akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Chci vidět  (Přečteno 28378 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
Re:Chci vidět
« Odpověď #15 kdy: 27. Březen 2013 - 10:40:07 »
Nedávno jsem zjistila, že se Japonci jdou opět po 17 letech vrhnout na zpracování Itazura na Kiss. A protože mám tenhle příběh docela ráda, ačkoliv nemám ráda přiblblé hrdinky (paradox :-D), tak jsem zvědavá, jak se tím poperou. :-) Vlastně se docela dost těším.  8)

Offline triana

• Nováček
  • *
  • neúnavný nadšenec ázijskej kinematografie
« Odpověď #16 kdy: 28. Duben 2013 - 13:43:45 »
Ahoj chtěla bych vidět: Stars Falling From the Sky  bohužel jsem k tomu nikde nenašla české titulky a angličtinu moc neovládám =,o( :'(

Ahoj, reagujem dosť neskoro, ale snáď nevadí.
Stars falling from the sky prekladá matini http://matini.blog.cz/1205/stars-falling-from-the-sky  Už sa to ale dlho nepohlo, lebo má málo času, takže neviem, kedy sa môžeme tešiť na titulky.
"A prasiatko dolietalo."

Offline Jigvell

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 01. Červen 2013 - 14:59:20 »
Jestli se vám líbily Crows, dva filmy plné středoškolských bitek, tak dobrá zpráva. Bude třetí: http://twitchfilm.com/2013/04/gang-fights-continue-at-suzuran-high-in-crows-explode-teaser-trailer.html

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #18 kdy: 01. Červen 2013 - 15:06:13 »
Ja sa chystám pozerať toto niekedy.(Nihon chinbotsu)
Kód: [Vybrat]
http://www.youtube.com/watch?v=iNdh5A6MWK8Aké sú vaše odporúčania ak to tu náhodou niekto videl? Stojí to za to?
A mám v pláne aj Kuuki Ningyou
Kód: [Vybrat]
https://dorama.akihabara.cz/dorama/Kuuki-Ningyou-2009

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #19 kdy: 06. Leden 2014 - 13:10:55 »
Když opomenu filmy, které chci vidět, a zaměřím se jen na seriály, které teď budou vycházet, těším se zhruba na toto:
S - saigo no keikan - párují tu Mukaie s Ajanem jako policajty... to je přesně pro mě.
Zhrzelého Matcudžuna - čokoláda a Macudžun? To prostě musím vidět!
Boku no ita džikan - sice se zásadně vyhýbám sériím, kde někdo trpí smdelnou chorobou, ale rozhodla jsem se, že udělám výjimku, přece jenom tady bude trpět Miura Haruma a toho jsem naposledy viděla trpět v Koizoře, tak chci vidět, jestli se posunul. Navíc jeho partnerkou je tu Tabe Mikako - hráli spolu "pár" v Kimi ni Todoke, takže by jim to mohlo jít spolu líp.
DR. DMAT - Code Blue se mi líbilo, tohle vypadá víc drsňácky, takže proč ne.
Lost Days - zajímavá herecká skvadra i popis děje zaujal...
Watashi no kirai na tantei - čistě kvůli Góriki, jsem na ni prostě zvědavá. Poslední dobou se roztrhnul pytel s jejíma haterama, takže ji chci vidět. Tamaki Hiroši je bonus. :-D
Sanbiki no ossan - tři dědouškové jako ochránci spravedlnosti?! To musím vidět! Ale anglické titulky k tomu asi nebudou, co?

A pak chci dohnat nějaké resty z roku 2013 a 2012:
Kasuka na Kanojo, Ando Lloyd a ATARU (skoro to vypadá, že jsme fanoušek SMAPu  ;D)

Offline vlk

• Otaku
« Odpověď #20 kdy: 05. Březen 2014 - 18:58:31 »
rád bych se podíval na Saka no Ue no Kumo (https://dorama.akihabara.cz/dorama/Saka-no-Ue-no-Kumo-2009) akorád k tomu nejsou titulky. Budu opravdu vděčný pokud je někdo udělá xD
Chytrému napověz, blbého kopni xD

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
Jarní sezóna 2014
« Odpověď #21 kdy: 29. Březen 2014 - 03:49:41 »
Letošní sezóna je pro mě plná věcí, které chci vidět. Sice nevím, kde na to vezmu čas, ale určitě ho někde ukrojím :-D Takže na co se těším?

Border - V hlavní roli Oguri Šun jako detektiv-kariérista, který vidí mrtvé. To je přece jasná volba!
Bitter Blood - Otec se synem tu hrají Watabe Acuró a Sató Takeru. Už jen kvůli nim si něco takového nenechám ujít. Navíc v jedné z vedlejších rolí se objeví Kucuna Šiori, takže o důvod víc, proč být zvědav.
Mozu - V hlavní roli tu se tu ukáže Nišidžima Hidetoši a navíc to má být akčnější série (která má už v tuhle chvíli potvrzenou 2. sérii), takže si myslím, že to určitě bude stát za to.
Ribasu Ejji Ookawabata Tanteisha - A je tu další krimi, tentokrát se v hlavní roli objeví Odagiri Džó, navíc shrnutí vypadá zajímavě, takže by se z toho mohla vyklubat zajímavá šou. Plus Asakusa je vcelku pěkné místo.
Arisu no toge - Ueno Džuri se chce mstít, navíc v lékařském? Proč se nepodívat, jak jí to (ne)půjde?
Hanako to Anne - V hlavní roli je Jošitaka Juriko a navíc tak nějak se mi zalíbily asadory, příběh také nezní špatně, tak se uvidí, co se z toho vyklube.
Long Goodbye - Příběh mě zaujal, je to krátké a navíc… se tam objeví Asano, který se mi poslední dobou líbí víc a víc. Plus Tadanobu Asano nebyl už dlouho na televizních obrazovkách, tak jsem zvědavá, jak moc dobře se s tím popere. ;-)
Šinigami-kun - Óno Satoši jako Smrťák a i když je smrt vážné téma, vypadá to, že by to snad mohl být spíš oddychový seriál. A to v této zóně bude potřeba. :-D
Smoking Gun - Tak nějak mám pocit, že mě tohle bude bavit… obsazení i děj vypadají zajímavě.
Wakamonotači - Tak ne tenhle seriál se budu koukat jen ryze kvůli obsazení. Tolik zajímavých hereckých osobností se tu sejde pod jednou střechou, že to prostě nemůžu nevidět!
Yowakutemo Katemasu - Vypadá to na odpočinkový seriál, navíc tu zajíčci budou hrát baseball a trénovat je bude Ninomija? To člověk (dívka s hormony, které jsou v bouřlivém stavu) skoro musí vidět.

Tak.

Vy?

Offline BKiddo

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 11. Květen 2014 - 15:35:48 »
chcela by som si pozriet serial z 2012: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Jin-Guo-Da-Jiang-Jun-2012

nevidel to nahodou niekto? ci to stoji za to? ...ma to na mna celkom dost epizod a ja doramu pozeram skor pomenej a odpocinkovo :)

plus dalsia otazka, nejaky dobrodinec, ktoreho by to zaujalo aj na preklad?  :D

Offline kyoko99

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 14. Červen 2014 - 13:29:08 »
Já bych se hlavně chtěla dodívat na Yozoru Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso, ale anglické titulky jsou jen na livejournalu v uzavřené komunitě Zuixihuan a moje japonština není zrovna odpovídající :( :D nemá k nim někdo přístup?

Offline temari-nichan

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: 14. Červen 2014 - 13:41:30 »
Já bych se hlavně chtěla dodívat na Yozoru Uranaidokoro Onmyoya e Yokoso, ale anglické titulky jsou jen na livejournalu v uzavřené komunitě Zuixihuan a moje japonština není zrovna odpovídající :( :D nemá k nim někdo přístup?

Nevím jestli to je ono ale zkus se kouknout sem http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic.php?p=1626802#1626802 volně ke stažení titulky srt i ass :)

I když teď se koukám :D tam je to snad jen do 5 dílu :D tak to ti moc nepomůžu asi

Offline kyoko99

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 14. Červen 2014 - 14:18:38 »
no já jsem právě skončila po tom pátém dílu... :D

Offline Kwaze

• Nováček
  • *
« Odpověď #26 kdy: 09. Duben 2017 - 09:12:34 »
Queen In-hyun's Man- bych chtěla vidět ale k této doramě jsou dané špatně titulky mohly by ste je opravit děkuji
Umění je výbuch deidara

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #27 kdy: 09. Duben 2017 - 09:54:06 »
Queen In-hyun's Man- bych chtěla vidět ale k této doramě jsou dané špatně titulky mohly by ste je opravit děkuji

Co je na nich špatně? Imho jedině to, že je tam kromě překladatelky nahráli ještě další dva lidé. Jsou ty samé a jsou snadno dostupné z Niki webu (jak jednotlivé díly, tak i kompletní série), takže dost dobře nechápu proč. To, že sara93 je nahrála rovnou sem, nechala špatně jazyk, do kterého jsou přeložené a sebe vyplnila jako autorku, nechávám bez komentáře...

P.S. Pokud si myslíš, že sara93 je přeložila do češtiny, tak nikoliv. Seriál má jenom slovenskou verzi.
« Poslední změna: 09. Duben 2017 - 09:57:34 od ainny »

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline Kwaze

• Nováček
  • *
« Odpověď #28 kdy: 09. Duben 2017 - 15:24:16 »
titulky asi jsou špatně na časované
Umění je výbuch deidara

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #29 kdy: 09. Duben 2017 - 16:06:18 »
titulky asi jsou špatně na časované
V tom případě máš bohužel asi jenom dvě možnosti. Přečasovat si je (je to jednoduché a na netu je návodů hafo) nebo si někde najít odpovídající verzi videa.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.