akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Cenzura, aneb ničitelka zábavy  (Přečteno 26466 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
Re:Cenzura aneb ničitelka zábavy
« Odpověď #30 kdy: 09. Září 2011 - 23:57:30 »
no tá cenzura tam je prehnaná ale ja si užívam pri preklade každý diel je to zábava a UNCENSORED budú na našom webe www.anikiteam.org, ale UNC má vychádzaž od 30.9. do 24.2. ... 2 diely UNC mesačne... takže až sa preloženi anime tak potom sa budu UNC pridávať

Offline Skullka Nika Elricová

• I'm a stranger in your perfect Wonderland, so follow me...
  • Nováček
  • *
  • Být otaku je strašný žrout času... ale whatever.
« Odpověď #31 kdy: 10. Říjen 2011 - 00:42:12 »
Cože? Deadman Wonderland je cenzurovaný? To jako vážně, že cokoliv si stáhnu, bude cenzurované? O.o A do kokosu... Že já s tím koukáním ještě počkám? (Kreeev, hodně krvééé!!! :3)
Alice in Wonderland~ <3

Život je boj, ale bojovat se musí...

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #32 kdy: 10. Říjen 2011 - 04:41:09 »
Cože? Deadman Wonderland je cenzurovaný?.....

Ano je, Je to dokonalá ukázka toho, jak cenzura dokáže zprznit pěkné anime. Anime, které je postaveno na násilí. Je tak okleštěno, že bych ho přirovnal k eunuchovi.
Jsou prostě anime u kterých je lepší si počkat. Až vyjde ta necenzurovaná verze.
All Hail Chika!

Offline Skallpell

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #33 kdy: 10. Říjen 2011 - 14:29:54 »
Thorr: Necenzurovaná verzia to je rip s DVD/BD, že?  :P

• Nováček
  • *
« Odpověď #34 kdy: 10. Říjen 2011 - 15:05:30 »
Ano je

Aha... Tak já teda budu čekat, i když jsem na to slyšela spoustu dobrých ohlasů a nemohla se dočkat... Ale na to násilí tam jsem se těšila... Tak zatím nic, no... Kdo si počká ten se dočká. :D
Alice in Wonderland~ <3

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #35 kdy: 10. Říjen 2011 - 16:15:07 »
Thorr: Necenzurovaná verzia to je rip s DVD/BD, že?  :P
Obvykle ano, ale není to pravidlem. ;D
All Hail Chika!

Offline Cronosus

• Nováček
  • *
« Odpověď #36 kdy: 10. Říjen 2011 - 20:53:56 »
DVD/BD.. záleží na tom.. jen DvD nebývá UNC, nebo jen částečně a ani u BD to není pravidlem, že je úplně UNC. I u BD jsem občas pozoroval že s tou cenzurou nic extra neudělali.
Co tě nezabije, to se vrátí a zkusí to znovu.

Offline Connector

• Sledovač
  • **
« Odpověď #37 kdy: 10. Říjen 2011 - 22:03:19 »
DVD/BD.. záleží na tom.. jen DvD nebývá UNC, nebo jen částečně a ani u BD to není pravidlem, že je úplně UNC. I u BD jsem občas pozoroval že s tou cenzurou nic extra neudělali.
Neviem, či som ťa dobre pochopil, ale... Či je to BD alebo DVD v tomto prípade nehrá rolu. TV je cenzurovaná a diskové vydanie býva väčšinou upravené (povedzme, že na zvýšenie predajnosti). Ak vydávajú BD a DVD tej istej série naraz, obsah je rovnaký (až na, nazvyme si to, kvalitu), len je to pre iný typ prehrávača.

Peace.

Offline Cronosus

• Nováček
  • *
« Odpověď #38 kdy: 10. Říjen 2011 - 22:36:33 »
tak nějak.. BD bývá kvalitnější a s tou cenzurou je to tam většinou lepší (míň cenzury), ale občas je to stejné jako dvd (až na kvalitu).
Co tě nezabije, to se vrátí a zkusí to znovu.

• Nováček
  • *
« Odpověď #39 kdy: 12. Říjen 2011 - 00:09:45 »
Jenom... Pokud by kdokoliv z vás někde našel necenzurovaný Deadman Wonderland, dejte mi, moc prosím vědět... :3 Díky
Alice in Wonderland~ <3

Offline dragonxcz

• Nováček
  • *
« Odpověď #40 kdy: 22. Říjen 2011 - 08:41:55 »
Nechápu co vám na tom vadí že je hodně anime cenzurovaných. Záleží zase jaká to bude cenzura. Pokud jde o cenzuru slov tak to mi nevadí, tím lépe, dost často platí, že nejsou sprostí japonci, ale překladatelé. Ano když někdo cenzuruje komplet nahé tělo, tak to je ještě normální, ale když někdo cenzuruje jen kalhotky tak mi to příjde ještě perverznější než kdyby ty kalhotky šly vidět. Pokud vám vadí cenzurovaná nahota, začněte koukat na Hentai a hrát Eroge novely, je jich plný kotel. Pokud je cenzura zbytečná tak s váma souhlasím, např. když někdo skočí z baráku tak už nic neukážou, tím mně anime Kara no Kyoukai překvapilo, že tyto záběry tam byly, necenzurované a "kamera" moc daleko od toho nebyla. Nebo jak si hlavní hrdinka brutálně usekla ruku, taky to nebylo cenzurované a celkem by mi vadilo kdyby bylo.

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
« Odpověď #41 kdy: 23. Říjen 2011 - 03:20:11 »

REPLY: RED
Nechápu co vám na tom vadí že je hodně anime cenzurovaných.
Nemáme rádi když za nás někdo rozhoduje co nemůžeme/můžeme vidět.
Záleží zase jaká to bude cenzura.
Cenzura je cenzura. Grrrr...
Pokud jde o cenzuru slov tak to mi nevadí, tím lépe, dost často platí, že nejsou sprostí japonci, ale překladatelé.
Kdyby jenom sprostí.. oni jsou i perverzní. Alespoň ti nejlepší znich.
..když někdo cenzuruje komplet nahé tělo, tak to je ještě normální..
Tak to doufám, že když se koupeš ve vaně tak máš zhasnuto nebo alespoň plavky.
..když někdo cenzuruje jen kalhotky tak mi to příjde ještě perverznější než kdyby ty kalhotky šly vidět.
Jop. Tak na tuhle scénu v Kodomo no Jikan si vzpomínám. Jak já se těšil na necenzurovanou verzi.
Zjištění že pod tou cenzurou mají kalhotky... Moje zklamání bylo OBROVSKÉ

Pokud vám vadí cenzurovaná nahota, začněte koukat na Hentai a hrát Eroge novely, je jich plný kotel.
ALE ONI MI JE TAKY CENZURUJOU !!!  KILL !!!
...když někdo skočí z baráku tak už nic neukážou...
Od toho máme..
http://www.rozzlobenimuzi.com/
http://www.zvraceny.cz/
http://www.navratdoreality.cz/

Nebo jak si hlavní hrdinka brutálně usekla ruku, taky to nebylo cenzurované a celkem by mi vadilo kdyby bylo.
Tak to určitě existuje i cenzorem zprzněná verze toho anime.. každopádně díky za doporučení.  ;)
« Poslední změna: 23. Říjen 2011 - 03:23:32 od Xenotaku »

Offline dragonxcz

• Nováček
  • *
« Odpověď #42 kdy: 23. Říjen 2011 - 12:06:29 »
Nemáme rádi když za nás někdo rozhoduje co nemůžeme/můžeme vidět.
Ano, to je pravda, ale zase i když někteří japonci tohle dělají jen pro zábavu, hodně z nich to dělá pro peníze. Díky te cenzuře se anime může vysílat v televizi téměř kdykoliv, tohle jim nějaké ty prachy hodí.
Záleží zase jaká to bude cenzura.
Blbě jsem se vyjádřil, záleží na tom co budou cenzurovat, určitě by mi vadilo kdybych se díval na anime a někdo by tam řekl něco sprostě a ono by to místo toho píplo, s tím anime bych pak asi vytřel podlahu.
Tak to doufám, že když se koupeš ve vaně tak máš zhasnuto nebo alespoň plavky.
Uhm... to zase ne... ale podívej se třeba na To Aru Majutsu no Index II, je tam spoustu záběrů ve sprše a je to R-17 anime, kdyby tam nebyla v té sprše mlha a nebo prostě nějaké zakrytí intimních částí těla, bylo by to už R-18 -> Zase by anime vydělalo méně + by anime stratilo své dobré hodnocení.
ALE ONI MI JE TAKY CENZURUJOU !!!  KILL !!!
Jestlli je cenzurované eroge, není to eroge btw. A možná to nevíš ale "V spoustě eroge novelách je sex naprosto zbytečný a bere se spíš jako bonus". Př. Muv-Luv, jedna eroge scéna na konci anime, toď vše (necenzurovaná).
Od toho máme..
Kara no Kyoukai není anime pro masochisty ani pro psychopaty, když to tak řeknu. Ano, není důležíté že skočila z baráku a kolem ní byla velká skvrna krve, ale je důležité že se nebáli tohle necenzurovat. Higurashi je o samé . .

Nemám nic proti cenzuře, ale nemám taky nic pro cenzurovani naprosto všeho. Díky cenzuře vydělávájí japonci víc peněz, anime se mohou vysílat v televizi a díky ní můžeme sledovat anime ve věku méně než 18 let. Představte si svět plný eroge, hentaie, pokud se vám takový svět líbí nedívejte se na normální anime, ale jen hentai a eroge.

Nechci se tu z nikým hádat, jen vyjadřuji svůj názor, který se neměni, ano i pod 18 let se můžeme dívat i na trošku drsnější anime, ale ne že se 9 leté dítě bude dívat na hentai místo např. no teď nevím třeba Pokemon. Anime je úžasná věc a zaslouží si ho vidět téměř každý člověk, proto existuje cenzura, cenzurou i některé anime dokonce dostávají lepší kvalitu!

Offline Skallpell

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #43 kdy: 23. Říjen 2011 - 13:44:34 »
A keď vyjde necenzurovaná verzia t.j. DVD/BD tak majú zase nejaké tie peniaze pretože veľmi veľa ľudí to chce vidieť bez tej cenzúry takže sa nemusia báť o to že by sa to nepredalo ;) A ešte k tej brutalite, cenzurovať tú, to je asi blbosť. Áno nebudú sa na to môcť pozerať deti ale tak práve preto je v tom anime prvok brutality. Ak by vycenzurovali Higurashi tak by som ho asi ***. Aj Umineko. Videl som cenzúrovanú verziu a úplne som prišiel o ten pohľad ako mali nacpané sladkosti v bruchu. Ešteže existuje aj necenzurovaná verzia :)

Offline dragonxcz

• Nováček
  • *
« Odpověď #44 kdy: 23. Říjen 2011 - 15:55:48 »
Skallpell, ano přesně tak to je, za cenzurovanou verzi dostanou prachy za to že si to někdo koupí a bude to v TV. Potom udělají nezenzurovanou a ještě na tom trhnou, protože to chtějí lidé vidět bez cenzury, ale komu cenzura nevadí vůbec, tak si koupí tu cenzurovanou ;)