akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Cesta do Japonska  (Přečteno 179504 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
Re:Cesta do Japonska
« Odpověď #180 kdy: 10. Duben 2015 - 22:31:14 »
Já měl i kabel na pokoji.

S wifi by fakt byt problem nemel. Rozhodne ne kvuli tomu, ze je clovek v jine zemi. Vzdyt ty notebooky stejne skoro vsechny vyrabeji v Taiwanu a sitove wifi karty nemeni pro dodavky do ruznych zemi.

Offline Solid88

• Sledovač
  • **
« Odpověď #181 kdy: 18. Duben 2015 - 19:19:45 »
Ahoj, bude někdo v Japonsku červen a červenec, pokud jo, klidně by se mohlo něco naplánovat, sejít se, popřípadě někam zaject, budu tam v těchto měsících, plánuju toho hodně díky času co budu mít a když se zadaří, tak začátkem července se vrhnu na Fuji, to by bylo aby jí člověk nezdolal :D Případně napište na mail nebo zprávu tady na Aki.

Offline Ravenhorn

• Sledovač
  • **
« Odpověď #182 kdy: 18. Duben 2015 - 19:27:21 »
Ahoj.

Je někdo v Japonsku, nebo tam teď v dubnu - květnu bude mít cestu a mohl by mi něco koupit? Jedná se o určitě balíčky hracích karet jednoho anime. Potřeboval bych jednu krabičku ve které je 20ks cenově to vychází do 1000 Kč. Nejvíc to mají v anime ochodech s tímto, nebo některé další obchody. V Tokiu to se dá sehnat na hodně místech v Akihabara. Já bych  i poslal přesně mapku kde to mají nejlevněji (nedaleko Akihabara stanice).

Jestli by někdo byl takto ochoten, nějak se mu odvděčím a dal bych nějakou odměnu za to. Kontaktujte mě na  emailu  radeknohejl@seznam.cz

Díky.

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #183 kdy: 20. Duben 2015 - 20:01:35 »
jedu cca za měsíc.. ( na konci května )
Jejda, a mohl bys mi tam mohl neco vyfotit? Poslal bych mailem co potrebuju, neci to tady verejne provetravat abych nebyl za uchyla  :-[

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline IshiNoKao

• Nováček
  • *
« Odpověď #184 kdy: 02. Květen 2015 - 11:30:46 »
Ahoj, není to sice lanovka, ale rozhodně doporučuju Floating Garden Observatory v Osace (mrakodrap). Nadherný 360stupňový výhled (obzvlášť večer). Pokaždé, když jsem v Osace se tam musím zajet podívat  ;).

Offline IshiNoKao

• Nováček
  • *
« Odpověď #185 kdy: 02. Květen 2015 - 13:15:39 »
jj, do Umedy asi tentokrát budeme mít cestu.. jen škoda, že k večeru to asi nebude.. sice už jsem tam byl, ale jak říkáš, tohle místo rozhodně stojí za další návštěvu.. ^_^

Takže zkušený cestovatel. Mohlo mě to napadnout :).

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #186 kdy: 03. Květen 2015 - 04:54:35 »
Hmm, v Kansai me napada ted tak lanovka na Mt. Hiei a Yoshino Ropeway.
Mimo Kansai, ale ne zas tak daleko, potom Bizan Ropeway v Tokushime.

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #187 kdy: 04. Květen 2015 - 15:00:37 »
Zdravim, potřeboval bych poradit ohledně místa ubytování..   :)
Mám zarezervovaný 2 hotely a právě vybirám kterej vzit, jedná se spíše o místo kde ty hotely jsou a kterej z nich by měl lepší polohu pro cestovaní/noční život..

Jedná se o místa v blízkosti stanicích
1)Shinurayasu Station(Urayasu)
2)Keikyukawasaki Station(Kawasaki)

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #188 kdy: 04. Květen 2015 - 15:56:41 »
Žádný duvod neni, hotely v centu jsou už drazší proto jsem vybral tyhle.

Za hotel na 16noci do tech max 35k. To kdyz se koukam po centru tak nikde nic s takovou cenou nevidim a nebo to je už vše vyprodaný.. Jedinej pozadavek je aby mel pokoj velkou postel a internet.  :D

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #189 kdy: 04. Květen 2015 - 16:29:33 »
Pokud je jednim z pozadavku velka postel, tak asi nic jineho nez normalni hotel nepripada v uvahu. Jinak by se clovek vesel i do 12k za 16 noci.

Ale stejne si myslim, ze by se neco dalo najit do 35k i vice v centralnim Tokiu. Treba nejaky z hotelu MyStays. Zalezi ale ovsem, jestli to neni moc na posledni chvili a uz nemaji plno.

A co se tyce konkretni otazky, zalezi kam chces cestovat, co chces delat, jaky nocni zivot si predstavujes, atd.
Z Urayasu se po Tozai Line a naslednem prestupu dostanes treba do Shinjuku ci Shibuyi tak za 40 minut. Do Akihabary tak za 30.
Z Kawasaki to bude do Shinjuku ci Shibuyi o neco rychlejsi, ale taky o neco drazsi. Zrovna do Kawasaki jsem vcera jel a trvalo to ze Shibuyi asi pul hodinu.

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #190 kdy: 04. Květen 2015 - 18:53:18 »
U mě je problém že jedeme nakonec 3 a tak se kouká na toho posledního aby bydlel co nejbliz u nas a ne moc draho(protoze jak koukám jednotlivec se fakt nevyplatí)..
Takže u tech 2 co jsem napsal sehnal pokoj i on..

Citace
Pokud je jednim z pozadavku velka postel, tak asi nic jineho nez normalni hotel nepripada v uvahu.
Jojo v nejakym hostelu nebo nečem podobnym bejt nechceme.

Citace
zalezi kam chces cestovat, co chces delat, jaky nocni zivot si predstavujes, atd.
Odpoledne na ty proflaknuty mista kam prostě každej chodi :) a večer si někdy zajít do nějakyho baru/klubu.. (Nějaký extra velký/dlouhý cestování po památkách se moc neplánuje.)

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #191 kdy: 05. Květen 2015 - 00:52:46 »
V Urayasu ci Kasai podle me moc bohaty vyber baru a klubu nebude. Preci jen to neni misto, kam by se lidi jezdili bavit, kdyz vynechame Tokyo Disneyland a Disney Sea, ktere tam jsou.
Ovsem nedaleko Urayasu, u zastavky Shin-Kiba, je asi nejvetsi klub v Japonsku, ageha.

V Kawasaki by toho melo byt vic, obzvlast na vychod od Kawasaki Station. Navic dostupnost do mist s bohatym nocnim zivotem je o neco lepsi a pokud by vas omrzelo Tokio, muzete zkusit i Yokohamu.

EDIT: Mimochodem, prehledl jsem predtim, ze se jedna o Shin-Urayasu Station, takze do Tokia ne po Tozai Line, ale JR Keiyo Line. Casove by to melo byt ale velmi podobne.
« Poslední změna: 05. Květen 2015 - 00:58:43 od matteas »

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #192 kdy: 06. Květen 2015 - 14:33:16 »
Tak jsem ještě trochu koukal na centrum a musim rict ze by jsme teda sehnaly pokoj do ceny 40k ale pouze pro 2. Pokoje pro jednoho jsou skoro stejně drahý a to je blbost aby do toho šel.

Takže nakonec vezmu to Kawasaki, Urayasu sice vypadá líp ale skoro nic tam není.

- Koukal jsem na google mapy na dopravní ceny a nejak moc na takovou dalku jedna cesta do centra nestoji (60kč) pokud to tam teda pišou správně a není to smyšlená částka  :D

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #193 kdy: 07. Květen 2015 - 19:12:43 »
Ahoj, chystá se někdo v nejbližší době nakupovat v japonsku ? 8BB76E1 co ty ?

měl bych tu takový pokus.

[spoiler] najdi v japonsku cokoliv k tomuto anime.
https://anime.akihabara.cz/anime/Chinka-2010
http://www.dannychoo.com/en/post/25524/Chinka.html[/spoiler]

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #194 kdy: 07. Květen 2015 - 20:05:01 »
Já dal návrh, zbytek je na tobě, můžeš skusit sehnat autora toho PV aby ti řekl kde to skončilo, anglicky umí dobře a tancujícího stormtroopera určitě nebude těžké najít.