akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: KMPlayer  (Přečteno 19334 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline KuroNeko

• Nováček
  • *
Re:KMPlayer
« Odpověď #15 kdy: 18. Září 2013 - 01:13:54 »
Ahoj, mám takový problém. Dneska jsem aktualizoval KM Player, a mám tu nejnovější verzi. Ale vždy když to spustím, vyskočí mi vpravo nějaké menu kde jsou odkazy na YT a podobné blbosti. Nevíte někdo prosím, jak to odstranit?

Offline Zangetsu33

• Sorry, I can't be perfect.
  • Sledovač
  • **
  • Your LIFE, Your GAME
« Odpověď #16 kdy: 18. Září 2013 - 02:41:42 »
Jsem ve stejné situaci jako ty a taky mi to dost vadí taky bych rád věděl jak to vypnout.  ::) už jsem se zkoušel hrabat v nastavení ale nic jsem tam nenašel :o spíš ani nevím co mám hledat  :'(
« Poslední změna: 18. Září 2013 - 02:57:05 od Zangetsu33 »
I watch what comes from heaven =)

Offline Tsukira

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 18. Září 2013 - 11:55:57 »
Vrátit se na verzi 3.6 a zakázat aktualizace.. tak sem to řešil já, jinak to asi nejde  :-\

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #18 kdy: 18. Září 2013 - 19:44:37 »
Ale vždy když to spustím, vyskočí mi vpravo nějaké menu kde jsou odkazy na YT a podobné blbosti.

Jen hádám. Mám verzi 3.2, tak abych si nenaběhl při zkoušení.
Nemá to něco společného s Pandora TV?

Offline meni

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #19 kdy: 18. Září 2013 - 20:02:49 »
Jen hádám. Mám verzi 3.2, tak abych si nenaběhl při zkoušení.
Nemá to něco společného s Pandora TV?
Nemá, bohužel je to primo soucast kmplayeru. No aspon si mužu otestovat PotPlayer

Offline ptipalek02

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 23. Září 2013 - 05:30:00 »
Menu v pravo je KMP Plus Interface. Postup som našiel na Kmplayer fóre.
Simply navigate to: 'Right-click menu' > 'Skins > Logo >' & Select '<Skin Default Logo>' or any other Logo(image or swf file) you may prefer.
Staci nastaviť zakladny skin a bude vypnuté.
PS:
Pokiaľ to nepomoze je tu druhy postup
just edit you hosts file, located in
c:/windows/system32/drivers/etc/host
and add
127.0.0.1 player.kmpmedia.net
this will prevent the kmplayer to connect to the internet and no sidebar will appear!

Zdroj.
http://www.kmplayer.com/forums/showthread.php?t=60085
« Poslední změna: 23. Září 2013 - 06:32:47 od ptipalek02 »

Offline Hepy

• Nováček
  • *
« Odpověď #21 kdy: 23. Září 2013 - 12:20:43 »
doporučuji  MKVmarge Gui a odebrat Eng. dab... pak se to spouští rovnou v jap.. a nedělá to problémy  rovnou si tam u můžete dát tit..

Offline Streal

• Sledovač
  • **
« Odpověď #22 kdy: 29. Červenec 2014 - 21:15:09 »
Zdravím,

Mám menší problém s KMplayer. S aktualizací na novou verzi mi přehrávač přestal přehrávat titulky s příponou ASS. proto jsem přešel na starší verzi 3.0 KMp. titulky už sice opět běží, jenže když poslouchám audio, tak občas zapraská. A video mám rozpixlikovaný i s titulkama. Nevíte někdo co s tím? Noví přehrávač? Nějaké nastavení?

díky za případné rady.
Streal

Offline ravena

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 29. Červenec 2014 - 22:37:59 »
Jsem ve stejné situaci jako ty a taky mi to dost vadí taky bych rád věděl jak to vypnout.  ::) už jsem se zkoušel hrabat v nastavení ale nic jsem tam nenašel :o spíš ani nevím co mám hledat  :'(
v levé střední části je stříbrný proužek. Když na něj klikneš, menu zmizí.

Offline D_Atrej

• Sledovač
  • **
« Odpověď #24 kdy: 29. Červenec 2014 - 23:02:15 »
Zdravím,

Mám menší problém s KMplayer. S aktualizací na novou verzi mi přehrávač přestal přehrávat titulky s příponou ASS. proto jsem přešel na starší verzi 3.0 KMp. titulky už sice opět běží, jenže když poslouchám audio, tak občas zapraská. A video mám rozpixlikovaný i s titulkama. Nevíte někdo co s tím? Noví přehrávač? Nějaké nastavení?

díky za případné rady.
Streal

KMP zahoď, už to není to, co to bývalo. Nedávno jsem přešel na již výše zmíněný Daum PotPlayer, který vychází z KMP, jen je bez těch všemožných blbostí, které jsou v posledních verzích.

Offline TailRed

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 29. Červenec 2014 - 23:26:46 »
VLC a hotova... měl sem KMPlayer rád, ale po tom, co tam dali reklamy a časté sekání softsubu sem se rozhodl pro změnu... fakt, KMPlayer je na **** >:(

Offline Sirael777

• Nováček
  • *
« Odpověď #26 kdy: 30. Červenec 2014 - 06:53:56 »
Já používám tu starší verzi .. sice je fakt pravda že občas je ro rozpixelované hlavně u filmů ale myslím že jenom ze začátku .... jinak běží v pohodě .. a hlavně žádné reklamy :)
« Poslední změna: 30. Červenec 2014 - 06:56:10 od Sirael777 »

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #27 kdy: 01. Září 2014 - 10:47:59 »
trochu budu OT:
[spoiler]tem, co pouzivaji win a naji s kmplayerem problemy a chteji pouzivat neco jineho:

vsechny 3 varianty pouzivaji mpc (media player classic) a doporucovane kodeky - madvr, lav a xy-VSFilter

rekl bych ze nejsnadnejsi bude KCP (Kawaii Codec Pack). obsahuje vsechny kodeky pro prehravani anime http://haruhichan.com/forum/showthread.php?7545-KCP-Kawaii-Codec-Pack

dal je K-lite (vpodstate to same, jen je toho tam vic a ma to vic moznosti konfigurace) http://codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_mega.htm

pak cccp, taky hojne pouzivane http://www.cccp-project.net/[/spoiler]

Offline qwert2

• Nováček
  • *
  • Otaku.
« Odpověď #28 kdy: 01. Září 2014 - 18:54:10 »
Chci se zeptat, Je vážně tak velký rozdíl mezi VLC a MPC s filterama? Děkuji za odpověd.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #29 kdy: 07. Leden 2015 - 14:18:38 »
Zdravím,
po reinstalu Windows 7 64-bit, jsem naistaloval KMPlayer 3.3 a po nějaké době vyhazoval chybové okno s textem Out of memory. Většinou se dělo při pozastavení epizody a po delší době znovuspuštění videa nebo zničehonic při prehrávání.
Zkoušel jsem i jiné verze, smazat z registrů a tak, ale dělo se to pak už u každé verze. Setkal se s tím někdo?