akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: ACTA, SOPA, PIPA a další  (Přečteno 102111 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
Re:ACTA, SOPA, PIPA a další
« Odpověď #255 kdy: 03. Únor 2012 - 12:48:14 »
Vtípek k ACTA
Kód: [Vybrat]
<a> "Prosím tě, nevíš kde stáhnu děckou bibli?"
<b> "Nepokradeš!!!"
<c> "ACTĚ neunikneš"

Zdroj:
http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=65930

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #256 kdy: 03. Únor 2012 - 12:52:27 »
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #257 kdy: 03. Únor 2012 - 12:53:39 »
Jo, jen tak mimochodem, moje plánovaná maska ANBU vzala za své, neboť na demonstracích je údajně zakázáno zakrývat si obličej, takže mám útrum...   :'(
Tak si ji dej na bok hlavy jak ji má na nějakých FunArtech třeba Kakashi. Aspoň nějaká prezentace naší komunity.

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #258 kdy: 03. Únor 2012 - 13:15:17 »
Tak si ji dej na bok hlavy jak ji má na nějakých FunArtech třeba Kakashi. Aspoň nějaká prezentace naší komunity.

Taky mě to napadlo... Ještě uvidím jak to vymyslím, ale nějaký jasný znak, že jsem Otaku, bych určitě chtěl mít...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Ondro

• Nováček
  • *
« Odpověď #259 kdy: 03. Únor 2012 - 21:00:27 »
Novinka!!
Poľský premiér po protestoch stopol zmluvy o copyrighte (ACTA)

Poľský premiér Donald Tusk dnes oznámil, že zastavuje proces ratifikácie medzinárodnej zmluvy o autorských právach.

http://www.sme.sk/c/6245071/polsky-premier-po-protestoch-stopol-zmluvy-o-copyrighte.htmlTakze este nic nieje stratene staci len protestovat a protestovat :P

« Poslední změna: 03. Únor 2012 - 21:02:12 od Ondo1 »

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
« Odpověď #260 kdy: 04. Únor 2012 - 18:13:18 »
Souhlas - protestovat a protestovat
[spoiler]
Já do toho půjdu, a co vy?[/spoiler]
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline lupic83

• Nováček
  • *
« Odpověď #261 kdy: 04. Únor 2012 - 18:31:43 »
nevím jestli to tu už někdo nepsal,ale na druhou stranu nerejžuje zas díky nám třeba poskytovatel internetu .. zavřou teda i vedení O2,že díky nim stahuju tyhle zakázaný věci??

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #262 kdy: 04. Únor 2012 - 21:42:38 »
Co vím tak původně podle SOPA a PIPA měl bejt zákon že když ty budeš stahovat tak tvuj provider např. O2 tě měl odstřihnout od internetu. Naštěstí tenhle zákon neprošel. Jinak jsem neslyšel o jiným zákone ani u ACTA kterej by měl trestat providera. ale možná se mýlím ;)

ACTA nařizuje, že poskytovatel připojení k internetu musí předat majiteli autorských práv veškeré informace o uživateli, u kterého je jen podezření, že sdílí nebo stahuje chráněná díla a případně na žádost majitele práv takovému uživateli znemožnit připojení na internet...
« Poslední změna: 04. Únor 2012 - 21:46:38 od Afgy »

Offline Xellos

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #263 kdy: 05. Únor 2012 - 00:39:28 »
[spoiler][/spoiler]
To by bylo v prdeli, kdyby v tu dobu zrovna vyšlo Diablo III.  :D

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #264 kdy: 05. Únor 2012 - 01:24:48 »
Takže Vážení,

zde máte jasný důkaz, že někteří z nás nemlátí do klávesnice jen prázdná slova, ale skutečně konají... Doufám že na příští demonstraci v Brně naplánované na 11.2.2012 nás takto bude víc...

Jen pro ty co mě slyšeli mluvit, vím že to nebylo nic moc... Nečekal jsem, že k tomu budu mít příležitost a v té kose vymyslet něco kloudnějšího bylo prostě nad moje síly... Nicméně je to zkušenost do příště...

P.S. Nakonec se povedla i maska ANBU...  ;D
« Poslední změna: 05. Únor 2012 - 02:58:56 od Afgy »

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #265 kdy: 05. Únor 2012 - 15:51:52 »
To by bylo v prdeli, kdyby v tu dobu zrovna vyšlo Diablo III.  :D
To mi povídej... jinak co se týče toho protestu tak se mi nejspíš podaří splnit... protože noviny, časopisy, hry (Diablo III by byla první hra co bych si koupil origo), knížky taky nekupuju (pokud by nevišel 4 část odkazu dračích jezdců) a do kina nechodim... ještě nějak uhasit tu nekonečnou touhu po stahování anime a soundtracku z něj.

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #267 kdy: 06. Únor 2012 - 17:02:55 »
http://www.novinky.cz/domaci/258331-vlada-pozastavi-ratifikaci-smlouvy-acta-hackeri-slavi-uspech.html

Skvělé!!! Výborné!!! Vynikající!!! Alespoň pro teď můžeme mít klid... Jen pozor, aby se proces ratifikace zase v tichosti nerozjel...

« Odpověď #268 kdy: 06. Únor 2012 - 17:06:06 »
Musím říct, že jsem si opravdu oddychl... Takže teď můžu trošku zvolnit ve stahování anime :D

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #269 kdy: 06. Únor 2012 - 17:06:41 »
http://www.novinky.cz/domaci/258331-vlada-pozastavi-ratifikaci-smlouvy-acta-hackeri-slavi-uspech.html

Skvělé!!! Výborné!!! Vynikající!!! Alespoň pro teď můžeme mít klid... Jen pozor, aby se proces ratifikace zase v tichosti nerozjel...
Doufejme že se to nejen pozastaví ale taky ukončí odmítne a pošle do pryč...
Jinak asi nejlepší zpráva týdne, možná i měsíce.