akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Code Geass: Boukoku no Akito  (Přečteno 4142 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Curly

• YOLO
  • Sledovač
  • **
Re:Code Geass: Boukoku no Akito
« Odpověď #1 kdy: 10. Říjen 2012 - 11:11:44 »
Pokud jsem dobře viděl, tak v příštím díle by se mohl objevit Suzaku...
Jinak celkem dobrý.

Offline Sigmar

• Poznej svět a svět možná pozná i tebe...
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 10. Říjen 2012 - 11:41:18 »
Ten konec byl dosti zavádějící v tom kdo se všechno objeví.. Řek bych že asi ne jen Suzaku..  :)

Jinak to dělají zas tak dobře že po prvním Ova budou všichni co mají Code Geass v oblibě odpočítávat každý den do dalšího dílu... Chjó.  :-X

Offline Modrovous

• Modrovousuv Plač Smutné Zajímavá Postava. Je Mi Líto Že Zemřel.... A To Jsem Viděl Tisíce Anime.
  • Nováček
  • *
  • Modrovousuv pláč smutné zajímavá postava. :-)
« Odpověď #3 kdy: 10. Říjen 2012 - 13:52:21 »
Je to sice zajímavé že vyšel další Anime ale když v Code Geass Není Lelouch Britannia tak to prostě není Code Geass .... :-D. Takže necháme název Boukoku no Akito než Lelouch vstane z mrtvých xD :-D.
Modrovousuv Plač Smutné Zajímavá Postava. Je Mi Líto Že Zemřel.... A To Jsem Viděl Tisíce Anime.
---------------------------------------------------------------
Shiki Bylo Smutné Ale I Tak Luxusní Anime Které Si U Mě Vysloužilo První Místo :-).

Offline Curly

• YOLO
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 10. Říjen 2012 - 15:44:59 »
I když existuje video z původní verze konce CG, kde se Lelouch ještě zasměje k CC, když řídí vůz s koňmi, tak bohužel tvůrci někde oznámili, že Lelouch vážně zemřel a nechystají nikdy dělat 3. sérii.
Jak píše Modrovous, CG bez Leloucha/Zera není prostě Code Geass :D Velice jsem si ho oblíbil a ten konec R2 mě tak dostal  :(
« Poslední změna: 10. Říjen 2012 - 15:47:19 od Jizzy »

Offline TailRed

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 10. Říjen 2012 - 16:39:20 »
Lepší by bylo, kdyby to byla TV  serie a ne OVA. Takhle čekáme na 1 díl OVA 2 měsíce i když mí jeden díl 50 min. První díl byl relativně nezábavný. Nwm jestli je to tím, že tam není Lelouch nebo tím, že příběh je v Evropě. Uvidíme, co z toho bude :D možná se z toho vyklube slušný pokračování :D.

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #6 kdy: 10. Říjen 2012 - 17:38:16 »
Mal som zmiešané pocity keď som to zapínal aké to bude bez leloucha ale osobne sa mi to dosť páčilo vyzerá to dosť slubne no už sa neviem dočkať na druhú časť :)

Offline Modrovous

• Modrovousuv Plač Smutné Zajímavá Postava. Je Mi Líto Že Zemřel.... A To Jsem Viděl Tisíce Anime.
  • Nováček
  • *
  • Modrovousuv pláč smutné zajímavá postava. :-)
« Odpověď #7 kdy: 10. Říjen 2012 - 17:49:59 »
Je to tak Jizzy jdeme Depkovat :-DD. Že sem si na to vůbec vzpomněl :-D.
Modrovousuv Plač Smutné Zajímavá Postava. Je Mi Líto Že Zemřel.... A To Jsem Viděl Tisíce Anime.
---------------------------------------------------------------
Shiki Bylo Smutné Ale I Tak Luxusní Anime Které Si U Mě Vysloužilo První Místo :-).

Offline Curly

• YOLO
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 10. Říjen 2012 - 18:13:11 »
Je to tak Jizzy jdeme Depkovat :-DD. Že sem si na to vůbec vzpomněl :-D.

Před 2 dny jsem dosledoval celý CG, tak jsem teď z toho vedle, furt nad tým přemýšlím a nechce se mi jít zatím do žádného dalšího anime :-D Možná zejtra něco začnu ;D ale rád bych shlédnul něco podobného k příběhu, všechny ty žánry, tohle bylo prostě mix všeho a vážně.. nepřekonatelné, možná je to silné slovo :D, ale podle mě je to nejlepší anime po Death Note.

Offline Hejtman

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 14. Říjen 2012 - 22:18:30 »
Před 2 dny jsem dosledoval celý CG, tak jsem teď z toho vedle, furt nad tým přemýšlím a nechce se mi jít zatím do žádného dalšího anime :-D Možná zejtra něco začnu ;D ale rád bych shlédnul něco podobného k příběhu, všechny ty žánry, tohle bylo prostě mix všeho a vážně.. nepřekonatelné, možná je to silné slovo :D, ale podle mě je to nejlepší anime po Death Note.

Nic tak dobrého jako Code Geass už nenajdeš.
Pokdu hcceš kvalitní mecha tak koukni na Broken Blade, ale i tak je to asi o 10 tříd níž než Code Geass, i když zase 5x lepší než ten balast co v poslední době vychází.

Offline vlk

• Otaku
« Odpověď #10 kdy: 16. Březen 2014 - 13:30:15 »
po shlédnutí 2. dílu fakt nevím co si o tom mám myslet xD. Hlavně mě zaráží kam to zařadít co se týká děje vůčí původním seriim xD
Chytrému napověz, blbého kopni xD

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #11 kdy: 16. Březen 2014 - 13:46:25 »
po shlédnutí 2. dílu fakt nevím co si o tom mám myslet xD. Hlavně mě zaráží kam to zařadít co se týká děje vůčí původním seriim xD
na konci druhej časti mi to pripadalo že sa to odohráva po konci prvej série.

Offline vlk

• Otaku
« Odpověď #12 kdy: 16. Březen 2014 - 17:52:51 »
to sice ano ale nějak mi tam nesedí že se Luluch vydával za nějakého Julia (či jak se to představil). Jedině že by mu přepsali spomínky 2x (teď a potom ještě předtím než ho poslaly do arey 11) xD
Chytrému napověz, blbého kopni xD

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #13 kdy: 16. Březen 2014 - 20:06:57 »
Nic tak dobrého jako Code Geass už nenajdeš.
Pokdu hcceš kvalitní mecha tak koukni na Broken Blade, ale i tak je to asi o 10 tříd níž než Code Geass, i když zase 5x lepší než ten balast co v poslední době vychází.

ale tak Kakumeiki Valvrave bylo taky moc pěkný:D ne tak geniální, jako první Code Geass, ale příběhově rozhodně lepší, než harémovka typu Muv-Luv:)

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #14 kdy: 16. Březen 2014 - 22:30:02 »
Valvrave bolo docela pozeratelné ale keď mecha tak jedine gundam  8)