akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Otaku seznamka  (Přečteno 111630 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline aw3147

• Moderátor
  • Starý kořen
Re:Otaku seznamka
« Odpověď #60 kdy: 22. Září 2014 - 19:38:37 »

Offline ALAIII

• Nováček
  • *
« Odpověď #61 kdy: 22. Září 2014 - 20:25:32 »
Hoši Vy jste mladíci, ale co My důchodci :-)

Offline fishmancz

• Have no fear, fish is here.
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #62 kdy: 22. Září 2014 - 22:28:21 »
Lidi, nevím, jestli jste si toho všimli, ale já tomu pánovi vidím kus pindíka. :D Musel jsem si to ale přizoomovat.

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #63 kdy: 22. Září 2014 - 22:49:30 »
jj, ale nutno podotknout, ze me to odradilo.
sance, ze by mi tohle bylo neverny, kdyz ho ukazuje na netu  - 88,3%

Offline Jeseniusse

• Nováček
  • *
« Odpověď #64 kdy: 23. Září 2014 - 14:47:48 »
jj, ale nutno podotknout, ze me to odradilo.
sance, ze by mi tohle bylo neverny, kdyz ho ukazuje na netu  - 88,3%

Haha, erotika je špatná ?!  Víc bych nikdy nikam nenahodil. Imho je to stejné jako výstřih ) V Japonsku naprosto standratní a nijak křiklavá záležitost ;)

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #65 kdy: 23. Září 2014 - 15:31:52 »
Tahla rubrika jde mimo me, pac mam radu let proslou zarucni lhutu, ale k tomuhle se vyjadrim. Myslim, ze clovek nemusi zit v Japonsku aby vedel, ze jak se nekde na verejnosti objevi foto nebo video kde vycuhuje kousek zizalky, hnedle do obrazu ze vsech stran naskace hromada kosticek :D

p.s. znam radu holek, kterym by prislo vic sexy, kdyby ti na fotu bylo videt do oci, pac pokud jsi nezil pul roku v Cernobylu nebudes mit v kalhotach nic zvlastniho
« Poslední změna: 23. Září 2014 - 15:43:01 od s4ber »

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline Chachar

• Nováček
  • *
« Odpověď #66 kdy: 23. Září 2014 - 20:24:30 »
Zdravím, je mi 19 a jsem z Ostravy, hledám nějakou slečnu, která se ráda dívá na anime, ráda se někam projde, nebo se podívá na filmek třeba i s vodní dýmkou doma v pohodlí a je nějak více ukecaná páč já to postrádám :D Nejlépe od 16, kdyby náhodou napište do zpráv, kdyby byly nějaké zájemkyně :) Fotku kdyžtak pošlu na požádání nebudu s tím tady strašit :D

Offline sumi

• Nováček
  • *
« Odpověď #67 kdy: 09. Listopad 2014 - 16:27:28 »
Ahojda, hledám milou slečnu (kamarádku/vztah, 18+), která se zajímá o anime, fantasy, sci-fi a vše kolem toho. Rád bych někoho, s kým bych mohl trávit společný čas, chodit na cony, povídat si a tak.
Je mi 23 let, studuji VŠ a pracuji. Jsem tak trochu trdlo, nekouřím, nepiju, nejím moc maso a miluji vůni deště. Kromě anime, filmů, her a hudby všeho druhu, mám rád červené pandy, přírodu, focení, cestování, motorky, zeměplochu, červeného trpaslíka, mé šneky Patricka a Garyho. 
Bydlím u Prahy, ale na bydlišti protějšku mi tolik nezáleží, fotky případně pošlu.
Díky! :3

Offline Curly

• YOLO
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #68 kdy: 09. Listopad 2014 - 20:59:24 »
-
« Poslední změna: 02. Září 2015 - 21:30:53 od Jizzy »

Offline NiGhTmArE

• Nováček
  • *
« Odpověď #69 kdy: 11. Listopad 2014 - 22:01:08 »
Někdo 15-17 let z Ústeckého Kraje ? Nejlépe Chomutov/Most a jejich okolí ... Ať je to kluk nebo holka tj fuk hledám pouze pro pokec :P pro bližší info mi napiště :P

Offline Skrivanek

• Nováček
  • *
« Odpověď #70 kdy: 06. Únor 2015 - 20:40:14 »
Nějaká slečna z Pardubic? Mě 26 let.

Offline ScorpioDB

• Nováček
  • *
« Odpověď #71 kdy: 28. Únor 2015 - 14:11:24 »
Rád bych poznal ulítlou slečnu z Prahy, případně Prahy-východ, co má ráda anime, scifi, fantasy a všechno kolem. Někoho s kým bych mohl sdílet radost z umění, přírody a života  ;D Mě je 22

Offline Stormangels

• Nováček
  • *
« Odpověď #72 kdy: 03. Květen 2015 - 15:18:41 »
Ahoj  jmenuji se Michal a zdravím všechny fajn holky co se sem aspon podívaj :-)
Nechci bejt už sám a proto hledám pohodovou a milou holku co má třeba i zájem o Anime, fantasy atd :-) a třeba i někdy šla dělat semnou Cosplay :-) 
Jsem nekuřák a momentálně pracuji jako kuchař a při tom bydlím ve vesničce kde naše rodina vlastní koně.
Rád se seznámím s jakoukoliv co napíše :-) a pak uvidíme co dál.
18-26 let
Praha a okolí
« Poslední změna: 03. Květen 2015 - 16:14:56 od Stormangels »

Offline Nelliel

• Nováček
  • *
« Odpověď #73 kdy: 22. Červenec 2015 - 21:14:40 »
Děčín?

Offline DrRene

• Nováček
  • *
« Odpověď #74 kdy: 26. Srpen 2015 - 16:08:12 »
ahoj všichni nenašla by se nějaká holka 15-19 let která má ráda anime skterou bych mohl pokecat. Okres Ostrava a Opava ??
Je my 17 jsem průměrný nic extra  ;D