akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Cesta do Japonska  (Přečteno 179412 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline IshiNoKao

• Nováček
  • *
Re:Cesta do Japonska
« Odpověď #195 kdy: 10. Květen 2015 - 19:28:55 »
Ahoj, bude někdo v Japonsku červen a červenec, pokud jo, klidně by se mohlo něco naplánovat, sejít se, popřípadě někam zaject, budu tam v těchto měsících, plánuju toho hodně díky času co budu mít a když se zadaří, tak začátkem července se vrhnu na Fuji, to by bylo aby jí člověk nezdolal :D Případně napište na mail nebo zprávu tady na Aki.
Ahoj, ja jedu az vanoce/novy rok smer Okinawa. Fuji-san rozhodne doporucuju! Nezapomenutelny zazitek. Nejlepe s prespanim v hutu a s vychodem slunce na vrcholu :)

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #196 kdy: 11. Květen 2015 - 12:54:25 »
Ted jsem si vzpomel ze jsem si jeste neobjednal tu simku od econnect.  :( 

Nebylo by možný koupit něco podobnýho na letisti tam? (Haneda)

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #197 kdy: 11. Květen 2015 - 18:50:14 »
super díky  :)

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #198 kdy: 12. Květen 2015 - 17:25:43 »
Dneska inzeruji SIMky pro turisty ze zahranici i na dalsich ruznych mistech, treba v Sofmapu v Akihabare a ruznych dalsich vetsich obchodech s elektronikou apod.

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #199 kdy: 15. Květen 2015 - 19:03:21 »
Tak když už zítra letim tak bych se chtel ještě zeptat na jednu věc a to ohledně letistě(prestupu).
Budu přestupovat v mnichově tak jak to přesně funguje? kufr mi prehodej z letadla do letadla to je ok ale kde třeba dostanu zase palubní vstupenku(kdyz už k odbavení nepujdu)..  :-X

Nikdy jsem neprestupoval tak proto se ptám tak blbě, nechci tam pak bloudit aby mi jeste letadlo neuletelo.

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #200 kdy: 15. Květen 2015 - 19:14:52 »
hmm.. já až za 10 dní.. ^^
Do osaky ne? pokud si to dobře pamatuju.
Citace
předpokládám, že sis kupoval jednu letenku - z Prahy do Tokia.. pokud ano, palubní vstupenky ti dají obě hned v Praze a co se týče zavazadla, to ti také řeknou, že si ho vyzvedneš až v Japonsku..
JOJO jedna letenka s prestupem v mnichově. A u te elektronicke letenky stačí vlastne rict u odbavování v praze jen její číslo...

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #201 kdy: 15. Květen 2015 - 19:48:56 »
Tak když už zítra letim tak bych se chtel ještě zeptat na jednu věc a to ohledně letistě(prestupu).
Budu přestupovat v mnichově tak jak to přesně funguje? kufr mi prehodej z letadla do letadla to je ok ale kde třeba dostanu zase palubní vstupenku(kdyz už k odbavení nepujdu)..  :-X

Nikdy jsem neprestupoval tak proto se ptám tak blbě, nechci tam pak bloudit aby mi jeste letadlo neuletelo.

Pokud si ji budes nechat tisknout, tak na ni budes mit uveden i prestup. Pak se jen presunes v Mnichove na dalsi gate a poletis.

U elektronicke se ti to jen precte cteckou, porovna s dokladem jestli to jsi ty a letis :).

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #202 kdy: 15. Květen 2015 - 20:05:22 »
JJ vytiskul jsem ji pres viewtrip.com a no nevim jestly to mám dobře protože tu letenku mám přes celou A4..  :D

Offline NorDa8

• Nováček
  • *
« Odpověď #203 kdy: 15. Květen 2015 - 20:24:06 »
okk tak díky a snad v mnichově nezkejsnu  ;D

Offline Ravenhorn

• Sledovač
  • **
« Odpověď #204 kdy: 15. Květen 2015 - 20:31:20 »
Kdo by mi mohl koupit nějaké balíčky karet Kancolle (Kantai Collection)? Bylo by to super. Kontaktujte mě zde s pm. Domluvíme se. Díky.

:-)))

Offline Ravenhorn

• Sledovač
  • **
« Odpověď #205 kdy: 19. Květen 2015 - 00:28:02 »
Já to měl naposled v pohodě - letěl jsem s Turkish arlines  8)

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #206 kdy: 19. Květen 2015 - 01:37:29 »
Ja mel zpozdeni jednou, asi dve hodiny, ve Frankfurtu, kdyz letadlo, kterym jsme meli letet, melo poruchu a museli pripravit nove.

Offline 5618NINgen

• Nováček
  • *
« Odpověď #207 kdy: 22. Květen 2015 - 15:31:36 »
Myslím že nebudu jedinej koho by zajímalo co zdejším nejvíc chybí když se vrací z pobytu v Japonsku. Inspirováno článkem viz. odkaz:
Kód: [Vybrat]
http://en.rocketnews24.com/2015/05/21/sweet-sorrow-21-little-things-that-people-miss-after-leaving-japan/

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #208 kdy: 23. Květen 2015 - 05:32:58 »
Irasshaimase pozdrav v obchodech, vzajemne vymenovani otsukaresama pozdravu, karaoke, signal vsude (jedu si celou cestu metrem na 4G, vyjimecne to nekde spadne na 3G nebo nedej boze vypadne uplne), lidi, jidlo, konbini (nejen otevrene porad, ale clovek tam muze koupit spoustu ihned konzumovatelnych a dobrych veci), voda zdarma v restauracich, vlaky (kvalita a pristup zamestnancu drah), eventy s mymi oblibenymi seiyuu, Calpis a Mitsuya Cider a melon soda (respektive siroky vyber napoju), zadne premysleni nad spropitnym, posta dorucovana o vikendu, prechody sikmo pres krizovatku, cipova karta na dopravu, kterou lze ovsem platit i na spouste jinych mistech, igelitove sacky v obchodech, navlhcovac prstu v supermarketech pro snazsi otevreni igelitaku, zlevnovani jidla v supermarketech, ktere je potreba dany den zkonzumovat ci je nejak narusena jeho esteticka hodnota (napr. promackly roh krabicky, oddrolelny kus peciva), ... Uz se mi nechce dal premyslet w

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #209 kdy: 23. Květen 2015 - 08:55:43 »
Zdravím lidi slíbil jsem v listopadu ( vim ze je to dávno ale ten čas rychle teče :) že vám sem hodin nějaké fotky ,mno fotky online nikde nemám ale video z výletu ano tak když budete mít někdo sílu se na to mrknout tak si to klikněte :-)

https://m.youtube.com/watch?v=ptO7v7XvTKc&feature=youtu.be

Ahoj,

díky za krátké, ale pěkné video přesně z míst, kterými jsem kromě jiných také procházel.Vlezl jsem i do stejné pachinko herny jako ty, ale ten šílený kravál mě vyhnal zase na ulici a odradil mě od hraní. :-) Video mě moc potěšilo.