akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Šialené sny  (Přečteno 39006 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
Re:Šialené sny
« Odpověď #15 kdy: 19. Květen 2011 - 15:43:47 »
Ešte si z fleku spomínam na sen v ktorom bolo slnko rádioaktívne a menilo ľudí na zombie :D teda najprv ich zabilo a potom v noci sa z nich stali zombie. Zaujímavé že ak som bol za sklom tak mi žiarenie neubližovalo. Ja som išiel niekam vlakom [spoiler]mimochodom bolo to ČD 460 Tornádo [/spoiler] chcel som niekam zdrhnúť - a sedel som tak aby na som slnko videl cez sklo. Jedno okno bolo otvorené a zrazu som videl že slnko tým oknom prešlo dovnútra - WTF?! Už bolo proste malé ako futbalová lopta a naháňalo ma po celom vlaku.
Dokonca ma to inšpirovalo k nakresleniu takej voloviny. Nájdete ju tu:
Kód: [Vybrat]
http://cool-thing.deviantart.com/art/Insane-dream-Rad-Sun-187994798
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Tenshi_chaozzer

• Tenshi's Defense Squadron
  • Sledovač
  • **
  • AMV maniak^^ Leader od "SSS"
« Odpověď #16 kdy: 19. Květen 2011 - 17:00:57 »
Kód: [Vybrat]
http://cool-thing.deviantart.com/art/Insane-dream-Rad-Sun-187994798
to je zajímavý sen  :D

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #17 kdy: 02. Červen 2011 - 16:58:03 »
Teraz som si spomenul na dávnejší sen. Bol dosť dlhý tak jeho celú verziu dám do spoileru. Bol to skor taký filmový sen v ktorom bol James Sunderland z druhého Silentu, trochu odrastenejšia Kirika Yuumura - obeja boli na planéte Votrelcov a boli tam Silentové potvory. James ich tam furt chcel zabíjať a Kirika naňho vrieskala že ich zabíjať nemá lebo sú to ludia ale ona ich zabíjala tiež. Bolo to úplne padnuté na hlavu - hlavne na konci. Kto chce čítať celé nech otvorí
[spoiler]Sen bol v kolónii na planéte Votrelcov (film Aliens a hra Aliens vs. Predator) a bola tam celkom slušná tma. Neprežíval som ho osobne ale videl som ho ako film a hlavnou postavou bol James Sunderland z SH2. Okrem neho sa tam ale z akéhosi neznámeho dôvodu ocitla aj Kirika Yuumura z anime Noir, ibaže vyzerala trochu dospelejšie, mala taký živší pohľad a mala na sebe takú sexi-vojenskú uniformu a výstroj. Z deja si moc nepamätám. Išlo o to že po Jamesovi zase išli príšery a Kirika ho musela zachraňovať (no nemusela ale zachraňovala). James-neschopa. Pamätám si scénu ktorá sa podobala na finálnu scénu s Pyramid Headmi ale bol tam len jeden a okrem neho tam boli ešte aj ostatné potvory (z každého druhu jedna) v takej partičke, že vyzerali jak gang. Naokolo bolo kopec zbraní (m4a1, m-16, nejaké brokovnice a mp5-ky s tlmičmi a tuším že aj nejáky machinegun). James zobral jednu m4-ku a namieril na Pyramida ale vtedy sa objavila Kirika a skríkla čosi akože "Nie, veď sú to ľudia!" (to akože tie monštrá) a keď sa tie monštrá znova ukázali, mali také masky čo vypadali ako zombie-ksichty. Kirika sotila Jamesa do akejsi šachty a potom za ním sama skočila. Potom sa zase niečo zomlelo, že James bol zase sám a stál v akejsi chodbe čo veľmi pripomínala tie z kolónií v Aliens vs Predator 2. Zo stropu trčali iskriace káble a bolo to tam dosť zruinované. James mal v rukách akýsi kus plechu, čo predtým niekde našiel (neviem prečo mi čosi hovorilo, že ho musel nájsť - kus plechu? divné). Naraz spoza jedného rohu vyšli monštrá a všetky boli ozbrojené vyššie spomenutými zbraňami (čo bolo divné, lebo niektoré nemali ani ruky ani nič, čím by ich mohli držať) Začali po Jamesovi strieľať a on sa bránil tým plechom a niektoré guľky sa odrazili a zabili asi 2 monštrá (tentoraz tam tých monštier bolo akosi viac) Hneď nato sa zase objavila Kirika a znovu kričala že sú to ľudia. James si tentoraz už spomenul že vie hovoriť tak na ňu volal čosi ako aby sa prebudila, že sú to príšery a že ich chcú zabiť. Ona sa postavila medzi neho a tie monštrá a vytasila dvojicu pištolí (akýchsi krížencov Desert Eaglu s pištolami z AvP 2) s laserovými zameriavačmi. Jednu namierila na jednu príšeru a laser ju prepálil !!!). Potom kričala na Jamesa aby zdrhol ale on odmietal (aj keď neviem čo chcel zmôcť s tým kusom plechu). Jedno monštrum trafilo m4-kou akýsi výbušný predmet čo značne zdemoloval chodbu za Jamesom a Kirikou. Ešte im na útek ostávala akási odbočka naľavo. V chodbe už horel oheň, zo stropu viselo kopec káblov a steny tiež nevyzerali najstabilnejšie. Kirika znova posielala Jamesa preč, aby zdrhol kým ešte môže. On odbehol pár metrov do tej odbočky ale potom zastal a len na ňu čumel jak idiot. Snažila sa monštrá pozabíjať ale vyrojilo sa ich tam voľáko moc veľa a naviac sa k nej blížili plamene. Posledný raz kričala na Jamesa aby vypadol. Tentoraz ju konečne poslúchol a rozbehol sa tou bočnou chodbou. Tam kde prebiehal boj to zrazu explodovalo, boli tam totálne plamene a všetko tam rozmetalo príp. uškvarilo (chúďa Kirika, bola to moja obľúbená postava a zrovna v mojom sne musela umrieť  ) Potom už len James vybehol von na akési priestranstvo, nad ním bolo vidno hviezdy a nejakých 10 m pred ním bol zrazu Pyramid Head a podával mu ruku a... KONIEC[/spoiler]
O o

Offline vrkolak

• Nováček
  • *
  • „Je možné vyhýbat se smrti, ale ne se jí vyhnout.“
« Odpověď #18 kdy: 02. Červen 2011 - 17:43:27 »
Mě se včera zdál jeden fakt dobrej :D o tom, že se něco stalo v Temelíně a z toho zmutovali morčata do velikých nestvůr, který zaútočili na naše město a během dvou dnů ho úplně zničili, já a pár lidí sme přežili a bojovali jsme proti nim a oni po nás začali házet radioaktivní bobky, nakonec mě jeden bobek zasáh a já se probudil...   Nebo se mi poslední dobou pořád dokola(tak ob dvě noci) zdá, že jsem ve škole a jdu domů okolo obchoďáku a z něj zaslechnu křik, tak tam vběhnu a pobíhám ve tmě mezi regálama, a tam na mě někdo skončí a pomalu mi řeže ruce a nohy a pak mi usekne hlavu. A když se probudím tak mě strašně bolí klouby...
« Poslední změna: 02. Červen 2011 - 17:45:30 od vrkolak »

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #19 kdy: 03. Červen 2011 - 17:54:33 »
Zase sem hodím jeden starší sen na ktorom sa vela ludí rehotalo.

[spoiler]Bolo to čosi o tom, že som zaliezol do podchodu na ulici kde bývam. Vnútri bol akýsi tajný priechod a ja som sa dostal do nejakého tajného zariadenia, ktoré experimentovalo s ľuďmi. Normálne to vypadalo jak nemocnica Brookhaven z SH3 (aj keď podľa zakrvavených kachličkovaných stien by som tipoval skôr mäsiareň) a v ordináciách skladovali v akýchsi sklenených kontajneroch časti ľudských tiel v akomsi náleve (pripomínal ten v akom sú uhorky ;D ). Postupne som sa dostal až na nejaké miesto kde sa chodba otáčala, a tam som vošiel do nejakej ďalšej "ordinácie". Tam ma privítal akýsi zblbnutý televízny moderátor jak v súťaži. Mal som vraj zachrániť z tohto pekla všetkých ľudí tým že budem strieľať nejaké kusy mäsa zabalené jak potraviny. Tak mi dali pištoľ a ja som ich strieľal ale došli mi náboje a nezostrelil som všetky. Tak ma stadiaľ vyhodili s blbou poznámkou, že ani zachrániť pár ľudí neviem. Potom som sa chcel dať ďalej chodbou ale po pár krokoch som narazil na dvere a mal som akési tušenie že keď nimi prejdem tak bude po mne. Proste za nimi číhal nejaký šialený evil čo to tam celé riadil. Zvrtol som sa a začal zdrhať. Do cesty sa mi plietol "personál" ale aj tak sa mi podarilo stadiaľ vypadnúť a dostať sa von. Keď som potom do toho podchodu znova vliezol už tam nič nebolo. Proste obyčajný podchod, špinavý, hnusný, zafajčený a smrdiaci opilcami. END[/spoiler]
O o

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #20 kdy: 04. Červen 2011 - 09:55:53 »
To mně se zdálo o tom, jak jsem v balíku, vlastním zámek, suprové auto, vanu mám ze zlata, žeru si kaviár, mám drahé hadry... atd.
Vzbudil jsem se potom, co vše rozdám potřebným... Ve snu jsem vážně idiot. ;D
All Hail Chika!

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #21 kdy: 18. Červen 2011 - 16:15:02 »
snívalo sa mi, že som bol u kamaráta a musel som pri ňom prespať... ráno prišiel jeho nadrbaný otec a začal do nás kričať, že nás zabije... išli sme do kamošovej izby.. jeho otec prišiel nasraný a začal voľakou vecou do nás šťuchať bol to paralyzér ale nič som necítil ... na ďalší deň sa pýtam kamaráta, čo to bolo za vec.. on vravel, že keď jeho otec chodí domov nadrbaný vždy si vezme ten paralyzér a šťuchá s ním do každého... ja: prečo to necítiť?.. lebo sme mu s tade vybrali baterky... nabudúce keď tu budeš a bude nadrbaný aspoň sa rob, že ťa to bolí :D
« Poslední změna: 18. Červen 2011 - 16:18:27 od PridajSvK »

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #22 kdy: 24. Červen 2011 - 12:48:56 »
Nedávno sa mi snívalo že som nejaký psycho killer, vraždím v noci ludí a potom ich predávam inému psychovi aby z nich robil BRIKETY :D
O o

Offline Skallpell

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #23 kdy: 24. Červen 2011 - 12:53:42 »
p3rsh1ng: Tý vole. To čo máte za sny? :D
PridajSVK: Niečo som asi chcel do toho príspevku napísať ale z neznámeho dôvodu som tam nechal len tvoje meno :D

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #24 kdy: 24. Červen 2011 - 16:45:39 »
Skallpell: aj ja sa čudujem prečo sa mi také hovadiny snívajú. A nemusíš mi vykať :D
O o

Offline Skallpell

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #25 kdy: 24. Červen 2011 - 22:56:50 »
p3rsh1ng: Ono to vyznelo ako vykanie ale ja som to myslel tak vo všeobecnosti aj keď som tam dal tvoje meno ;D

Offline Soundtrack

• Nováček
  • *
« Odpověď #26 kdy: 21. Červenec 2011 - 15:44:24 »
Tak párkrát se mi stalo, že se mi zdál stejný sen víckrát, konrétně, že jsem hrál vybíjenou proti smrtce s kosou a dohoda byla, že když ji porazím, tak mě pustí a když prohraju, tak mě zabije. Po dlouhém boji jsem prohrál, ale začal jsem utíkat džunglí, najednou se ovšem smrtka zhoupla po liáně a usekla mi hlavu. Pak jsem se probudil  :D Často mám takové sny, že soutěžím ve skákání na skateboardu přes bazén, v každým kole je jiný bazén. No, když jsem se jednou dostal do finále a v něm proti mě stála moje vlastní mamka, tak jsem byl celkem překvapen.  :D

Offline Tenshi_chaozzer

• Tenshi's Defense Squadron
  • Sledovač
  • **
  • AMV maniak^^ Leader od "SSS"
« Odpověď #27 kdy: 21. Červenec 2011 - 15:52:24 »
Tak to moje sny sú v poslednej dobe len o anime  ;D Nedávno sa mi snívalo yuri z anime sono hanabira  :) (bože to bol krasny sen)....

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #28 kdy: 05. Srpen 2011 - 12:14:16 »
Tak to moje sny sú v poslednej dobe len o anime  ;D Nedávno sa mi snívalo yuri z anime sono hanabira  :) (bože to bol krasny sen)....
také sny by som aj ja chcel mať XD
O o

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #29 kdy: 05. Srpen 2011 - 14:12:13 »
so no hanabira :D joj xD .... ja chcem sen niaku háremovku ale niak sa mi nechce snívať  :-\"