akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?  (Přečteno 49594 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline petrekov

• Nováček
  • *
Re:Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?
« Odpověď #30 kdy: 21. Říjen 2012 - 18:26:56 »
No tak asi jako tady u většiny žádná sláva.Otec si ze mě robí prču,matce je to fuk a bratr u toho těžko říct.A ve škole stejnak každej ví ať už řekne cokoliv že mě nenasere už jsem si zvyknul a pokud maj něco proti anime tak je nevnímám.

Offline Gladstone

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 10. Listopad 2012 - 23:36:08 »
No tak jelikož už mi bude 22, tak se mi do toho moc nikdo doma neplete. Mamka mi na to neříká nic, otci jsem doporučil Death Note a teď se od toho nemůže odtrhnout a už se shání, jestli bych mu ještě našel nějaký zajímavý anime, jen ségra (16) mi pořád říká, že jsem jak malej, když koukám na kreslený pohádky :D .

Offline Aurielle

• Redaktor Konaty
  • Otaku
« Odpověď #32 kdy: 11. Listopad 2012 - 19:29:38 »
Jí pusť Higurashi nebo něco podobného a velice rychle změní názor xD

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #33 kdy: 11. Listopad 2012 - 22:58:07 »
Bydlím sám, takže mi nikdo nemluví do toho na co se dívám a psovi je to jedno :) Když se občas při návštěvě rodičů o něčem zmíním, tak to mamča okomentuje 2-3 větami (to je fajn, že se ti to líbí...věřím, že to může být nádhera, nebo lepší než hraný film, apod.), ale blíž se o to nezajímá.Táta to přejde bez komentáře.Přeci jen je to jiná generace.S kolegy v práci o tom kromě jednoho nemluvím a i před ním jen občas neco prohodím.Dřív si ze mně utahoval, ale postupem času si zvykl a občas se mně sám zeptá, jestli něco neznám.S kámošema se o tom taky nebavím (i když jednoho jsem dřív přivedl ke Ghibliovkám), jen jeden se mě při každém setkání ptá, jestli jsem si zase udělal "hentai odpoledne" :) Jinak si ze mně ale neutahuje a sám pořád jen čučí na "Marveloviny".Naopak ti jeho X-manové,Thorrové,Hulkové a tak jdou mimo mě.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #34 kdy: 25. Listopad 2012 - 22:24:13 »
Máma: jednou z toho zblbneš
Babička: Proč maj všichni tak vysoké hlásky?
Pes: když mě budeš pravidelně venčit, a hrát si se mnou, je mi to jedno
No a bratr, občas něco v tv (Neko no Ongaeshi, ...) a nedávno jsem ho nalákal na SAO.

Offline k4r4su

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 25. Listopad 2012 - 23:34:31 »
matka- Už bys s těma kreslenýma blbostma měl přestat.
otec- Nezájem.
sestra- Čumí taky.

Co se týče kamarádů, tak většina čumí "z větší části kvůli mě" taky a ti ostatní mi říkají, ať už na to hentai nečumím.

Offline Eis

• Nováček
  • *
« Odpověď #36 kdy: 25. Listopad 2012 - 23:46:12 »
Matka - To tě furt baví sledovat kreslené pohádky ?
Otec  - Šumák
Sestra - ta mě přivedla k anime, když náhodou jsem procházel její hdd a uviděl jsem tam naruto movie 1 a mrkl na to od té doby se na anime čumím furt

No a kamarád se občas zeptá jestli mu nedoporučím nějaké to loli/ecchi jestli v tom není ecchi tak ho to nezajímá :D + 2. kamarád který nenávidí Japonsko a všechno s ním společné a furt se snaží hádat že je to kravina (takové ty debaty na 2 hodiny a nakonec zmlkne a nechá mě napokoji) Ale občas se na to mrkne taky a snaží se pochopit co na tom vidím takže už viděl Hellsinga a Darker than Black.

Offline misaki-kaoru

• Nováček
  • *
« Odpověď #37 kdy: 02. Březen 2013 - 18:20:56 »
U mě to vůbec nechápou.

Máma: Vždyť jsou to jen blbosti
Otec: Hlavně z toho nezblbni!
Sestra: Anime je naprosto blbý
Kamarádi: Zabijí se v tom tvým seriálu? nebo V tom klipu byli i ti tvý pokémoni

Opravdu bych chtěla někoho s kým bych si o tom mohla povídat. Ze všech stran slyším jen jaké je anime divné a proč se na to vůbec koukám.

Offline Eagle-M

• Nováček
  • *
« Odpověď #38 kdy: 02. Březen 2013 - 18:47:17 »
Já jsem utajený Otaku.

Má to jednu velkou výhodu - s nikým se nemusím o tom nikdy hádat a jednu velkou nevýhodu - s nikým se nemůžu o tom občas pohádat.  :)

Máma: jednou z toho zblbneš
Babička: Proč maj všichni tak vysoké hlásky?
Pes: když mě budeš pravidelně venčit, a hrát si se mnou, je mi to jedno
No a bratr, občas něco v tv (Neko no Ongaeshi, ...) a nedávno jsem ho nalákal na SAO.

Reakce babičky je super.

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #39 kdy: 02. Březen 2013 - 20:23:23 »
Mladší ségra je otaku (skvěle jsem si ji vychovala ;D ), taťka s náma občas taky na něco koukne nebo pokecá (je skvělý mít za taťku milovníka fantasy, sci-fi, her atd., asi budu po něm ;D ) a mamka ta už to radši ani neřeší :D (jen mi občas vyhrožuje, že mi strhá plakáty >:( ) Babičku, velkou milovnici cestování a poznávání cizích krajů, sem tam oslnim svýma znalostma o Ásii tak u ní je to taky cajk XD Ve třídě na střední jsme byli milovníci anime 4, takže pohoda. Víceméně jak na to tak koukám, tak jsem na tom celkem dobře :D

Offline Kaori

• Nováček
  • *
« Odpověď #40 kdy: 03. Březen 2013 - 23:04:30 »
U mě doma to je naštěstí v pohodě, nikdo mě nebuzeruje. :) Ségra se na anime nějakou dobu koukala stejně jak já, ale nějak ji to přestalo bavit. Mamce je to jedno a taťka se s náma kdysi díval na Slayers. Jenom mí spolužácí by pořád nemuseli koukat na Naruta a zkusit něco jiného, ale tím nemyslím hentai. ;D A někteří spolužáci to, tradičně, berou jako pohádky.

Offline ladymanson

• Sledovač
  • **
« Odpověď #41 kdy: 04. Březen 2013 - 01:17:50 »
Ze mě si akorát utahuje (v legraci) přítel, když pustím na konzoli nějakou anime hru. Třeba teď pařím Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch což je od Ghibli studia takže si dovedete představit o co zhruba jde. Hra 12+ a já 23 letý magor to tu prožívám a grinduju potvory. To pak jen předvádí, jak má facepalm a říká tomu omalovánky, ale jinak na anime kouká normálně, jenom mě škádlí.
Jinak doma s tímhle nikdy problém nebyl, naopak se to všem líbilo, vadilo jim akorát, že nechodím do hospody a na diskotéky jako normální děti, ale dřepím za PC furt.
« Poslední změna: 04. Březen 2013 - 01:19:44 od ladymanson »

Offline Asarin

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #42 kdy: 04. Březen 2013 - 10:02:30 »
Hra 12+ a já 23 letý magor to tu prožívám a grinduju potvory.

To máš ještě dobrý :D já kolikrát když jedu třeba v autobuse, nudim se a nechce se mi moc přemýšlet, tak vytáhnu psp a zapnu Pokémony XD S tou hospodou a diskotékama je to u mě stejně, někdy si říkám, že by měli být naopak rádi a ne mě tam posílat >.<

Offline Kaori

• Nováček
  • *
« Odpověď #43 kdy: 04. Březen 2013 - 17:05:24 »
To bych si s váma oběma mohla plácnout. Taky budu raději trčet doma před notebookem než být někde zhulená a pak okradená. :)

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #44 kdy: 04. Březen 2013 - 18:17:41 »
Když něco přeložím (zkoriguju), nutím rodinu se na to dívat  :D