akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Very very OT  (Přečteno 25537 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
Re:Very very OT
« Odpověď #30 kdy: 12. Červen 2014 - 09:35:36 »

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #31 kdy: 12. Červen 2014 - 10:05:45 »
Vznikne amatérské české CGI?

Opravil jsem ti tu chybu…

Jinak už je to koukám skoro deset let a nikdo další to od té doby nezkoušel ^^ http://anime.sfkpalantir.net/index.php

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #32 kdy: 12. Červen 2014 - 11:22:51 »
Opravil jsem ti tu chybu…

Applesead nebo FF filmy rámcově nejsou anime? Renderovacímu softu prdlačky rozumím, takže nevím, jestli by i Wall-E od Pixaru mohl mít roztomile šikmá očíčka a sexy naducané kalhotky, ale když může mít tykadla, tak ten český by to třeba mít mohl ;)

První před desetiletím a od té doby nic... Skvělé. Cesta pro průkopníky dokořán...

Offline ledman

• Trollhunter
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #33 kdy: 12. Červen 2014 - 12:36:47 »
Full CGI věcí je pořád (díkybohu) minimum.  A nevím jak ty, ale já si s anime asociuju spíš klasickou kreslenou animaci :) A je celkem jedno, že už se nepoužívá film, ale digitál…

Což mi připomíná, že jsem ještě neomrkl Knights of Sidonia.

Offline AlaricaEichkern

• princezna
  • Nováček
  • *
« Odpověď #34 kdy: 31. Prosinec 2014 - 03:10:54 »

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #35 kdy: 31. Prosinec 2014 - 10:36:02 »
Možná někomu hnu žlučí ale dobře mu tak.
Ničit majetek druhých ať je v kakémkoliv stavu je furt jednak nezákoné a druhak šmejdovství. >:( >:( >:(
Pokud by to byl třeba dům kohokoliv z vás tak by jste asi taky jeho malůvku taky nechtěl.(bez předchozích dohod).
Naopak je dobře že ho maj a není problém mu to dokázat.Aspoň je vidět že ty výdaje na platy a techniku těch co ho chytli nejsou vyhozený.
Ještě jedna připomínka když někam přijedete na návštěvu taky se chováte slušně a né že půjdete v botech (ať už čistejch či či špinavech) do postele.
Naopak je to dobrý signál do světa že tu nemáme až takový binec.
A pokud dostane natvrdo nejtěžší trest aspoň se bude mít čas a příležitost naučit česky.  :D ;D :D

Offline Hiragaen

• Sledovač
  • **
« Odpověď #36 kdy: 31. Prosinec 2014 - 11:27:52 »
No najednu stranu cizí majetek se ničit nemá, ale jinak souhlas s 8BB76E1, jak měl vědět o co se jedná dle vzhledu, ještě by někdo měl chytit předchozí vandaly a dát tu stěnu do pořádku...
After all, you are alive, so you will always have the chance to be happy. "The End of Evangelion"

But man is not made for defeat. A man can be destroyed but not defeated. "Stařec a moře, E. Hemingway"

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #37 kdy: 31. Prosinec 2014 - 12:33:29 »
Pro Hiragaen, k tomu vyhozený jsem chtěl napsat úplně.  :)
Samozřejmě že měli chytnout i ty zbylí ale ty v davu tak snadno nerozeznáš ( asi-zeptejse odpovědnejch )
Že dělá něco špatné ho mu muselo být jasný. ;)

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #38 kdy: 06. Srpen 2016 - 15:17:37 »
kolegové v práci dnes pobavili:

měl jsem pár minut čas, než přijede další autobus, tak jsem seděl v klimatizované boudě společně s kolegyní a kolegou..
kolegyně se mě ptá: "je horko, si v pohodě?"
já chvilku přemýšlel, co na to říct, a kolega se do toho vložil: "ti nerozumí, neumí japonsky.. ale umí číst hiraganu.."
kolegyně vzala papírek, něco tam napsala, a podala mi ho..
kouknul jsem na to, a tam hiraganou napsáno: "je horko, si v pohodě?"
tak jsem raději rychle řekl jen: "jo, jsem ok.."
ona se podívala na mě, pak na kolegu, a s lehce překvapeným výrazem říká: "dost dobrý.."

tak nevím, dělají si ze mě srandu, nebo jim to nedošlo? ^_^

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #39 kdy: 23. Srpen 2016 - 11:43:10 »
haha.. https://www.novinky.cz/koktejl/412606-hlavni-platidlo-v-americkych-veznicich-uz-pry-nejsou-cigarety-ale-nudle.html

Citace
Nejhodnotnější obchodní komoditou v amerických věznicích se staly tradiční japonské nudle ramen, které tak předčily i tabák. Ve své práci to tvrdí sociolog Michael Gibson-Light. Změnu nezdůvodňuje zákazem cigaret v káznicích, ale všeobecným úpadkem kvality vězeňské stravy následkem rozpočtových škrtů.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #40 kdy: 22. Září 2016 - 22:23:30 »
tohle jsem dnes ráno našel za ledničkou: http://imgur.com/a/TRvhx
(zatím největší, co jsem v Japonsku viděl..)

Offline doramaqueen

• Nováček
  • *
  • Prekladateľka
« Odpověď #41 kdy: 22. Září 2016 - 22:32:22 »
Keby som niečo také našla doma, tak idem k NASA a nechám sa odstreliť niekam veľmi ďaleko :D Najlepšie mimo mliečnu dráhu. Pane bože... Zabil si to? Zahodil si to? Nechal si si "TO"?!  :o 

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #42 kdy: 22. Září 2016 - 22:39:04 »
už jsme ho vyprovodili ven.. ^_^

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #43 kdy: 24. Listopad 2016 - 23:49:34 »
pobavilo.. ^_^

Citace
U e-shopů, kde je strašně moc komplikovaných plateb, tak pokud tam nedochází k přímému kontaktu zákazníka s prodejcem, tak se přikláním k názoru, že by se měly z evidence vyndat. Netušili jsme, kolik druhů podnikání u nás máme,

https://www.novinky.cz/domaci/421541-babis-zjistil-jak-funguji-e-shopy-a-chce-je-vyjmout-z-eet.html

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #44 kdy: 25. Listopad 2016 - 00:20:55 »
Taky mě to pobavilo..... Jen by mě zajímalo jak pobavilo tohle i v zahraničí-znalosti ministra fin. :)