akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Very very OT  (Přečteno 29318 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tadomi

• Nováček
  • *
Re:Very very OT
« Odpověď #15 kdy: 23. Prosinec 2013 - 16:27:18 »
Archanděl svobody, laskavosti, slitování a všech, jež odpouštějí. -- opsáno z wikipedie  :-*

Offline BB20

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 23. Prosinec 2013 - 16:58:44 »
Děkuji!  :)

Offline Aurielle

• Redaktor Konaty
  • Otaku
« Odpověď #17 kdy: 24. Prosinec 2013 - 20:57:21 »
Zadkiel se objevuje v DaL, jakmile se dostanu k překladu toho konkrétního dílu, pokusím se zjistit víc a napsat to do poznámek.

edit: nepřečetl jsem si další stránku, tudíž nic :D

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #18 kdy: 26. Prosinec 2013 - 08:37:12 »
Skogen: len počkaj, zanedlho sa vo WoT objavia školáčky z Girls und Panzer :)

Jj, to by možná vyvážilo moji dožranost po posledním update, kdy opět vzrostly HW nároky, takže s i3, Geforce GT 520MX a 6GB RAM už mám scénu na pohled dost hnusnou a FPS mezi 20 - 30 na hraně hratelnosti...

Klukovi na herní sestavě (i když je to, pravda, low-end) při top nastavení šly FPS dolů z rozmezí 40 - 50 na 30 - 40. Prý je to v zájmu vylepšování grafiky... Zároveň tím ale tvůrci uživatele nutí snižovat parametry v nastavení, takže výsledek přesně opačný. S výjimkou herních mašin, ale kolikpak uživatelů je opravdu má... Takže tak nějak nevím, pro koho vlastně to „vylepšování grafiky“ dělají.

Bych ty holky z GuP opravdu uvítal :)

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #19 kdy: 28. Prosinec 2013 - 09:16:06 »
Mňa by len zaujímalo, že koľko je to WoT reklamy. Lebo keď je to raz play for free tak niekde sa tie prachy na prevádzku a vývoj zobrať musia.
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #20 kdy: 28. Prosinec 2013 - 14:05:45 »
Velké F2P hry pokud vím s žádnou reklamou neoperují. Buď má neplatící hráč méně "pohodlnou" nebo omezenou hru (SWTOR), platí si za "kosmetické" věci (LoL) nebo si za reálné peníze může pořídit lepší vybavení/munici/postavy. Většinou teda kombinace všeho.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #21 kdy: 28. Prosinec 2013 - 14:45:01 »
To by ma zaujímalo ktorý z týchto 3 prípadov sa týka WoT. A tiež akým spôsobom býva v tom 1. prípade hra obmedzená/znepohodlnená. Dúfam že nie haldou bugov.
O o

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #22 kdy: 28. Prosinec 2013 - 15:10:43 »
WoT jsem nikdy nehrál, tuším že tam je nějaká zlatá munice nebo tak a možná ještě něco. Bugy ne (ty postihují všechny stejně ^^), ale třeba můžeš mít nepřístupné nejpohodlnější možnosti pohybu, máš pomalejší levelování, omezený přístup do některých částí (PvP arény), nemůžeš používat vybavení nejvyšší kvality.. samozřejmě tyhle omezení lze dočasně nebo trvale obejít, pokud si zaplatíš.

Offline aw3147

• Moderátor
  • Starý kořen
« Odpověď #23 kdy: 28. Prosinec 2013 - 15:14:06 »
Premium acc mel ve WoTku hodne vyhod, teda aspon pred tim 3/4rokem co jsem to naposled pustil...
1, nakup premiovyho tanku ktery uz mas v nej konfiguraci + ma lepsi ekonomiku
2, nakup premiovy munice (i kdyz tu uz muze ted hrac za ingame prachy) a rozdil byl kurna znat
3, prevod zkusenosti vazanych k tanku na free expy
4, nakup garaze
5, nakup podpurneho vybaveni tanku (velka sada mechanika)
Tohle vsechno se kupovalo za "silver coins" ktery se prodavaj jen za "real coins"... respektive aspon za mych mladych let to tak bylo
Btw kdykoliv kdy jsem z nejaky akce mel free premium tak mi prislo ze i MM byl malinko cinklej ^^"

To byl bod 3,
Bod dva tam je taky... jsou lidi co si kupuji ty premiovy maskovani/napisy/atd kupuji za silver coiny takze ho pak maji permanent a nezmizne to pak po mesici/ctrnacti dnech...

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #24 kdy: 28. Prosinec 2013 - 20:11:10 »
Asi jak říká aw.

S tím, že kromě interní „peněžní jednotky“ zvané „zkušenosti“ (vyjádřené v bodech - proto o ní mluvím jako o peněžní jednotce), které získáváš za úspěchy ve hře, si můžeš v šopu za skutečné peníze nakoupit tzv. „zlaťáky“, které pak můžeš konvertovat buď na rychlejší postup, anebo na doplňky a vybavení, jako jsou vylepšené schopnosti tanku (maskovací síť snižující viditelnost, hydraulický nabiják snižující o 10 % čas přebíjení, sady nářadí umožňující opravu poškozené části tanku, atd...) Schopnosti tanku ale můžeš vylepšovat i pomocí oné „peněžní jednotky zkušeností“, což značí hrát a hrát a hrát.

S tou prémiovou municí to není zas tak slavné. Nakoupit musíš jakoukoliv munici, i standardní průbojné střely. Krom nich si můžeš opět za zkušenosti (ale za dost krvavou cenu) pořídit podkaliberní, anebo kumulativní střelivo, které lze nakoupit i za ony zlaťáky, anebo explozivní střelivo, které je naopak často levnější než průbojky. Takže máš nejčastěji tři druhy munice (průbojná, podkaliberní / kumulativní, explozivní) a každá z nich se hodí na jinou situaci, takže když máš, můžeš si přebít.

Jinak, já jsem do WoT nedal ani korunu a hraju to úplně v pohodě. Kdo si koupí prémiový tank, pochopitelně mu v dané třídě může chybět průprava a týmu být moc platný nemusí. Prémiáky je snadné získat (prostě si je zaplatit), ale zase je nelze vylepšovat - nemají v nabídce jiné motory, děla, podvozky, jako tanky, které jsou součástí běžného postupu. Takže motivující je pro mě jednoznačně tank si vysloužit. Myslím si, že komerční a free zájem se ruským tvůrcům podařilo vybalancovat bezmála perfektně.
« Poslední změna: 28. Prosinec 2013 - 20:57:16 od Skogen »

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #25 kdy: 16. Leden 2014 - 17:17:49 »
Je Adam Sandler vážne taký mizerný herec? Alebo sa na ňom všetci len vyvršujú? Podľa mňa je vcelku dobrý. V Anger Management bol neprekonateľný. Oceňujem hlavne fakt ako dokáže stvárniť looserov a uznajte že aj tých v živote treba.
O o

Offline aw3147

• Moderátor
  • Starý kořen
« Odpověď #26 kdy: 18. Leden 2014 - 15:59:17 »
Kód: [Vybrat]
http://www.hngn.com/articles/22352/20140118/refrigerator-hack-750-000-spam-emails-sent-by-smart-gadgets.htmaneb "Just imagine your refrigerator sending an email to your smartphone, laptop, or tablet."

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
« Odpověď #27 kdy: 18. Květen 2014 - 10:23:52 »
OK... nevím, kam bych to měl postnout, tak to jen tady tak nechám.

http://www.sankakucomplex.com/2014/05/17/natalia-tan-banned-by-eu/
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #28 kdy: 18. Květen 2014 - 11:34:19 »
... Natalia-tan banned by eu ...

Kdyby se ptali na cestu, tak jim prosím vás poraďte...
« Poslední změna: 18. Květen 2014 - 11:37:08 od Skogen »

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #29 kdy: 23. Květen 2014 - 11:25:04 »
Post.sk vyžaduje pri registrácii údaj ČISTÝ MESAČNÝ PRÍJEM VAŠEJ DOMÁCNOSTI. WTF?!!! Nech si vys**ú všetky oči.
O o