akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Hledání názvu filmu/seriálu  (Přečteno 35801 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
Re:Hledání názvu filmu/seriálu
« Odpověď #15 kdy: 07. Září 2012 - 23:31:46 »
Super, mockrát děkuju :D
 Ještě jedna otázka k tomu, na DramaWiki píšou, že je to pokračování The woman who wants to get married. Musim se na to dívat nebo to může být klidně samostatně? Na dvě série teď asi totiž nebudu mít čas.

Offline Eunka

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 07. Září 2012 - 23:37:45 »
Já taky viděla jen tohle a nebylo tam nijak znát, že by to na něco navazovalo.Tak si nedělej starosti. :D

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #17 kdy: 15. Duben 2013 - 20:58:18 »
Ahojky, konečně jsem se dokopala ke shlédnutí seriálu, na který se dlouho těšim, ale nějak mi úplně vypadl název :D
V tom seriálu byli dva muži s tím že jeden z nich dotekem zabíjel a druhý vracel život. Myslim, že i jeden byl někde zavřený, než se mu podařilo utéct. Víc si teď nevybavuju, ale snad takovýchhle seriálů moc neni :)

Offline Tadomi

• Nováček
  • *
« Odpověď #18 kdy: 15. Duben 2013 - 21:57:46 »
Orthros no Inu?

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #19 kdy: 15. Duben 2013 - 22:01:28 »
Jo to je ono, děkuju :) Nevíš, jestli ten s Boží rukou dokáže jen léčit nebo umí i oživit?

Offline Tadomi

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 15. Duben 2013 - 23:03:40 »
Myslím, že ne. Zdá se mi, že uměl jen léčit, ale byl to pěkný grázlík... už je to ale nějaký rok, kdy jsem to viděla  :-[

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #21 kdy: 15. Duben 2013 - 23:25:33 »
Takže jsem to do popisu napsala špatně, no nevadí :D Jej už se těšim až si to pustim, snad nezklame :)

Offline PetraD

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 16. Říjen 2013 - 08:56:12 »
Ahoj, neví někdo jak sejmenuje ten seriál, který má ukázku The Master´s Sun.  :)

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #23 kdy: 16. Říjen 2013 - 09:19:21 »
Co? Nechápu, co máš přesně na mysli... to hledáš tohle: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Joogooneui-Taeyang-2013 ?

Offline nicco

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: 16. Říjen 2013 - 10:18:01 »
Jesli nemyslí upoutávku na nový seriál na konci Master's Sun. Pak by to bylo tohle: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Sangsog-Jadeul-2013

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #25 kdy: 16. Říjen 2013 - 10:25:33 »
Pravda, nebo tak... to mě nenapadlo.  ;D

Offline PetraD

• Nováček
  • *
« Odpověď #26 kdy: 18. Říjen 2013 - 17:55:19 »
Jo to jsem měla na mysli. Díky

Offline katka

• Nováček
  • *
« Odpověď #27 kdy: 13. Listopad 2013 - 14:03:55 »
Potřebuji pomoc při hledání doramy jediné co si pamatuji je že je sekretářka firmu převezme nový šéf na ni začne žárlit šéfová snoubenka a do toho se vrátí její první láska co jí zradila , říká to někomu něco  :-[

Offline LukynNar

• Sledovač
  • **
« Odpověď #28 kdy: 22. Listopad 2014 - 18:16:34 »
Ahoj, hledám doramu , ale nevím jak se jmenuje a moc si i už též nepamatuji:-D Je to tuším o boji mezi tokugawou  a  Hideomim. Na začátku se přidá spousta potulných samurajů na stranu Hideyoshiho, ale pak musí okolo hradu dát pryč příkop, tak vytvoří předsunutou základnu kde je porazí a myslím, že 6 hrdinu chce zabít přímo Tokugawu, což se jim na konci podaří protože vyjede jeden v brnění(toho hlavně chtějí zabít) pak z jiného směru ve stejném brnění další,... nakonec se jim ho povede zabít, ale všichni zemřou a na konci "vypravěč "řekne, že to o jeho smrti chvíli tutlali. Jediný kdo přežije je ninja kterému říkali Saru (opice). bohužel víc toho nevím, je to někomu povědomé?
Děkuji za odpověd
Láska zvítězí aneb to se bjende.
Pokud potřebujete korekci vašich výtvorů, ozvěte se, jsem dobrý češtin:-D

Offline Fumii

• Nováček
  • *
« Odpověď #29 kdy: 01. Leden 2015 - 19:28:00 »
Zdá se mi to nebo první příspěvek se stále nedočkal odpovědi?  :D Jinak, mně to připomíná 36 komnat šaolinů (nebo ta nějak :D), ačkoliv pochybuji, že to ještě někoho zajímá.

Ehm, jsem tady kvůli tomu, že jsem nedávno četla recenzi na jakousi doramu. Zrovna jsem dostala chuť se na to podívat, ale už jsem zapomněla, jak se to jmenovalo. Mám pocit, že dorama nebyla do češtiny ani slovenštiny zatím přeložená. Takže, co si tak pamatuju. Táta (s největší pravděpodobností) umřel a zanechal tu svou dceru. Jeho duch se vrací a za peníze nějakého jiného muže jí kupuje dárky (jestli se převtěluje nebo nevím :D). Říká to někomu něco? :D