akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Pochlubte se figurkami/jinými anime věcmi  (Přečteno 66601 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nyl Kasbri

• Sledovač
  • **
Re:Pochlubte se figurkami/jinými anime věcmi
« Odpověď #60 kdy: 08. Prosinec 2011 - 10:53:00 »
Tak mam tu dalsi kousky  ;D

Offline Druid

• Nováček
  • *
« Odpověď #61 kdy: 08. Prosinec 2011 - 12:15:39 »
Jéé, já vám tak závidim. Mangy mám jen od zoneru a figurky... z číny :D --> http://www.dealextreme.com/p/naruto-anime-ultra-active-figures-5-piece-set-10880

Taky plánuju koupit nějakou tu pěknou Haruhi. Akurát budu muset chvíli šetřit no :D (škoda že neberou stravenky)

Offline J-kob

• Nováček
  • *
« Odpověď #62 kdy: 08. Prosinec 2011 - 14:32:21 »
Nyl Kasbri: Okamisan and Seven Companions mám zrovna rozkoukaný (myslim že pátý díl) a rozhodl jsem se tak když jsem projížděl eshopy a našel tam tuhle skvělou figurku Ookami Ryouko. Rozhodně máš další výborný kousek do sbírky.

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #63 kdy: 28. Prosinec 2011 - 14:01:20 »
Tak jelikož jsem bendovi slíbil, že mu konečně ukážu svoji novou společnici do postele, tak ji ukážu i dalším, když už tu dáváme svoje věci s anime tématikou [spoiler][/spoiler] [spoiler][/spoiler] (potah koupený v létě, polštář mi udělala nakonec mamka a trvalo jí to jen asi 3 měsíce ;D) a ještě můj zlatej fond [spoiler][/spoiler]

Plakáty doma nevedu, ty mám na privátě na vejšce, neboť rodiče nechtějí, aby na zdi, až by se plakáty sundavaly, zůstala místa bez omítky :), tak tam mám aspoň pár zarámovaných podomácku vytištěných A4. (Ale díry ve zdi po skobách  jim nevadí ;D) [spoiler][/spoiler]

Mangy nějaké mám, ale ty se toulají všude možně. Takže ty ukazovat nebudu :)
« Poslední změna: 28. Prosinec 2011 - 14:12:41 od meni »

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #64 kdy: 28. Prosinec 2011 - 14:42:22 »
Meni: Kdy bude svatba? :D

Offline Nyl Kasbri

• Sledovač
  • **
« Odpověď #65 kdy: 28. Prosinec 2011 - 14:47:49 »
I tak se  valim v posteli a cucim na anime ale takovou fesandu u sebe tak nevstanu vubec (NEET)  :P

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #66 kdy: 28. Prosinec 2011 - 14:58:56 »
Benda: Svatba nebude, aspoň se potom nerozvedeme. ;D

Nyl Kasbri: S tím válením se v posteli mám stejný problém a to ani ten polštář nepotřebuju :)

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #67 kdy: 16. Leden 2012 - 21:21:33 »
Tak jsem se konečně dokopal a po roce jsem si objednal lišty na plakáty a pověsil je. Na blog jsem hodil pár screenů a můj rádoby komický postup při nasazování plakátů do lišty.

Kód: [Vybrat]
http://blog.benda-11.cz/2012/01/benda-architektem-lepic-plakatu/

Offline J-kob

• Nováček
  • *
« Odpověď #68 kdy: 15. Únor 2012 - 01:30:54 »
Bendo řeknu ti, ty čtyři plakáty Haruhi, Faye a Sépijky bych hned bral. A K-On! taky  ;)
Dám sem to co jsem si sám nadělil k vánocům  ;D omlouvám se za to zpoždění. Moje sbírka Spice & Wolf, manga, knížky, obě série na Blu-ray a figurka, přimotal se mi tak taky Akira a MGS [spoiler][/spoiler]. [spoiler][/spoiler]. A ještě detail mojí milované Holo [spoiler][/spoiler], [spoiler][/spoiler], [spoiler][/spoiler].

A poslední věcička do sbírky mi přišla nedávno, z ní mám velkou radost [spoiler][/spoiler]

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #69 kdy: 17. Červenec 2012 - 14:18:06 »
Sice to nepatří přímo k anime věcem, ale bylo to použito třeba na konoha.cz jako dočasný avatar

Offline Hito

• Otaku
« Odpověď #70 kdy: 21. Červenec 2012 - 14:44:02 »
Ahoj , meni : prosím tě mám otázku , dnes mi došel potah s Mio  , můžu si koupit polštář za 800 kč , nebo si to nechat udělat od známé , tak se ptám , jaký použít materiál ? aby byl shodný s koupenou dakimakurou ? duté vlákno ?
Jen bych potřeboval aby ses optal mamky co použila jako výplň , děkuji ti moc a hezké odpoledne

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #71 kdy: 22. Červenec 2012 - 20:12:11 »
Nejsem sice sběratel, vždycky je kam vrazit peníze, i když se mi pár figurek opravdu hodně líbí, ale dvě společnice na cesty jsem si pořídil...

[spoiler][/spoiler]

Mončíčačka origo, Henrietta z Gunslinger Girl (Il Teatrino - OVA 2) je ovšem původem Vietnamka a outfit jsem ji spíchnul sám  ;)

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #72 kdy: 22. Červenec 2012 - 23:20:00 »
Ahoj , meni : prosím tě mám otázku , dnes mi došel potah s Mio  , můžu si koupit polštář za 800 kč , nebo si to nechat udělat od známé , tak se ptám , jaký použít materiál ? aby byl shodný s koupenou dakimakurou ? duté vlákno ?
Jen bych potřeboval aby ses optal mamky co použila jako výplň , děkuji ti moc a hezké odpoledne
Zdar, jj použila duté vlákno :). Pak se pochlub ;)
« Poslední změna: 22. Červenec 2012 - 23:22:41 od meni »

Offline Hito

• Otaku
« Odpověď #73 kdy: 23. Červenec 2012 - 10:43:22 »
Čau , děkuji moc  :D , až to dodělá .. tak se pochlubím , zburcoval sem jí ať to má do týdne , tak uvidíme

PS : je polštář měkký , tak jako kupovaná dakimakura ? nemám ponětí z čeho to dělaj
« Poslední změna: 23. Červenec 2012 - 10:45:16 od Hito »

Offline sovel

• Sledovač
  • **
« Odpověď #74 kdy: 05. Říjen 2012 - 18:37:07 »
tak jelikož nabízím nějaké figurky k prodeji tak aby bylo jisté, že si to necucám z prstu(i když lidi z OL asi znají) tak má kolekce zde:

kdyžtak na tsuki board aka my collection figure net profil : sovel

asi nejvíce se soustředím na One Piece :) a pak zbytek co mé oblíbené anime, no několik figurek jsem již protočil, jak se říká vytesávám si to do nej podoby :) tedy ještě pár kousků jsem ochoten objetovat + v plánu spousta jiných :D