akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?  (Přečteno 54219 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline katka

• Nováček
  • *
Re:Co u vás na sledování anime říká rodina a ostatní?
« Odpověď #60 kdy: 06. Srpen 2013 - 16:35:17 »
U nás doma nejsem jediný blázen do anime mangy atd takže je to v pohodě spíš mi kritizují výběr  :)

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #61 kdy: 07. Srpen 2013 - 04:53:53 »
U nás doma jsem do anime a jiných věcí blázen snad jen já a občas mi řeknou: Proč se furt koukáš na ty pohádky? Měl by ses radši dívat na normální filmy.
Ve školním prostředí to o mě vědí a občas si ze mě utahují typu: Tak kdy už přeložíš to hentai :D ?
To je asi tak vše, jinak přeji hezké trošku brzké ráno  :)

Offline Tsukira

• Nováček
  • *
« Odpověď #62 kdy: 07. Srpen 2013 - 06:16:27 »
Mamka donedávna říkala, že z toho jednou zblbnu, ale teď už neříká nic :D jen občas: "zase sleduješ ty s velkýma očima?"
Sestra ví, že sleduju anime, ale co si o tom myslí netuším a je mě to celkem jedno... no já sa jí taky nevyjadřuju k jejím diskofilním hrůzám tak...

Jinak se lidem vyhýbám a ani nevycházím z pokoje pokud to není opravdu nezbytně nutné, takže težko může někdo vědět, že sleduju anime a já znát jeho názor ;D

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #63 kdy: 07. Srpen 2013 - 08:47:41 »
Jinak se lidem vyhýbám a ani nevycházím z pokoje pokud to není opravdu nezbytně nutné, takže težko může někdo vědět, že sleduju anime a já znát jeho názor ;D

Tak to nesmíš vynechat NHK ni Youkoso :)

Offline Tsukira

• Nováček
  • *
« Odpověď #64 kdy: 07. Srpen 2013 - 16:49:21 »
Tak to nesmíš vynechat NHK ni Youkoso :)
Jo, nedávno sem to viděl ..

Offline Kaori

• Nováček
  • *
« Odpověď #65 kdy: 07. Srpen 2013 - 17:13:13 »
no já sa jí taky nevyjadřuju k jejím diskofilním hrůzám tak...

Co jsou ty diskofilní hrůzy? :D

Offline Tsukira

• Nováček
  • *
« Odpověď #66 kdy: 07. Srpen 2013 - 17:44:18 »
Co jsou ty diskofilní hrůzy? :D
To nemůžu říct (kvůli bezpečnosti čtenářů tohoto fóra) ;D ale na zdi má třeba několikero plakátů Slizkého Bobra a mnoho dalších 3D humanoidních hermafroditů. Jako člověk vyhýbající se společnosti nemůžu znát jiné kreatůry než ty co se objevily v Akta-X.
« Poslední změna: 07. Srpen 2013 - 17:46:25 od Tsukira »

Offline 12vojak

• Sledovač
  • **
« Odpověď #67 kdy: 09. Červen 2014 - 13:33:35 »
Tak u mě je to takhle :D
Otec: ten nic neříká
Matka: považuje to za pohádky
Brácha: nemá to rád ale jestli ho nějaké zaujme tak se na něj koukne
ve škole :D mám jednoho otaku kámoše takže vpohodé
plus dva kámoše který se na anime taky koukaj ale nejsou otaku
a spolužák který s mím otaku kamarádem ćetl někdy bleach tak po tom co jsem mu nedovolil číst se mnou. Tak tomu říká japonské d-vky

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #68 kdy: 09. Červen 2014 - 13:50:53 »
No u me je rodicum 60+ takze je tam generacni bariera - rikaji ze tomu nerozumi, ale nekritizuji me a ja nekritizuji to na co koukaji oni a mladsi brachove obcas juknou na neco jen kdyz je to dabovane.

Bratranek a svagr jsou taky anime fandove. Pratele jsou vetsinou aktivni hraci mmorpg jako ja takze cumi taky a casto si veci menime.

No a dyz me nekdo vidi v praci jak pri sluzbe cumim na notasa a zepta se - poboha na co to koukas, usadim ho ve stylu - to neres, to by se ti nelibilo, a nic jim nevnucuju. A pokud chtej necham je aby koukali se mnou.
« Poslední změna: 09. Červen 2014 - 13:52:49 od s4ber »

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline kami987654

• Nováček
  • *
« Odpověď #69 kdy: 09. Červen 2014 - 14:56:10 »
Miyazakiho filmy alebo filmy ako Summer Wars alebo Hal pozeráme celá rodina. Zasadneme jedna sestra, druhá sestra, mama, ja a ide sa pozerať. Doma v tom nikto problém nevidí. Oco s nami (so mnou a s mladšou sestrou) pozerá zase skôr seriály ako Fairy Tail, hoci osobne má najradšej Naruta, to vie aj vymenovať postavy, ale tomu zase my neholdujeme. Paradoxne mám najväčšie konflikty s mladšou sestrou, ktorá anime tiež pozerá, lebo máme odlišný vkus a snažíme sa jedna druhú presvedčiť, že ten jej/môj je lepší.

Offline BungakuShoujo

• Nováček
  • *
« Odpověď #70 kdy: 09. Červen 2014 - 17:10:08 »
Miyazakiho filmy alebo filmy ako Summer Wars alebo Hal pozeráme celá rodina. Zasadneme jedna sestra, druhá sestra, mama, ja a ide sa pozerať. Doma v tom nikto problém nevidí. Oco s nami (so mnou a s mladšou sestrou) pozerá zase skôr seriály ako Fairy Tail, hoci osobne má najradšej Naruta, to vie aj vymenovať postavy, ale tomu zase my neholdujeme. Paradoxne mám najväčšie konflikty s mladšou sestrou, ktorá anime tiež pozerá, lebo máme odlišný vkus a snažíme sa jedna druhú presvedčiť, že ten jej/môj je lepší.

...just one thing...:'( ;D
[spoiler][/spoiler]
« Poslední změna: 09. Červen 2014 - 17:27:17 od BungakuShoujo »
Imagination is something that some people just can´t imagine...

Offline Lira267

• Nováček
  • *
  • Bez boje nevyhraješ
« Odpověď #71 kdy: 09. Červen 2014 - 20:39:42 »
Sleduji anime teprve tři roky a za tu dobu jsem se snažila v naší rodině o anime apod. mluvit velmi málo. Vím, že máma ty "japonské blbosti" nemá ráda a radši se dívá na Walleho (nebo jak se jmenuje), Madagaskar a podobné americké pohádky. Moc je osobně nemusím. Jinak můj bratr anime sleduje také a někteří mí spolužáci jen, když je cz dabing nebo výjimečně bez dabinku s titulkami. 

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #72 kdy: 07. Březen 2016 - 21:30:35 »
Jelikož jsem už asi 18 let blázen do metalu z celého světa, do tak trochu černého humoru Jiřího Kulhánka a cyber punkových malířů, tak si okolí zvyklo, že nejsem jako ostatní a přidání anime je už asi ani nějak neohromilo. Dokonce se mi povedlo, že i můj strejda začal sledovat anime (ale je línej číst titulky, takže přichází o hromadu skvělých věcí), moje mamka se mnou občas něco zkoukne a to dokonce i v japonštině s titulky, no a moje starší sestřička mi před lety koupila mojí první mangu. Jinak v práci se tomhle moc nedá mluvit, protože to není ordinace a podobně, ale bývalé kolegyni jsem dala seznam filmů a ať se mrkne na Akihabaru a učiteli hudebky se líbí některé asijské skupiny, které jsem mu půjčila.
Ale všeobecně se bohužel setkávám s tím, že si o anime lidi myslí, že to jsou pohádky nebo blbost a o asijskou kulturu nemají moc zájem... Někteří ale nemají zájem o vůbec žádnou kulturu.