akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: PlayStation 4 / VR  (Přečteno 1288 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
PlayStation 4 / VR
« kdy: 22. Březen 2019 - 14:51:28 »
Měli jsme doma nějaký nevyužitý PS4, a manželka před pár dny koupila VR set.. ^_^ Zatím hrajeme hry z toho demo DVD, které bylo součástí balení, ale už přemýšlíme, jaké další koupit.. První bude asi Resident Evil, ale klidně si necháme doporučit něco dalšího.. ^_^

Pokud tu někdo PS4 VR máte, co hrajete?

Offline maggot4

• Moderátor
  • Starý kořen
  • ningen šikakku
Re:PlayStation 4 / VR
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2019 - 14:55:47 »
VR zatim sice nemám, ale beat saber je celkem sranda.
Zakladatel Sonzainai
Bývalý člen skupiny Delphi's Fansub

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #2 kdy: 22. Březen 2019 - 15:20:31 »
VR zatim sice nemám, ale beat saber je celkem sranda.
Díky.. ^_^ jo, tohle vypadá dobře.. zahlédl jsem to v nějakém videu, ale jméno jsem si nepoznamenal.

Offline Fofola

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2019 - 20:44:31 »
Za sebe rozhodně doporučuju Astro Bot Rescue Mission (na cz store je tuším i demo), a hodně mne bavil i Farpoint VR. U něj to chce ale sehnat edici s ovladačem ve tvaru pušky.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #4 kdy: 23. Březen 2019 - 00:04:21 »
..a hodně mne bavil i Farpoint VR. U něj to chce ale sehnat edici s ovladačem ve tvaru pušky.
jj, ten ovladač máme taky v plánu, tak pak vyzkoušíme. ^_^

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #5 kdy: 23. Duben 2019 - 14:02:22 »

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #6 kdy: 03. Červenec 2019 - 13:13:33 »
ok.. Far Point někdo hrajete? ^_^ vypadá to, že asi hodně dlouho zůstanu v té jeskyni (jak tam na začátku je pár granátů) protože projít se to asi nedá (nebo nevím kudy) dokud nezabiju všechny brouky, jenže oni pořád chodí další.. navíc už nemám původní zbraň, takže i ty malé pavouky musím střílet brokovnicí, takže občas ani nabíjet nestíhám..

Offline Fofola

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 03. Červenec 2019 - 21:18:05 »
Pf, už je to nějaký rok co jsem farpoint hrál a tu jeskyni si nějak nevybavuju. Jak jsi cca daleko? Myslím časově od začátku.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #8 kdy: 03. Červenec 2019 - 23:55:35 »
Pf, už je to nějaký rok co jsem farpoint hrál a tu jeskyni si nějak nevybavuju. Jak jsi cca daleko? Myslím časově od začátku.
tady: https://youtu.be/wyek8VNaGX8?t=920 (ale koukám, že on má původní zbraň.. já ty pavouky s brokovnicí nestíhám, ale možná je to jen o zvyku..)

Offline Fofola

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 04. Červenec 2019 - 18:05:46 »
Jo, tak to ti mohu napsat naprosto přesně - vyměnit ruky 8)

Ale vážněji, taky jsem tuto část udělal s tou základní zbraní, brokovnice mi neseděla. A hlavně se pořád hýbat a rozhlížet se, abys našel/viděl všechny ty pavoučí plivače.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #10 kdy: 05. Červenec 2019 - 00:01:50 »
Jo, tak to ti mohu napsat naprosto přesně - vyměnit ruky 8)

Ale vážněji, taky jsem tuto část udělal s tou základní zbraní, brokovnice mi neseděla. A hlavně se pořád hýbat a rozhlížet se, abys našel/viděl všechny ty pavoučí plivače.
ok.. budu tedy trénovat, a snad to časem půjde.. i když zrovna včera se mi tam párkrát vyrojilo tolik malých pavouků, že mě do půl minuty odrovnali.. ^_^