akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Úchylky postáv  (Přečteno 10198 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Curly

• YOLO
  • Sledovač
  • **
Re:Úchylky postáv
« Odpověď #15 kdy: 18. Říjen 2012 - 20:19:33 »
Lelouch z Code Geass, Light a L z Death Note  :)
« Poslední změna: 18. Říjen 2012 - 20:21:12 od Jizzy »

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #16 kdy: 21. Říjen 2012 - 12:42:38 »
Naozaj sa to tu točí len okolo Code Geass a Death Note. To snáď nijaké iné postavy nemajú svoje podivnosti?

Okrem toho Lelouch aj Light sú v podstate úchyli celou svojou povahou. Ja mám na mysli navonok relatívne "normálne" postavy akurát s istou neobvyklou záľubou.
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
« Odpověď #17 kdy: 23. Říjen 2012 - 10:16:45 »
Naozaj sa to tu točí len okolo Code Geass a Death Note. To snáď nijaké iné postavy nemajú svoje podivnosti?

Okrem toho Lelouch aj Light sú v podstate úchyli celou svojou povahou. Ja mám na mysli navonok relatívne "normálne" postavy akurát s istou neobvyklou záľubou.

Třeba Taro Sado z MM?
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #18 kdy: 23. Říjen 2012 - 10:29:53 »
Nejlepší úchylku má Oe Kintaro z anime Golden Boy. Je úchylný na cokoliv, co se týká žen (nebo i jen ženami používané věci, viz obrázek). Je to hrdina každého pubertálního panice, který slintá i nad fotkami v maminčiným módním časopise. Tahle popsaná vlastnost je ale Kintarova jediná špatná, proto anime doporučuji ke zhlédnutí.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #19 kdy: 23. Říjen 2012 - 14:59:59 »
Třeba Taro Sado z MM?
Mno to je naozaj riadny úchyl :) Ale tá VN je vlastne plná úchylov (transvestiti, sadisti) aspoň podľa info čo som čítal.
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
« Odpověď #20 kdy: 23. Říjen 2012 - 16:25:31 »
Mno to je naozaj riadny úchyl :) Ale tá VN je vlastne plná úchylov (transvestiti, sadisti) aspoň podľa info čo som čítal.

Jen v anime máš masochistu, transvestitu, androfobku, dívku s komplexem boha, lesbickou masérku, matka hlavní postavy má obrácenou verzi oidipovského komplexu (nemyslím elektřin komplex) atd. :D
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline TsuchiKim

• Nováček
  • *
« Odpověď #21 kdy: 11. Leden 2013 - 21:44:44 »
Pro mě zatím vede (krom L a jeho závislosti na sladkém) relativně neškodná závislost Megumi a Masumiho na Chiakiho z Nodame Cantabile  :D

Offline k4r4su

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 14. Leden 2013 - 21:34:00 »
Okabe ze Steins;Gate a jeho El Psy Congroo ... Jednoznačně :D

Offline romved1

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 09. Únor 2013 - 15:04:10 »
já právě  sleduji Soul Eater, tak jsem pro Kidovu úchylnost k simetrii nebo k Black Starovu úchylnost k překonání boha :D

Offline Madres

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: 09. Únor 2013 - 16:15:02 »
V SoulEatrovi bola aj tak najlepšia uchýlka Steinovo "ladennie" si hlavy.

Pochopiť neznamená uvedomiť si. To býva až moc bolestné. Malazský pálič mostov.

Offline TsuchiKim

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 13. Únor 2013 - 23:49:42 »
já právě  sleduji Soul Eater, tak jsem pro Kidovu úchylnost k simetrii nebo k Black Starovu úchylnost k překonání boha :D

áno, Kidova úchylka byla úžasná a hlavně mu strašlivě ztěžovala život, viz důležitá písemka, kde se ani nepodepsal :D

Offline Eagle-M

• Nováček
  • *
« Odpověď #26 kdy: 14. Únor 2013 - 00:54:56 »
Nemůžu si pomoct, abych nezmínil Sagaru Sousukeho a jeho úchylku spojenou se vším vojenským. Koneckonců to byla hlavní věc, která udělala Fullmetal Panic úspěšným seriálem (podle mého názoru).
« Poslední změna: 14. Únor 2013 - 06:48:22 od Eagle-M »

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #27 kdy: 14. Únor 2013 - 18:32:42 »
Eagle-M u Souskeho bych to ještě možná pochopil jakož to vojáka z povolání. Ale uchylnej na cokoliv spojené s vojenstvím a hlavně s AS je podle mně jeho kamarád Kazama Shinji.

Offline Kioshi

• Nováček
  • *
« Odpověď #28 kdy: 14. Únor 2013 - 20:48:49 »
Tak u mňa rozhodne vyhráva Kid s jeho symetriou, ktorá ho pár krát takmer zabila :D a potom bol super aj Voyeur z anime Baka to Test to Shoukanjuu  :D

Offline Eagle-M

• Nováček
  • *
« Odpověď #29 kdy: 14. Únor 2013 - 21:54:31 »
Eagle-M u Souskeho bych to ještě možná pochopil jakož to vojáka z povolání. Ale uchylnej na cokoliv spojené s vojenstvím a hlavně s AS je podle mně jeho kamarád Kazama Shinji.

Nemůžu souhlasit. Například - kdyby měl doma někdo místo normálních oken ty stahovací jako ve vlaku, místo normálního sporáku parní kotel, na záchodě madla a takový ten klasický železný popelník, na chodbě sklapovací sedátka a místo pozdravu po otevření dveří (po zazvonění zatáhnutím za záchrannou brzdu) říkal - přistoupili prosím, nebylo by to normální, ani kdyby pracoval jako průvodčí na železnici ne? Jinak Shinji v tom jel samozřejmě taky, jenže byl tak trochu v pozadí.