akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Otaku seznamka  (Přečteno 111460 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
Re:Otaku seznamka
« Odpověď #150 kdy: 29. Říjen 2017 - 12:54:44 »
Moje noční můra... Jednou mi už taky klekl disk.
To děsí asi všechny, co ukládaj.
Jinak tady na Nymbursku jich taky moc není.

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
« Odpověď #151 kdy: 29. Říjen 2017 - 15:51:10 »
.... Brácha bydlí na Vsetíně a my máme chatu až za Lidčem :-) odkud si?

Tak aspoň něco sa tu v okolí rýsuje. Už tu nejsme s Darkmoorem jen 2  8)

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #152 kdy: 30. Říjen 2017 - 15:42:01 »
No tak mě už z něho nejde nic... ještě mele z posledního, chrčí, ale už z něj nejde nic zkopírovat :-D kruci ještě jsem se nedodívala na one piece teprve jsem někde u 300tého dílu :-D

Brácha bydlí na Vsetíně a my máme chatu až za Lidčem :-) odkud si?
Jaj, tak to už jen znovu stahovat :) Já jsem momentálně s One Piece zamrznul na dílu 534 :D
Z Valašské Polanky, takže cestou na chatu jezdíte kolem :D
Překladatelská skupina Chatonville

Offline teurastaja

• Nováček
  • *
« Odpověď #153 kdy: 31. Říjen 2017 - 12:18:02 »
Zdar,  když zrovna tady řešíte i místo bydliště tak taky bych přihodil polínko do ohníčku,  ;D našla by se tu dívka věkového rozpětí od 18 do 24 z okolí Ostravy která i mimo anime se věnuje nějakému pohybu?  Např.: běh,  plavání nebo lezení  :). Já jsem z Ostravy je mi 23 a hledám spřízněnou duši se kterou bych mohl kecat o anime ale taky si zkrátit čas nějakým tím sportem :)

Offline englsi

• Nováček
  • *
« Odpověď #154 kdy: 31. Říjen 2017 - 16:22:41 »
Jaj, tak to už jen znovu stahovat :) Já jsem momentálně s One Piece zamrznul na dílu 534 :D
Z Valašské Polanky, takže cestou na chatu jezdíte kolem :D

jo jo jezdíme :-D

proč jsi zamrznul? já jsem one piece sledovala vždycky po troškách.. 20 dílů, pauza 50 dílů pauza.. atd.. :-D je to dobrý seriál, ale někdy už z toho bolí hlava :-D mám radši temnější anime asi.. no a teď mám útrum, protože přiznám se, že se mi to znova moc stahovat nechce :-D

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #155 kdy: 01. Listopad 2017 - 16:43:20 »
jo jo jezdíme :-D

proč jsi zamrznul? já jsem one piece sledovala vždycky po troškách.. 20 dílů, pauza 50 dílů pauza.. atd.. :-D je to dobrý seriál, ale někdy už z toho bolí hlava :-D mám radši temnější anime asi.. no a teď mám útrum, protože přiznám se, že se mi to znova moc stahovat nechce :-D
Už to bylo poněkud dlouhé a od anime si dávám celkově lehčí pauzu. Ale rozhodně mám v plánu pokračovat... akorát nevím, kdy zas chytnu slinu :D

Offline AnimeAiko

• Nováček
  • *
« Odpověď #156 kdy: 06. Listopad 2017 - 14:58:22 »
Teda, nějaký čas sem nepřijdu a tady se to takhle rozjelo.  ;D

Kde jste všeci moraváci byli, když jsem tu psala prvně?  ;D Jsem z jedné zapadlé vesničky u Frenštátu pod Radhoštěm - najde se kluk / muž, dívka / žena, nebo kdokoli (cokoli?) na pokec?  8) Přijde mi totiž, že tady v okolí otaku už vymřeli ..  :'(

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #157 kdy: 09. Listopad 2017 - 01:24:15 »
No skúsim aj ja je tu niekto priamo z Hlohovca? Ono príde mi že som jediný. JA,  ani nikto z mojich známych nepozná nikoho kto by spedoval Japonsku animovanu tvorbu. Snažil som sa "namotať"  mojich známych no márne. Pravdepodobne to človek musí mať v krvi :)

Offline archerito

• Nováček
  • *
« Odpověď #158 kdy: 10. Listopad 2017 - 12:02:53 »
No skúsim aj ja je tu niekto priamo z Hlohovca? Ono príde mi že som jediný. JA,  ani nikto z mojich známych nepozná nikoho kto by spedoval Japonsku animovanu tvorbu. Snažil som sa "namotať"  mojich známych no márne. Pravdepodobne to človek musí mať v krvi :)
No síce som z východu, ale tak mometálne chodim do školy v Nitre, ciže niesom až tak ďaleko od Hlohovca  :). Ale tiež z kamarátov v podstate asi nikto nepozerá anime :D, pokiaľ nerátam moju sestru.

Offline Jtara

• Nováček
  • *
« Odpověď #159 kdy: 10. Listopad 2017 - 20:20:26 »
Ahojte, nechcem sa síce zoznamovať
ale zaujala ma veta že to človek musí mať v krvi...
tak mám potrebu sa vyjadriť - ja mám pocit že je to tak - buď k tomu (anime, dorama...) človek dáko príde sám/sama alebo vôbec.myslím si že to nefunguje tak že ti niekto ukáže a tebe sa zapáči...alebo má niekto takú skúsenosť?
podľa mňa toho jedinca k tomu niečo ťahá tak to dáko nájde...

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #160 kdy: 10. Listopad 2017 - 20:32:24 »
Já jsem ze západu Čech, láska je úžasná, když se člověk cítí tak silný a zranitelný zároveň, ale pevné přátelství je stejně důležité a asi to bych teď brala víc.

A co se týká věty, že to musí mít člověk v krvi, tak bych s tím mohla i nemusela souhlasit. Z vlastní zkušenosti říkám, že děti animé zaujalo, ale nevím, jak by se k tomu stavěli dospělí, to už je přeci jen o tom, že už se tak nějak našli a jsou to hotoví lidi, kteří mají svůj styl nebo nějaký svůj svět.

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #161 kdy: 11. Listopad 2017 - 07:09:00 »
tak mám potrebu sa vyjadriť - ja mám pocit že je to tak - buď k tomu (anime, dorama...) človek dáko príde sám/sama alebo vôbec.myslím si že to nefunguje tak že ti niekto ukáže a tebe sa zapáči...alebo má niekto takú skúsenosť?
Já jsem jeden z těch případů, kterému bylo anime ukázáno. Nepočítám včelku Máju a Willyho Foga, které jsem sledoval jako malý kluk.
Cca 10 let zpátky, zrovna když jsem dodělal školu, mi kamarád hodil na flashce anime Noir. Ať se na to zkusím mrknout, že by se mi to mohli líbit. O anime jsem nic nevěděl ani o něm neslyšel, ale zkusil jsem... No a teď su tu furt i po 10 letech. :)
Takže jde to i s neznalýma dospělýma, jen jen třeba trefit něco, co je zaujme.

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #162 kdy: 11. Listopad 2017 - 09:11:43 »

Hmmm, teraz je to už trošku zložitejšie. Ja keď som bol malý tak v telke dávali anime Naruto, Shaman King, Pokemon ale teraz v našom jazyku naň ho už asi moc ľudia nenarazia. V mojej dobe som pozeral stále opakujúce sa tie isté epizody dokoľa :D  V tejto dobe je to skôr že nejaký kamarát niečo "lajkne" na Facebooku nejaký obrázok alebo recenziu a potom sa cez odporúčanie od niekoho začne o anime zaujímať a pozerať ho.

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #163 kdy: 11. Listopad 2017 - 16:55:21 »
Archerito Nitra síce nieje ďaleko ale predsa to nieje Hlohovec a keďže momentálne nemám auto a som pracujúci človek asi by bolo ťažšie nájsť spoločný voľný čas...  Keď tak OS  :)

Darkmoor to budeš asi jeden z mála.. Ja som skúšal a pres to že zaujalao a páčilo sa, sami ďalej nehľadajú ďalšie anime :)

Offline englsi

• Nováček
  • *
« Odpověď #164 kdy: 11. Listopad 2017 - 18:46:38 »

Když nepočítám anime, které jsem ani nevěděla, že anime je... a to pokemony a shaman king, tak jsem se k japonskému anime s titulky dostala na svatý týden o maturitě, protože jsem bráchu poprosila, že se nechci učit a jestli něco nemá na koukání... no a to mi představil anime bleach :-D přes svaťák jsem stihla přes sto dílů :-D teď si uvědomuji, že jsem ho vlastně nikdy ani nedokoukala a to se mi převážně keníček líbil :-D

Od té doby jsem si hledala celkem sama.. elfen lied nebo lead nebo jak se to vlastně píše bylo moje první co jsem si sama našla, a pak další co jsem donutila bráchu bylo code geas a to bylo tak šíleně dobrý, že od té doby jsem závislá a vyhledávám anime v celku často.. občas musím teda přestat, ale vždy jen na chvíli..

Takže ano myslím si, že patřím k těm, kterým bylo anime ukázáno a doporučeno někým jiným :-) bratr byl totiž závislák už dlouho předtím a to převážně na narutovi :-)