akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Chci vidět  (Přečteno 28341 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
Chci vidět
« kdy: 22. Duben 2012 - 13:26:30 »
Máte něco, co chcete vidět, ale ještě to nevyšlo nebo k tomu doposud nejsou titulky?

Já mám takhle v plánu toto:
Genji monogatari, kde Gendžiho hraje Ikuta Toma, to se člověk prostě musí těšit :-)

Byakuyako, remake seriálu z roku 2006, kde hrála Ayase (tady ji nahradí Horikita), takže zvědavost, jak to vypadá jako film :-)

Hotaru no Hikari, vzhledem k tomu, že jsem si zamilovala Hotaru už v seriálu (obou sériích), tak se těším, jak bude vypadat na cestě do Evropy ;-)

Rurouni Kenshin, viděla jsem anime, četla mangu a pak se podívala na trailer live action a říkám si, že to prostě vidět musím ^^

No a co vy? Třeba si tak doporučíme věci, o kterých jsme ani nevěděli, že budou  :)
« Poslední změna: 22. Duben 2012 - 13:29:23 od Saichiro »

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
Re:Chci vidět
« Odpověď #1 kdy: 22. Duben 2012 - 20:29:11 »
Chtěl bych vidět čínský seriál z roku 2010 Tři království. Uvítal bych na něj i české titulky, ale bohužel si myslím, že na české překladatele je 95 x 45 minut celkem dost.
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #2 kdy: 23. Duben 2012 - 16:18:29 »
Bohužel také si myslím, že na tohle překladatelské kapacity nemáme... :-\"

Offline MaeRi

• Nováček
  • *
  • Na dorame závislá
« Odpověď #3 kdy: 24. Duben 2012 - 19:29:41 »
Tak na Rurouni Kenshin sa tiež teším, to je proste klasika anime :) a hlavne filmový trailer ma ozaj oslovil.

Mňa by zaujímalo toto anime: From Up on Poppy Hill (Kokurikozaka kara) , toľko som o ňom počula a tešila sa, ale ostalo nejako ticho :(

No ale keďže téma je dorama tak som zvedavá na túto : Love Again (vysielanie je plánované od 25.04.2012)
« Poslední změna: 24. Duben 2012 - 19:33:24 od MaeRi »
"Paranoik je človek, ktorý trochu vie, o čom to všetko je."

Offline nicco

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 01. Srpen 2012 - 15:45:07 »
Tenhle seriál je komplet přeložený jako hardsub - samostatné titulky překladatelky nevydaly. Můžeš si ho stáhnout tady.

Offline nettiex

• Sentimentální cynik
  • Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 02. Říjen 2012 - 10:58:51 »
Rozhodně se už těším na Kenshina. To čekání zabíjí. -_-"

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #6 kdy: 02. Říjen 2012 - 11:13:03 »
...

Řekla bych, že tak rok si ještě počkáme. Přece jen DVD vychází v Japonsku později ;-) Tak na duben to vidím. Ale kdo ví, třeba se mýlím ;-)

Offline calime013

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 24. Říjen 2012 - 20:57:48 »
Já jsem docela zvědavá na Full House 2, už jsem si všimla prvního přeloženého dílu...bohůžel jen do ajiny  :'(

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 25. Říjen 2012 - 09:19:48 »
Řekla bych, že tak rok si ještě počkáme. Přece jen DVD vychází v Japonsku později ;-) Tak na duben to vidím. Ale kdo ví, třeba se mýlím ;-)
Obvyklá prodleva je cca 6-7 měsíců (u anime mnohem víc). Kenšin měl premiéru na konci srpna, takže bych tipoval spíš únor/březen :) Na Amazonu zatím nic není.

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #9 kdy: 23. Listopad 2012 - 11:29:56 »
Dobré zprávy ^.^ (asi) Dle Amazonu vyjde Kenšin 26. 12., takže rip by se mohl objevit kolem Silvestra nebo tak nějak.

Aby to nebyl jen pustý double post. Určitě chci vidět poslední film Wakamacu Kódžiho (RIP) - 11・25自決の日 三島由紀夫と若者たち. A chystá se i film podle Tošokan Sensó knížek ^^

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #10 kdy: 24. Listopad 2012 - 08:44:30 »
To jsou dobré zprávy. :-) Pokud jsou do toho překladatelé žhaví jako u nás, tak by to mohlo být do 14 dnů po vydání přeloženo. :-D

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #11 kdy: 25. Listopad 2012 - 00:28:05 »
Na Rurouni Kenshin se těším jak malý kluk.Nezlobil bych se, kdyby mi Ježíšek přinesl 70 USD.Hned bych si ho objednal http://www.cdjapan.co.jp/detailview.html?KEY=ASBY-5464  ...a na kolenou začal prosit o české titulky. :) 

Offline Jigvell

• Nováček
  • *
« Odpověď #12 kdy: 25. Listopad 2012 - 00:37:03 »
Jsem celkem zvědavý na Lesson of the Evil od Miikeho. Podle traileru čekám pořádnou ujetou vyvražďovačku a jelikož jsem jeden z těch lidí, kteří se u Suicide Club smáli, tak se na tohle těším ;D.
No a pak ještě Another, anime mělo dobrou atmosféru, ale zůstalo tam dost nedořešených věcí.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #13 kdy: 25. Listopad 2012 - 09:27:51 »
...

Tuším, že k tomu dokonce vydali ještě 4dílný speciál. Na aki by měl být. :-))
Tak na to se těším také, i na Another, Kenšina a Kjó, koi wo hadžimemasu. Navíc mě docela zajímá, jak dopadl film s Hotaru, ten by měl snad také vyjít za měsíc.

Offline Kumii

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 12. Leden 2013 - 16:52:03 »
Ahoj chtěla bych vidět: Stars Falling From the Sky  bohužel jsem k tomu nikde nenašla české titulky a angličtinu moc neovládám =,o( :'(