akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?  (Přečteno 42200 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline romved1

• Nováček
  • *
Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?
« kdy: 30. Září 2012 - 18:06:51 »
Zajímalo by mně co na to u vás říká Rodina a Kamarádi když sledujete Anime nebo se o tom začnete před nimi bavit?

U mně to je tak:
N. otec- jak se vůbec dokážes na nějakou takovou vietnamskou kr*vovinu divat?
V. matka-že tě to baví. Už jsi dost starej na pohádky ne??
V. otec-No Comment
N. matka-No Comment
malá ségra (5)-Nezajímá ji to.
bráška (9)-mamíííí at mne tam pustí já chcu hrááát.
mám 2 kámoše co to sledujou se mnou ale nejsou Otaku jak já. Jeden je akorát jenom Narutofil a ted druhej to jen trochu sleduje.
jinak ve škole mezi spolužáky- tak co porád hledíš na Hentai??
                                           já -Odpovím ne a oni
                                          oni -no co stejnak hledíš.

jsem zvědavej jak na tom jste vy?? :D

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
Re:Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?
« Odpověď #1 kdy: 30. Září 2012 - 18:22:59 »
No tak u nás doma není problém :) Já - otec - jsem anime domů přitáhl, mojí ženě - matce - se anime zalíbilo, syn ho žere a dcera u něho vydrží - když jsou tam nějaké kawaii holčičky  ;D

Některá anime jsou daleko otevřenější, upřímnější a více ze života, než naše západní tvorba, včetně té hrané.

Offline leon34

• Nováček
  • *
  • Leader AKT
« Odpověď #2 kdy: 30. Září 2012 - 18:25:32 »
No ja to zhrniem tak, že pre fotra, mamu a segru je anime "rozprávka". S kamarátmi sa o tom, čo pozerám nerozprávam. Takže to vie len moja blízka rodina. Aj keď niektorý kamaráti o tom vedia, ale skôr sa im chválim tím, že anime prekladám ako pozerám. :)

Offline kisuke93

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 30. Září 2012 - 18:46:16 »
no, u nás je to takhle -
matka - některý jsou pěkný, a potom co jsem jí ukázal Hellsing tak už to nebere jako pohádky
táta - nezájem
ségry - přetáhneš nám novej Fairy Tail
a kámoši to vzali různě, někteří to brali jako každej má svojí zálibu, další se zajímali o to že překládám  ve škole během hodiny a pak tu jsou ti jenž si se mnou povídaj skoro každej den o nových anime a mangách  ;D

Offline Leonias

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 30. Září 2012 - 19:01:37 »
Tak klasika u nas to je tak, ze zas kukas tych japoncov a otec vzdy zacne napodobnovat japoncinu (čin čon ča... :D), ale tak teraz mam sluchadla tak to nemusia pocuvat, ale inak je klud ja viem ako jednat s mojimi rodicmi a vsetko menim na srandu takze... a kamosi niektori to beru, ze ok a samozrejme ostany zas kukas hentai atd.... (nechce sa mi pisat s diaktritikou)

Offline Astrak

• Otaku
  • Penis.
« Odpověď #5 kdy: 30. Září 2012 - 19:07:43 »
I don't have idiots around me.
Takže asi tak, nikdy jsem se s žádným zesměšňováním nesetkal. Asi jsem se holt vždycky pohyboval v příliš inteligentním prostředí.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #6 kdy: 30. Září 2012 - 20:40:18 »
u mna v okoli zvycajne pocuvam... "zase tie japonske kraviny". Vacsinou sa pri dlhsich rozhovoroch snazim ukazat anime v lepsom svetle, ale ucinok to velmi nema, tak som si vybudoval urcitu formu imunity. Ked sa ma niekto opyta standartnu otazka, trebars - Co pijem?, tak odpoviem, ze som abstinent... zvycajne nasleduje otazka, ci nepijem vobec a moja odpoved je - "Nie. Ty zase nesledujes anime." Tak isto je to skoro so vsetkymi otazkami na standartne cinnosti obycajnych ludi, ktorym ja neholdujem. Sporty, auta, fishizmus, alkohol, ohovaranie... takisto akakolvek narazka na schopnosti nadobudnute vdaka anime u mna vyvola reakciu - "Tomu nepochopis, nesledujes anime." Je to drze, ale je to pravda. Po dvoch vetach vysvetlovania ma aj tak prestanu radsej vnimat, alebo to beru skor s humorom, hoci to pre mna je velmi dolezita vec. Tak spätne na zaklade takychto skusenosti som sa k ludom vacsinou zacal spravat tak, ako sa spravaju oni ku mne.. cize, hore zmienenim sposobom.

Offline Madres

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 30. Září 2012 - 21:28:28 »
Tak u mňa od kedy som tatka donútil skuknúť Death note (ľúbil sa) to berú normálnejšie navyše rozhodol som sa k roku na japončinu, tak možno aj preto :). No a v okolí ako kedy, ale občas narazím aj na vety ala hentai a pokémoni.

Pochopiť neznamená uvedomiť si. To býva až moc bolestné. Malazský pálič mostov.

Offline PridajSvK

• AKT-team
  • Otaku
  • www.shirai.cz
« Odpověď #8 kdy: 30. Září 2012 - 21:37:24 »
Ja som im vysvetlil, že popri štúdiu, priateľoch a pár aktivitách je to jediná vec, ktorá ma baví. Berú mi to, pretože vedia, že keby som nepozeral anime, tak pozerám TV celé dni, pretože som veľmi lenivý človek :D, tak je im to vcelku jedno lebo TV ani nezapnem a pozerávam anime...Jediné je, že mi hovoria: "Ty raz z toho zblbneš.."  Ja: "Neboj sa nebudem strkať prsty do zástrčky aby bol zo mňa pikachu." :D

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #9 kdy: 30. Září 2012 - 21:40:26 »
U mně to je v pohodě... Rodina to bere tak že oni sledujou televizi a já zase tohle. Kámoši to vzali tak že to je můj koníček a hotovo. O anime se většinou moc nebavim protože to lidi z mého okolí až tolik nesledujou. Většinou se k tomu dostanem jenom když chtěj něco pučit a nebo občas poradit na co koukat...

Offline VeliiQ

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 30. Září 2012 - 22:36:07 »
Jo, mamka mi taky říká, že z toho zblbnu... :D Kluci ze třídy mají občas trochu blbý poznámky, ale jinak to lidi spíš ignorují, ale jedna kámoška má ráda Naruta, tak aspoň s ní se o tom můžu bavit.

Offline Hito

• Otaku
« Odpověď #11 kdy: 01. Říjen 2012 - 15:23:02 »
Jelikož žiju s mamou tak je to jak jiný svět , bere to jako mého koníčka a říká že sem tím moc posedlý , ale tak každý máme něco že ... Kamarádi , to je klasika , zase se díváš na hentai ? , ale mám i spolužáka na střední co sleduje, takže mám s kým debatovat :)

Ale na některé věcí se dívala mama se mnou např. Fantom : Requiem for the Phantom a na Aoi Bungaku Stories
« Poslední změna: 01. Říjen 2012 - 15:26:06 od Hito »

Offline Sigmar

• Poznej svět a svět možná pozná i tebe...
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #12 kdy: 01. Říjen 2012 - 18:46:55 »
Tak já to mám naprosto v pohodě..

Máti ta už si nato zvykla něco sleduje i semnou. když jí něco doporučím.. Ale nedá se sní o tom pořádně pokecat.

Bratr to je ještě větší nebo stejně takovej šílenec jak já s jemně odlišným zaměřením  takže máme nasledovaných jen 70% stejných anime.  ;D  Sním rozebíráme vše možné i nemožné a dlouho hodinové  výměny názorů a výbuchy smíchu nad narážkama a hláškama nic nenormálního.

Sestra ta je moc vybíravá ale taky sleduje po shlédnutí Code Geass Hangyaku no Lelouch už ji to taky vtáhlo.. :D

Okolí je mi šumák.. ale hentai kamarádi znají i ti co to nesledují. Jak prapodivné. 8)
Nebo max mají povědomí o tom že něco takovýho existuje. nebo své úchylky skrývají. Nic není nemožné.

A jedna z ex měla názor na anime asi takovýhle. "Zas sleduješ ty kreslený prasárny." A to přitom nebylo ani jemné ecchi.
Natož oblíbené loli hentai. To by mě asi udala za sledování dětského p.... ::)
No po čase už tolik neprudila.

Takže tak...  8)

Offline skarabik

• Nováček
  • *
« Odpověď #13 kdy: 01. Říjen 2012 - 19:37:51 »
Jak to tady čtu, tak si připadám jak důchodce :-)
Naštěstí žiji sám, tak mi do toho nikdo nemůže "kecat" a každý máme přeci nějaký ten koníček. Někdo rybaří, někdo kouká na nekonečné seriály typu tak jde čas a někdo sleduje anime. Hlavní je, že to baví Vás a okolí může jen tiše závidět.

Offline misule

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 01. Říjen 2012 - 19:42:27 »
no u mě je to takhle
máma ta říká že to jsou blbosti :(
táta nic nikdy neřekl
ségra ta kouká taky
a u přítele jsem nakazila skoro celou rodinu kromě jeho rodičů
jinak ve škole jsem se o anime bavila s pár lidmi,ale nikdy mi neřekli,že určitě sleduju hentai 8)