akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Kecací topic  (Přečteno 68800 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline muu

• Sledovač
  • **
Re: Kecací topic
« Odpověď #60 kdy: 07. Listopad 2009 - 13:41:38 »
Tak přes bakabt sem včera tahal lucky star 2,4Mbit/s a opravdu mi nevadí, že 1/10 torrentů jede pomalu :)

A co se týče té diskuze tak to dělaj tušim všechny který zakládáš přes aki "založit diskuzi k anime"

No a s limitem... to zase já mám limit a rychlost mám 30 Mbit/s což v podstatě vubec nevyužiju :)

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #61 kdy: 08. Listopad 2009 - 21:25:31 »
No tak ono to je těžké si vybrat, jestli pomalý net bez omezení a nadávat jak je to pomalé a nebo rychlý net s omezením na nadávat na to, že tě kurvy zase ufikli. Člověk si moc nevybere, teda vybere, ale ne u nás a v téhle době :D
On je ještě větší průser v tom, že já běžím na 2,4GHz pásmu, ale za stejnou cenu, kterou platím já je na 5GHz pásmu 4Mbit/s. A k nám 5GHz pásmo nevede a prej se jim moc nechce to přestavovat. MRCHY zkruvený!

Mno jinak konečně. Překopal jsem pár svých programů jako je Updater, SC ImageDownloader a AniSub. Dali mě pěkně zabrat mršky jedny. A teďka začnu trochu pracovat na SubGUI, abych dodělal resty, které jsem slíbil jako je přečasování ASS a SSA titulků. A ještě jsem přišel na zajímavý nápad, jak by se dalo zaměnit komplet časování u titulků a nebo opačně text u titulků z jiných titulků. (JJ vím Akina má přednost, ale musím se odreagovat :D)

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #62 kdy: 08. Listopad 2009 - 22:22:35 »
S tim netem... jo to znám :D akorát já to mám tak že já mám připojení 2x rychlejší než strejda kerej má od stejný společnosti jen to k němu taky nechtěj natahat takže má smůlu :D

Ty prográmky vypadaj zajimave (Anisub mi připomíná program z fdb.cz, nvim přesnej název :D) tak na to mrknu

btw lidi, nevíte jak je namáhavý nahrávat do galerie hodně obrázků najednou....D ono vybírat po jednom a přidávat, na to jsem si už zvykl. Zabijačka je když se ty wally menujou 23293 (sem linej s tim něco dělat :D) a člověk to musí hledat (ja vim rychlovka ale každej obrázek přes ctrl+c a v) a pak si ho otevřít a podívat se kdo tam je abych to alespoň objektivně popsal a ještě zkontrolovat esli tam náodou už neni:D Vždycky večer když se nudim tak tomu věnuju půl hoďku + se to snažim nějak přeorganizovávat ve složkách pač v tom mam monstrozní bordel

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #63 kdy: 08. Listopad 2009 - 22:36:29 »
JJ nahrávání do galerky, s novou verzí Akiny, by se i tohle mělo trochu zlepšit a budou podporovány i tagy u obrázků.
Mno takovej problém s obrázky já na disku nemám, mám tu přes 20k anime wallpaperů a všechny roztříděné do složek dle anime, to co je fanart tak to je v hromadné složce, popřípadně tříděno dle studia atp. JJ díky SC ImageDownloadru jsem vycucal Kanachan, takže už nemám problém se tříděním, staré byli smazány, to co bylo probráno, jsem nechal a ostatní šlo do kytek.

Mno já jsem si hlavně u AniSub hrál s tím, aby to mělo stejnou funkcionalitu jako originální klient k AniDB AOM, který je tak náročný, že i 4 jádro s tím má problémy.

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #64 kdy: 08. Listopad 2009 - 22:43:53 »
Lol tak tolik wallpaperu *slint* nemam :D a v životě sem jich tolik snad ani nenasbíral. Jinak se aspoň snažim sehnat dycky pár WP k seriím kerý tu nemaj žádný obrázky atp. třeba z WP o takovym k-on! zjistíš příběh, všechny tváře, mimiky a kdyby tam byl zvuk tak i seyiuu :D

ten imagedownloader zkusim a ten anisub vypadá zajímavě :D akorát už nemám náladu to teďka spouštět tak jen bezcílně bloumám po ploše (no fakt :D), semtam něco někam a poslouchám ten nezájem noci

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #65 kdy: 09. Listopad 2009 - 14:47:41 »
Mno já jsem si řekl, že když ty wally zbírám, tak je musím i používat a tak každých 15min se mě na ploše ten wall změní. K tomu mě slouží můj program SubGUI. Jinak bych těch wallů měl asi tak 10 a jednou za uherskej rok, bych ho změnil. Jelikož nač mít toliká wallů, když je potom člověk nevyužívá, to absolutně nechápu a zbytečně to zabírá místo. Místo toho by se vešla jedna 24. dílná TV sérka anime.

Mno neřekl bych že z wallpaperu lze zjistit skoro vše o daném anime. Pár krát se mě tohle vymstilo. To bylo něco stylem: "Jééé, to je pěkný wall, z čeho to je?" A potom když čumím na to anime, tak jsem totálně znuděný...

Jo tyhle případy nudy znám...
Nic se mě nechce dělat, ani číst mangu, ani si pustit anime, natož pak programovat či tak něco, tak prostě dokola otevírám domovskou stránku (mám tam asi 30 stránek) a prohlížím je stále dokola, jestli se tam neobjevilo něco new a potom jdu chrápat. Ale zjistil jsem, že skoro každý den si na dobrou noc pouštím OP z K-ON!u v 720p. Po tom co ho shlédnu jsem nabit plnej optimizmu a jdu chrápat. Šikovná věc! Ještě by to chtělo někdo čórnout Fuwa Fuwa Time z K-ON!u v 720 či nejlépe v 1080p.

Jinak další týden, další new manga. Ani mě nedala celkem zabrat. Mám rád tenhle typ Yuri.

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #66 kdy: 10. Listopad 2009 - 15:02:57 »
Jojo já taky měnim wally každých 15min :)
jinak samozřejmě že z wallu nezjistíš všechno, ale něco se pochytit dá a wally sou dělaný aby se líbily u anime to někdy vypadá naprosto opačně.

OP z K-ON!u je pefrektní, ale abych si ho pouštěl každej večer, to asi ne. Právě, že když se před spánkem dobře naladim tak se mi nechce spát takže se radši nějak unavim :D Je to zlý, ale je to tak. Btw z K-ON!u sem si stáh ost a fuwa fuwa tam nebyla tak bych si hned plác, že sem si to nepřečet  :D

Teď zrovna stahuju OST z Nanoha A's pač sem i tam líbily 3písničky a jelikož nemám ani tucha jak se jmenovaly tak je stahuju všechny a pak nastane čistka :)

Jo a ten program SC ImageDownloader je fakt nice ;) ta lenost

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #67 kdy: 10. Listopad 2009 - 19:27:33 »
Tak kompletní OST od K-ON!u mám a mám všechny songy i Fuwa Fuwa Time, ale chtěl bych video verzi, tu co mám v 480p v TV sérce je nedostačující.

Jo to znám, stáhnu celé OST a líbí se mě z toho tak max 3 songy, ale OST od K-ON!u a Suzumiyi je jiné. Od tamtud poslouchám skoro vše.

Díky za pochavalu za SC IMG. Sám používám, jinak bych ho ani nenaprogramoval. Je to velmi užitečná věcička a hlavně ušetří spousty času.

Mno jinak dnešní den a noc bych už vícekrát nechtěl zažít. Celou noc do sedmi do rána jsem programoval v C#. V 7 jsem ulehl do postele, v 10 jsem se vzbudil a šel jsem znova programovat C#. Fuj, už vícekrát ne! Ten Manga Reader mě dal zabrat.

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #68 kdy: 19. Listopad 2009 - 22:09:05 »
Nemáte někdo?

Kód: [Vybrat]
Luka Megurine - Megurinesai
http://www.nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=50829

Uvítam na čemkoliv  XD.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #69 kdy: 23. Listopad 2009 - 18:12:44 »
Tak jsem se podíval po té Megurine Luka a našel jsem tyto dva linky ke stažení:

Kód: [Vybrat]
http://uploadbox.com/files/cJtc4sfjMe
http://www.mediafire.com/?ujzyojolmla

Ovšem nemůžu s největší jistotou říct, že je to opravdu ono. Asi jsi sháněl alternativní úložnu, jelikož buď ti torrenty nejedou a nebo na tom torrentu je málo lidí, proč to vůebc nechce jet.

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #70 kdy: 23. Listopad 2009 - 21:12:29 »
Mediafire jsem nasel taky, ale bylo tam pouze prvni CD a ja pasu po tom druhem.

Uploadbox vypada, ze tam je vse. Vyzkousim a dik :).

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #71 kdy: 23. Listopad 2009 - 22:37:54 »
Mno jestli z toho vyjde něco kloudného dej vědět, taky bych to sosl, bo tě popřípadně požádal o reupload na český server.

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #72 kdy: 24. Listopad 2009 - 02:47:30 »
Byl to docela porod, ale nakonec to uz mam. No osobne zadna slava.   :'(

Ja osobne jsem si vzdycky na youtube dal do oblibenych par jejich songu, ktere se mi hodne zamlouvali. Ale jak uz to byva zvykem, youtube toho hromadu maze. Nastesti ti tam alespon zustane nazev a popis, i kdyz uz to video tam davno neni.

Z mych oblibenych je tam jen Tobenai Tori. Par dalsich tam taky nejsou spatne. Jen, jestli toho nema nahodou vic  XD.

I kdyz ja mam radsi tyhle fan veci, jestli to tak spravne nazyvam:

Re: Present
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=lONKTgZ-Shg#normal [/spoiler]

Megurihime Buyoukyoku[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=kdWU36lMVyY#normal [/spoiler] -

Kazdopadne hledam jeste:Rehearsal. Nebo alespon takhle se to jmenovalo.

Megurine Luka sings "Ave Maria" (F.Schubert, Latin lyrics)
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=z5aNpWRUdNo#normal[/spoiler]

Hatsune Miku sings "Ave Maria" (F.Schubert, Latin lyrics)
[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=3hP3d9gYjVE#normal[/spoiler]

Muzete porovnavat.

--

To je ale peknej humac, ten automatickej prevod odkaz z youtube na tohle. Nechcete to vypnout?
« Poslední změna: 24. Listopad 2009 - 20:08:11 od Ivory »

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #73 kdy: 24. Prosinec 2009 - 21:37:30 »
Tak zpropadeně zkurvené vánoce jsou za náma. Bez újmy na zdravý jsem to dvakrát tolik nepřežil.

Zkráceně řečeno zde je moje přání k vánocům:
http://grepafruit.7u.cz/blog/2009/12/fuwa-fuwa-time-krvave-vanoce/

A zde jak nakonec dopadli:
http://grepafruit.7u.cz/blog/2009/12/tak-jsme-neprezili-krvave-vanoce/

Doufám, že vy jste to měli lepší ne tak jako já z kterého se nakonec stala holka.

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #74 kdy: 24. Prosinec 2009 - 22:31:56 »
no kua-drát. Vim, že lidi nemaj rádi Vánoce, ale takhle poeticky, pesimisticky, hnusně a čtivě to popsat....Co na to říct. Je to furt to samý, ale jediný co mi na Vánocích vadí jsou teda spamy, spamy a odepisování na spamy babičkám a ostatním vrstevníkům rodiny, kteří nebýt vánoc, skončili by v ignore :D Prostě spam je zlo a dostat o Vánoce "vše nejlepší do nového roku" a za 7dní opět "vše nejlepší do nového roku" a někdy i 1. "vše nejlepší do nového roku" od těch co si nepamatují ze svého silvestrovského stavu, že už mi 2x přáli "vše nejlepší do nového roku". To je na zabití. Jinak proti Vánocům teda nic nemám no :) Začínám se bát kdy skončim v sukni   >:D

Já si Vánoce užil a dal jsem si během 3dnů celou sérii crest a banner of the stars což mi zvedlo náladu, ale na druhou stranu mi jí to skazilo, pač pokračování se asi dozvim jen z knih, který jsou jen japonsky pokud vim.

Právě se mi tu začlo pod oknama prát a řvát 5magorů... končim :D