Akihabara.cz

Autor Téma: Tsundere  (Přečteno 6970 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
Re:Tsundere
« Odpověď #15 kdy: 19. Květen 2011 - 05:12:38 »
Xenotaku, tak tys to zabil! Ale totálně :D Mno já bych spíše řekl že Dokuro-chan je typická Deredere, toho tsuntsun je tam tak málo, že to ani nepostřehneš.
Já se spíše divil proč na seznamu v top  není Shana, která skoro jako první tsundere odstartovala.

Ono asi záleží na úhlu pohledu.
Mě třeba přijde Dokuro-chan děsně roztomilá.
A to že se nedostala mezi tsundere mě vtom jenom utvrzuje.

viz. http://konata.wakasa.eu/2011/05/t-top-10-tsundere-postav-hmph/

Hmm...
Asi mám nějaký latentní SM sklony..  :-X
« Poslední změna: 19. Květen 2011 - 05:39:03 od Xenotaku »

Offline Tessai

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 19. Květen 2011 - 12:41:37 »
...slovo tsundere je poměrně mladé a za dob Evangelionu rozhodně nebylo. Vyskytlo se teprve nedávno..... . Teprve pak se začalo na toto slovo zpětně dosazovat postavy, které již existovali.
V tom s tebou souhlasim, ale to nic nemeni na tom, ze Asuka vazne byla jedna z tech prvnich :). Jinak ja zeru Eri z School Rumble a jeste mam moc rad Kei z Hatsukoi Limited :).

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #17 kdy: 19. Květen 2011 - 12:56:09 »
Osobně bych ještě řekl, že tsundere typ je až moc přepracovaný charakter do extrému speciálně pro anime, protože v reálu snad ani na tsundere jako takovou/takového nelze narazit. Nebo aspoň jsem neměl tu čest. Někdy si říkám, že potkat reálnou tsundere by bylo snad o život, aby jste dostali něčím po palici a vzápětí vás litovala se svým roztomilým úsměvem na tváři.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #18 kdy: 19. Květen 2011 - 14:09:04 »
Osobně bych ještě řekl, že tsundere typ je až moc přepracovaný charakter do extrému speciálně pro anime, protože v reálu snad ani na tsundere jako takovou/takového nelze narazit. Nebo aspoň jsem neměl tu čest. Někdy si říkám, že potkat reálnou tsundere by bylo snad o život, aby jste dostali něčím po palici a vzápětí vás litovala se svým roztomilým úsměvem na tváři.
Nehovor nič kým si to neskúsil. Možno by sa ti to lúbilo  ;D

Od takej Mikoto Misaky by som si kludne nechal aj elektrický šok XD
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #19 kdy: 19. Květen 2011 - 14:57:26 »
Já mám tada radši rád Kuroko z Index. V reálu bych nerad dostal nějakých 10mV do těla... V index s mě Misaka jako tsundere moc nelíbila, nevím proč, ale tohle je snad jediná tsundere, kterou jsem přímo nesnášel.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #20 kdy: 19. Květen 2011 - 15:14:23 »
V reálu bych nerad dostal nějakých 10mV do těla...
Na inom anime fóre som sa pýtal userov ktorí si chceli užiť s nebezpečnými postavami, či sa neboja že by ich nejak "pwnli" a dostal som takúto odpoveď
Citace
nepodnecuj ma(nas)... ak by tie anime postavy boli skutocne, so skutocnimi schopnostami, tak ver, ze aj ja by som mal nejaku... podla mna existuje pravidlo, ze niektori ludia, ako ja, by nemohli zit vo svete fantazie ... osobne som maven. U mavena nie je dolezite co vie, alebo dokaze. Moja filozofia je taka, ze sa dokazem naucit cokolvek a nasledne aj vsetko dokazem. To by ma vo svete fantazie robilo extremne silnym..
takže tak :D
O o

Offline Sakaiy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #21 kdy: 19. Květen 2011 - 15:30:14 »
> Moja filozofia je taka, ze sa dokazem naucit cokolvek a nasledne aj vsetko dokazem. - čistý Uzumaki Naruto je z neho  ;D

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #22 kdy: 19. Květen 2011 - 16:09:41 »
Taky se podívej jak je Naruto "silnej"... ale zároveň neuvěřitelně blbej a naivní...

Offline seifuku_ichi

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 19. Květen 2011 - 19:23:50 »
Raději výce preferuju Kuudere/Dandere (Božské trio Ayanami Rei, Nagato Yuki a Kanade Tachibana) či ještě mladší Yandere.. sice to je mimo mísu ale osobně si myslým že za posledních 1-2 roků starších nových Anime je tsundere čím výce obyčejnějším a nudnějším (aspon mám ten pocit :) nechci nikoho urazit).

Jak zmínil Benda_11 na začatku topicu kdyby bylo výce postav které by byly jen tsuntsun (deredere postav je myslím o dost výc) tak by to bylo o něco výc koukatelný a zajímavější.......tož můj názor :)

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #24 kdy: 20. Květen 2011 - 14:26:29 »
V reálu bych nerad dostal nějakých 10mV do těla...
Nedá mi nerýpnuť si - rád chytám ľudí za slovo. Ono dostať do tela 10 mV tj. 10 miliVolt (10 na -2) neni až také zlé. Rozhodne nie tak zlé ako dostať do tela 10 MV čiže MegaVolt tj 10 na 7 ;)
O o

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #25 kdy: 20. Květen 2011 - 15:56:46 »
Kámo... milivolt je 10na-3
Ale jinak s tebou souhlasim

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #26 kdy: 20. Květen 2011 - 16:19:24 »
*Fail* Ale myslel jsem m jako melouny :D

Ale zpět k tsundere... Mám rád tu malou lolitku z teď vycházejícího anime Omocha: https://anime.akihabara.cz/postava/11771-Astarotte-Ygvar  Je taková správně tsuntsun a nemá moc násilnické sklony.

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #27 kdy: 20. Květen 2011 - 16:59:12 »
Možná právě k tomu tsuntsun ji vede velká nechuť k mužům. :D
Ale nevim... to anime jsem ještě neviděl je teprve mezi připravovanými ke zkouknutí

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #28 kdy: 20. Květen 2011 - 17:32:54 »
*Fail* Ale myslel jsem m jako melouny :D
Nechci tě poučovat Bendo... ale zkratka pro milion je když už tak velké m... takže by se to psalo 10 MV
ale to už je jedno... myslim že všici pochopily že jsi myslel 10 mega a ne 10 mili

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #29 kdy: 24. Květen 2011 - 16:19:46 »
SRY že tu ešte spamujem ;D
Kámo... milivolt je 10na-3
Ale jinak s tebou souhlasim
Ibaže ja som písal 10 mV takže to je 10 x 10 na -3 a teda 10 na -2 ;D
Mno dobre už riešim čipoviny
Ale zpět k tsundere... Mám rád tu malou lolitku z teď vycházejícího anime Omocha: https://anime.akihabara.cz/postava/11771-Astarotte-Ygvar  Je taková správně tsuntsun a nemá moc násilnické sklony.
Mno neviem - tsundere bez násilnických sklonov... musím si to pozrieť. A možno poznám málo tsundere...
O o