akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: KMPlayer  (Přečteno 19878 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pravda

• Sledovač
  • **
KMPlayer
« kdy: 11. Září 2012 - 01:02:59 »
nevite jak v KMPlayeru vylepsit vykreslovani obrazu? treba wmp vykresluje filmy dobre, ale u KMP na to nemuzu prijit.
Mé top anime: Clannad, Shinsekai Yori, B Gata H Kei, série Bakemonogatari, Ai yori Aoshi, Juuni Kokuki, Mahou Shoujo Madoka Magica, Nijuu-Mensou no Musume, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Usagi Drop, Jormungand, One Piece, Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan

Offline Izmo

• Sledovač
  • **
  • Prekladateľ AKT
Re:KMPlayer
« Odpověď #1 kdy: 11. Září 2012 - 08:37:30 »
No mal by to bit postprocesing. Skus to zasktnut. ;)

Offline Pravda

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 11. Září 2012 - 10:30:10 »
ee, porad stejne
Mé top anime: Clannad, Shinsekai Yori, B Gata H Kei, série Bakemonogatari, Ai yori Aoshi, Juuni Kokuki, Mahou Shoujo Madoka Magica, Nijuu-Mensou no Musume, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Usagi Drop, Jormungand, One Piece, Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan

Offline mikel4

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 11. Září 2012 - 12:34:40 »
nastav si Video Renderer na Vylepšený video renderer (C/A)
a pokud ani to nepomůže tak si stáhni a nastav jiný interní nebo externí video dekodér (já používám CoreAVC H.264 Video Codec Professional)
kdybys nevěděl jak tak si dej dotaz na google...jsou na to návody

Offline Pravda

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 11. Září 2012 - 17:02:18 »
dik, tj uz lepsi :)

Offline Monoxid

• „Dokonalý řád by změnil svět v pohřebiště.“
  • Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 11. Září 2012 - 22:39:50 »
Nevím, jestli je to ono, ale zkus: Video(progresivní) > Předvolba: Vysoká rychlost

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #6 kdy: 27. Říjen 2012 - 10:49:23 »
Ohľadom KMP playeru by ma zaujímalo, čo je Pandora.TV service file. Aj vám to naištalovalo spolu s KMP? Na čo slúži, nemôže to enjak ohroziť môj PC?

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #7 kdy: 27. Říjen 2012 - 10:54:36 »
http://pc.poradna.net/q/view/840890-pandora-tv

Odinstalovat. Odinstalovat z PC všechno, o čem nemáš páru.

Offline matteas

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #8 kdy: 28. Říjen 2012 - 00:10:03 »
A odinstalovat i ten KMPlayer XD

Offline Cbr

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 29. Říjen 2012 - 05:36:14 »
Velmi často se my stává u dual audia, že v ENG všechno funguje tak jak má, ale když přepnu na JAP tak to hodí pruhy přes monitor a nedá se na to koukat. Nevíte někdo čím to může být? Přitom třeba ve VLC přepínání problém nedělá.

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #10 kdy: 29. Říjen 2012 - 09:08:22 »
čím to je to nvm. občas se mi to taky stalo. Ale existuje jedno jednoduchy reseni, jak se pak tech pruhu okamžitě zbavit a to pomocí CTRL+P.

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #11 kdy: 29. Říjen 2012 - 13:13:02 »
Měl jsem stejný problém. Pak jsem potřeboval přeinstalovat systém a potom už to nedělalo. Takže zkus přeinstalovat kodeky a přehrávač.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #12 kdy: 29. Říjen 2012 - 13:56:11 »
Skus si nastavit oblubeny jazyk a stopu. Ja to mam a v 80 percentach pripadov mi to hodi japoncinu namiesto anglictiny. Skupiny zvycajne pouzivaju rovnaky zapis mena pre jap audio stopu, tak si to staci vsimnut a narvat ich tam vsetky. A ked sa v tom netrafim, tak zostava este stopa, lebo vacsinou davaju anglicku stopu dopredu, preto mam ako predvolenu az druhu. V postate problem nastava hlavne u filmov, kde tych stop je viac...

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #13 kdy: 29. Říjen 2012 - 18:27:52 »
Nevíte někdo čím to může být? Přitom třeba ve VLC přepínání problém nedělá.

Zkus si přepnout na jiný video render.

Offline Rekshark

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 29. Říjen 2012 - 21:01:37 »
Súhlasím, buď si prepni na iný video render alebo stlač vyžšie spomenuté ctrl+P, robím to takto vždy keď mám takýto problém pri KMP prehrávači po výbere inej zvukovej/jazykovej stopy a zatiaľ vždy mi to pomohlo a problémy zmizli  ;)