akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Trapnost v anime  (Přečteno 13728 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Houbicka

• Starý kořen
Re:Trapnost v anime
« Odpověď #15 kdy: 28. Červen 2012 - 17:01:26 »
Abych se přiznal tak si sem tam taky stopnu anime abych to rozdejchal... nerozdejchávám trapné scény ale ty hůmorné kdy se začnu smát tak až mi jdou slzy do očí a nebo kdy nejsem schopnej sledovat anime dál, dále radši zastavim scény ve kterých jde o ecchi až soft H (KissXsis, Yosuga no sora,...) když vcházej rodiče nebo sestra do pokoje přece jenom nemusí vidět i když nevědi o koho se jedná že támhle se muchluje bratr a sestra a podobné věci. Ono už takhle je tenhle můj koníček trochu vyvedl z míry.

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #16 kdy: 28. Červen 2012 - 19:11:24 »

Já teda anime nezastavuju, když jde někdo okolo, protože jediný, kdo to může být je můj spolubydlící a to pouze v případě, že se zrovna dívám na velké televizi v obýváku... I když ho podezřívám, že má nějaký šestý smysl, protože vždy jde okolo při nějaké menší či větší Ecchi scéně... By mě celkem zajímalo, co si asi tak říká...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Druid

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 28. Červen 2012 - 19:47:07 »
Tak, jsem rád že nejsem sám :D Já teď hodně pauzuju u nazo no kanojo :D Tam je takovejch pauzovacích scén moc :D

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #18 kdy: 28. Červen 2012 - 20:04:38 »
ja to robím dosť často ale väčšinou, keď pozerám komédiu a je vtipná scéna. Niekedy vtipne situácie rozdýchavám aj 5-10 minút :D Poprechádzam sa po byte, sadnem si na kreslo na balkóne a celý ten čas sa smejem ako zmyslov zbavený :D

Offline mekron

• Sosátor
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #19 kdy: 28. Červen 2012 - 21:23:56 »
Když už jsme u toho co během toho děláme, mám anime co si překonvertuju a hodim na PSP a užívám si sledování při svitu měsíce. Tam ale dávám většinou takové ty úchylárny typu Nazo no Kanojo apod.. A nyní vám řeknu, jak řeším situaci, abych se na díl nedíval tři hodiny. Po straně PSP je taková páčka na vypnutí, avšak pokud jí obrátíte na druhou stranu, uzamkne to klávesy. Tak já to uzamknu a.... Stopnout to nemůžu, většinou šiju kolem se be a nadávám si, někdy mi to i ujede.

Offline Clarian

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 28. Červen 2012 - 23:13:31 »
Mě se stává neustále, že narážím na samé trapné momenty (třeba hned, když jsem začala sledovat anime a v prvním dílu Shugo Chara si stane něco takového). Hned stopuju anime a snažím se to chvíli rozchodit, kdy nakonec obejdu celý byt, kouknu do ledničky, zajdu na WC, popřípadě si pustím telku a nakonec se odhodlám k tomu dílu vrátit, jako, že si tu část odvážně pustím celou. No a zase to stopuju ve stejné části, opakuju svůj rituál a nakonec (když si v duchu nadávám jaký jsem kretén), tu část úplně přeskočím. :D

Offline Madres

• Nováček
  • *
« Odpověď #21 kdy: 29. Červen 2012 - 14:35:19 »
Vidím, že nie som jediný, kto má chladničkový anime syndróm pri trápnych scénach. xD

Pochopiť neznamená uvedomiť si. To býva až moc bolestné. Malazský pálič mostov.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #22 kdy: 30. Červen 2012 - 12:19:42 »
Tak mne sa dosť ťažko pozeral Detroit Metal City - to je na trápnosi úplne založené :D
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #23 kdy: 30. Červen 2012 - 22:50:23 »
No já jsem se to naučil celkem dobře ignorovat a prostě pokračuju normalně dál, ale prozměnu pauzuju z jiných důvodů.
« Poslední změna: 02. Červenec 2012 - 02:35:31 od meni »

« Odpověď #24 kdy: 01. Červenec 2012 - 22:25:56 »
Když já koukám na nějaké takové anime, tak se směju postavám, jací jsou idioti, že se do takových situací dostali. Ani náhodou mě nenapadne to stopnout, nebo přeskočit, naopak si to občas i pustím znovu :D (Já vím, jsem hrozně škodolibý ::) ) Ale párkrát nastala chvíle, kdy jsem si říkal „Ještěže se to nestalo mně..." a musel jsem se jít napít... :D Ale to musej bejt vážně extrémy  ;D

Offline Katuš

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 01. Červenec 2012 - 22:51:21 »
Já stopkuju a nebo hlavou mlátím do polštáře většinou, když koukám na shoujo nebo shounen anime a objeví se mi tam ultra-cute-kawaii-typical-shoujo-manga-hero. To by člověk vraždil, jako třeba rozhodující moment, všichni kámoši mrtví, záporák, kterýho by nepřesvědčila ani jeho babička, přijde k výše zmiňované dilině, díky které mimochodem všichni pochcípali. Nic neřekne, ta malá poběhlice jenom otevře hubu a ze záporáka se stane svatý ? No ? To to nemuseli tak protahovat a mohli ho před ní postavit hned ne? Nikdo by neumřel, ona by zachránila světoví mír a všichni by byli šťastní (a živí), až na záporáka, který by si ve vězení dloubal lžičkou do podlahy a snažil se vytunelovat si tunel :D Prostě to se nedá :D To se buť směju nad naivitou a nebo nad demencí :D
Be Otaku ! Jej! :D

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #26 kdy: 02. Červenec 2012 - 12:43:49 »
To by člověk vraždil, jako třeba rozhodující moment, všichni kámoši mrtví, záporák, kterýho by nepřesvědčila ani jeho babička, přijde k výše zmiňované dilině, díky které mimochodem všichni pochcípali. Nic neřekne, ta malá poběhlice jenom otevře hubu a ze záporáka se stane svatý ?
Kód: [Vybrat]
http://hell-house.blog.cz/0902/zakony-animepozri si 15. zákon inverznej ničivosti  ;D
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Leonias

• Nováček
  • *
« Odpověď #27 kdy: 04. Červenec 2012 - 12:08:39 »
To som tu jediny kdo sa pri trapnych situaciach vzdy smeje  :D

Offline LukynNar

• Sledovač
  • **
« Odpověď #28 kdy: 21. Říjen 2012 - 09:58:25 »
To som tu jediny kdo sa pri trapnych situaciach vzdy smeje  :D

Nejsi jediný já taky, ale jak se již psalo tak si musím občas pauznout a to jak tyhodně  vtipné pasáže, tak i někdy ty trapné, abych to trošku rozchodil stačí na pár sekund jen abych se uklidnil ::)
Láska zvítězí aneb to se bjende.
Pokud potřebujete korekci vašich výtvorů, ozvěte se, jsem dobrý češtin:-D

Offline VeliiQ

• Nováček
  • *
« Odpověď #29 kdy: 21. Říjen 2012 - 17:57:10 »
Teď mi došlo, že to dělám taky :D Nejen u anime :D Já zase odskočím od notebooku/televize, nebo tak, a tlemim se do polštáře a přitom nadávám, proč je tak blbá/blbej, že se takhle ztrapňuje :D