akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Práce v Japonsku  (Přečteno 39125 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Menresh

• Nováček
  • *
Re:Práce v Japonsku
« Odpověď #60 kdy: 09. Duben 2017 - 04:55:04 »
jen tak.. jestli třeba nejsi někde poblíž.. ale ne, já jsem v Osace..
Oh ty patříš mezi ty co jezdí vpravo na eskalátorech a mluví divně? Škoda, aaaale kdyby si byl někdy v Tokyu, tak se můžem někde stavit třeba na jídlo.

Jinak abych řekl ještě něco k práci, tak asi úplně nejlepší je a vyhnete se tím jakémukoliv kolektivu ( pracovního), pokud něco zajímavého ovládáte. Nemluvím o jazycích, je pravda, že mnohdy chtějí pouze rodilého mluvčího ( především v AJ) ale pokud umíte na něco třeba hrát (klavír, housle...) dá se s tím v Japonsku poměrně slušně uživit. Znám jednoho Američana, který se tím velice dobře v Japonsku dokáže uživit. 

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #61 kdy: 09. Duben 2017 - 06:01:19 »
Oh ty patříš mezi ty co jezdí vpravo na eskalátorech a mluví divně? Škoda, aaaale kdyby si byl někdy v Tokyu, tak se můžem někde stavit třeba na jídlo.
それについて何も分かれへん。^_^

jo, do tokya bych rád někdy zajel.. přeci jen, už jsem tam nebyl pár let.. ale momentálně musím šetřit kde se dá..

(kdyžtak jsem na line jako 8bb76e1)

Offline Menresh

• Nováček
  • *
« Odpověď #62 kdy: 09. Duben 2017 - 08:44:44 »
それについて何も分かれへん。^_^

jo, do tokya bych rád někdy zajel.. přeci jen, už jsem tam nebyl pár let.. ale momentálně musím šetřit kde se dá..

(kdyžtak jsem na line jako 8bb76e1)

Tak to jsme na to s těma prachama uplne stejne momentalne! Oki napisu, ja sem na line jako karel27684.