve světě kde žijí andělé a démoni (myslím) po boku lidí hlavní hrdina je …. školák do kterého nevím důvod je zamilováno několik dívek najednou … 2 z nich jsou každá princezna jedné z frakcí co se nastěhovaly přímo vedle jeho domu každá z jedné strany, 3 je lidská dívka starší než hlavní hrdina která má ale slabé tělo a je často nemocná, je možné že tak jsou i další ale ty si už nepamatuji. Celé anime se točí okolo toho jak si musí hl. hrdina mezi dívkami vybrat. předem děkuji za odpovědi  ;)

Řekl bych že to je Shuffle!.

Kód: [Vybrat]
https://anime.akihabara.cz/anime/2844/Shuffle-2005

Offline BadSpencer

• Nováček
  • *
« Odpověď #477 kdy: 17. Březen 2019 - 18:31:49 »
Trefa Děkuji moc  :) 8) 8) 8)