akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Výpomoci v různých hlasováních  (Přečteno 35178 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
Re:Výpomoci v různých hlasováních
« Odpověď #75 kdy: 22. Říjen 2015 - 19:49:09 »
Po uzavření dotazníku prý poskytne odkaz na výsledky. Odkaz pak doplním do tohoto postu.

EDIT: Výsledky zde www.anketovnik.cz/4a57cdec2ff78e8e/results/263774232e8941ab
« Poslední změna: 17. Listopad 2015 - 19:15:12 od fishmancz »

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #76 kdy: 30. Březen 2016 - 09:36:17 »
Ahoj všem, rád bych Vás chtěl poprosit o vyplnění jednoho krátkého dotazníku: http://goo.gl/forms/thJhWG2FWD Dotazník je v celku anonymní, kromě tří posledních otázek - ty jsou pro každého dobrovolné k vyplnění. Budu velice rád, když dotazník vyplníte. Vyplnění dotazníku zabere nanejvýš 5min. Většinou se jedná o vyplnění ano/ne. Mockrát vám děkuju.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #77 kdy: 12. Květen 2016 - 19:21:26 »
Pokud chcete vykonat dobrý skutek a nechcete se hnout od PC, máte možnost: http://data-mat.cz/  :)
Jde o odtajnění výsledků státní maturity. „Otevření“ dat umožní maturantům kvalitnější přípravu. Učitelé uvidí výsledky své práce v širších souvislostech. Data existují, nikomu neuškodí a náklady nestojí za řeč. Sice se mě maturita už vůbec netýká, ale pomohla jsem. Proč ne, zabere to pár minut.

Offline someonee

• Nováček
  • *
Dotazník do školy
« Odpověď #78 kdy: 26. Prosinec 2016 - 16:19:53 »
Jedno děvče mě poprosilo, abych sem hodila dotazník, který potřebuje vyplnit do školy na diplomovou práci.

Malo by ísť o Slovákov a tých, čo prekladajú kórejské doramy z angličtiny.
V dotazníku je aj otázka o stránke Viki.com, aj keď tam neprekladáte tak nevadí, dôležité sú tie ostatné odpovede a výskum jej to vraj nenaruší 
dotazník na tomto linku:
http://www.iankety.sk/dotaznik/383542479/1/
Ďakujem za vyplnenie. Veľmi by to pomohlo.

Vybrala jsem jen to nejpodstatnější z její zprávy.

Offline Spageta9

• Nováček
  • *
Anketa Youtubeři
« Odpověď #79 kdy: 25. Únor 2017 - 22:28:20 »
Ahojte všichni,
potřebovala bych od Vás aby jste vyplnili menší anketu, kterou potřebuju do školy kvůli svému projektu. Budu moc ráda, když ji vyplníte a pomůžete mi tím a taky můžete poslat svým kamarádům a známým.
Odkaz na anketu: www.anketovnik.cz/e68dbfcac8ac7154
Děkuji.
Přeji hezký zbytek soboty.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
Re:Anketa Youtubeři
« Odpověď #80 kdy: 26. Únor 2017 - 11:49:01 »
...
Když něco potřebuješ, neměla bys poprosit? ;)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Spageta9

• Nováček
  • *
« Odpověď #81 kdy: 26. Únor 2017 - 20:59:00 »
Jestli ti to vadí tak to nemusíš vyplňovat. Napsala jsem to slušně a nakonci mám děkuju, tak nevím o co ti jde.

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #82 kdy: 26. Únor 2017 - 23:28:41 »
Jestli ti to vadí tak to nemusíš vyplňovat. Napsala jsem to slušně a nakonci mám děkuju, tak nevím o co ti jde.

Ahoj,
potřeboval bych abys pochopila, ze MorGar poukazuje na rozdil mezi "chtel bych vas poprosit" a "potreboval bych". Budu moc rad, kdyz to pochopis a taky to muzes poslat svym kamaradum a znamym.
Dekuji.

Vidis? ???

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #83 kdy: 27. Únor 2017 - 07:42:00 »
...
Když něco chceš, poprosíš, pokud to dostaneš, poděkuješ. ;) Základní pravidla slušného chování, které v dnešní době mizí.
« Poslední změna: 27. Únor 2017 - 14:43:30 od MorGar »
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline vlk

• Otaku
« Odpověď #84 kdy: 05. Srpen 2017 - 20:04:37 »
Lidi rád bych vás poprosil jestli byste si našli chvilku na vyplnění menšího dotazníku. Sestřin přítel dělá do cestovního ruchu a potřebuje údaje od cca 200 lidí ale čím víc tím líp. Jak jste jistě pochopili dotazník se týká cestování xD. Bude vám ohromě vděčný pokud mu s tím pomůžete.
https://www.survio.com/survey/d/L3D9R2W5R2M2K6Y6D
Děkuji

ps: pokud jsem to napsal někam kam sem neměl tak se omlouvám ale přišlo mi to jako lepší nápad než zakládat nové téma
Chytrému napověz, blbého kopni xD