akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Jaký přehrávač používáte?  (Přečteno 26426 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Garkin

• Otaku
Re:Jaký přehrávač používáte?
« Odpověď #15 kdy: 19. Říjen 2012 - 01:01:42 »
Vetsinou MPC-HC, v pripade problemu pak VLC. Kodeky pouzivam Shark007.

Offline Funso

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 19. Říjen 2012 - 09:32:42 »
Pot-player (stejní vývojáři jako windows KMPlayer) s vestavěnými kodeky. Na stream tv po síti a občas když něco zlobí tak VLC, ale to mimořádně. A Haali media splitter + ffdshow pro subtitle workshop.

Offline kvacm

• Yukata admin
  • Otaku
« Odpověď #17 kdy: 19. Říjen 2012 - 10:03:10 »
Obyčejný Media Player s kodeky a vším všudy, pro 10bit VLC Player. Pokud je potřeba jednoduše stopovat, tak Media Player Classic. Nedoporučuji BS Player, je sice funkční, ale celkově na prd.

Já osobně většinou s přehráváním problém nemám, věčně nechápu, co lidem pořád nejede.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #18 kdy: 19. Říjen 2012 - 10:35:10 »
Jedině MPC-HC. Nikdy se mě nestalo, že by mě něco nešlo. A když mě něco nejde, tak mám někde něco špatně v kodecích a ne v přehrávači.
MPC-HC 32bit + DXVA + madVR + xy-VSFilter pro videa do 720p. Jsem náročný sledovač a potřebuju co nejvyšší kvalitu výstupu.
MPC-HC 64bit + DXVA + EVR + xy-VSFilter pro videa na 1080p. Ntb nezvládá 1080p s vysokým biterate zobrazovat video na madVR. Navíc je stejně zbytečný dokonale vykreslovat 1080p, když samo osobě 1080p se nemusí překreslovat.

Offline FatalDay

• Nováček
  • *
« Odpověď #19 kdy: 29. Listopad 2012 - 21:13:46 »
Ked ide o to prehrávanie najradšej mám MPC, ale sem tam mi blbnú titulky (nechce prečitať mäkčene, dĺžne). Môže to byť kodekmi? Mám CCCP kodeky. Neodporučíte mi nejaké iné?  Jeden užívateľ tu písal, že má MPC-HC, LAV filters, madVR renderer, Haali, xy-vsfilter. To si mám všetko osbite stiahnúť? :p

Offline Gladstone

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 29. Listopad 2012 - 21:28:36 »
Já používám KMPlayer a jsem naprosto spokojený, schroupne opravdu téměř vše. Co se týče kodeků tak rozhodně doporučuji K-lite Mega codec Pack
Kód: [Vybrat]
http://codecguide.com/download_kl.htm Tyto kodeky používám v podstatě celou dobu co mám PC (bezmála 11 let) a nemohu si stěžovat, aktualizace vycházejí tak jednou za 14 dní, voleb při instalaci je plno (pokud si tedy stáhnete Mega verzi), u téměř každého formátu si můžete vybírat z několika verzí kodeků (např. Gabest, Haali, LAV, ffdshow, atd.) a navíc je i doplňková verze pro x64 Windows.

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #21 kdy: 29. Listopad 2012 - 21:37:42 »
Na novém systému čistý MPC-HC, t.j. bez dodatečného balíku CCCP (potřebné už zahrnuje), žádné další kodeky už mi do kompu nesmí.

Offline Gerret

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 30. Prosinec 2012 - 15:28:17 »
Chcete Hard core test pro přehrávače ? (a taky pro PC) Zkuste přehrát tady tohle video a pak poznáte který přehrávač je dobrý a který ne  ;D (VLC to u mě nezvládl)
http://uloz.to/xXUUu17/4k-qhd-roastduck-30p-mp4

4K (3840 x 2160), bitrate až 120 Mb/s

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #23 kdy: 30. Prosinec 2012 - 16:33:44 »
Ja mám momentálne problém s jediným videom. Cat Shit One. MPC seká zvuk a WMP blbne obraz.
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #24 kdy: 30. Prosinec 2012 - 17:35:32 »
Chcete Hard core test pro přehrávače ? (a taky pro PC) Zkuste přehrát tady tohle video a pak poznáte který přehrávač je dobrý a který ne  ;D (VLC to u mě nezvládl)
http://uloz.to/xXUUu17/4k-qhd-roastduck-30p-mp4

4K (3840 x 2160), bitrate až 120 Mb/s

Tak zrovna dnes tahám tyhle 4K videa z Youtube a všechny jedou v poho. Ikdyž mám pocit, že ty videa už jsou nějak upravený, jelikož jsou místama artefakty (rozkostičkovaný).
Přehrávač KMPlayer s LAVFiltrem.
Ale vypadaj úžasně, jak ty videa, tak ten nachystanej stůl.
EDIT: Tak nakonec to video z uloz.to se seká, na YT to maj napsaný jako 4k, ale je to klasicky fullHD, proto se to nesekalo. Ale je pěkný, že konečně nějaký video využije 4 jádra.
EDIT2: Ve VLC i v KMPlayeru se začne sekat od toho záběru na talíř, jak kdyby bylo to video poškozený, potom jede zas normálně bez trhání.
« Poslední změna: 31. Prosinec 2012 - 00:19:54 od Hayate »

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #25 kdy: 31. Prosinec 2012 - 14:40:32 »
KMP/MPC- sestjadro bez seknutia... takmer nebadatelny sek pri zapnutom postprocesingu naplno.

tak musim povedat, ze na prechod z FHD na QHD sa teda tesim...

Ts.. iba 8bit, nemate niekto 10bit verziu?
« Poslední změna: 31. Prosinec 2012 - 14:45:12 od Gurthfin »

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #26 kdy: 31. Prosinec 2012 - 20:48:16 »
Tak nevím, jak samotný MPC-HC, ale můj procesor (Core i3) už moc nestíhá.

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #27 kdy: 01. Leden 2013 - 07:42:35 »
Tak na mém AMD Athlon II X4 645 (3,1GHz) to sekalo jen při pohledu na celý otáčejicí se talíř a na konci toho záběru na chvilku vypadl i zvuk. Jinak to jelo celou dobu plynule.

Edit: Přehrávač MPC
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Gerret

• Nováček
  • *
« Odpověď #28 kdy: 06. Leden 2013 - 10:33:11 »
Tak zrovna dnes tahám tyhle 4K videa z Youtube a všechny jedou v poho. Ikdyž mám pocit, že ty videa už jsou nějak upravený, jelikož jsou místama artefakty (rozkostičkovaný).
Přehrávač KMPlayer s LAVFiltrem.
Ale vypadaj úžasně, jak ty videa, tak ten nachystanej stůl.
EDIT: Tak nakonec to video z uloz.to se seká, na YT to maj napsaný jako 4k, ale je to klasicky fullHD, proto se to nesekalo. Ale je pěkný, že konečně nějaký video využije 4 jádra.
EDIT2: Ve VLC i v KMPlayeru se začne sekat od toho záběru na talíř, jak kdyby bylo to video poškozený, potom jede zas normálně bez trhání.

To budím tím že na YT je komprese (I když to stáhneš)
To sekání až na talíři je tím že v tom momentě je vysoký bitrate a buď nestíhá procesor nebo HDD.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #29 kdy: 06. Leden 2013 - 12:22:02 »
To budím tím že na YT je komprese (I když to stáhneš)
To sekání až na talíři je tím že v tom momentě je vysoký bitrate a buď nestíhá procesor nebo HDD.

Disk stíhal, zkoušeno i přes RAM disk, ale procesor nestíhal (už je mu nějakej rok).