akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Anketa

Které anime z velké trojky je podle vás nejlepší?

Naruto Shippuuden
33 (24.4%)
One Piece
79 (58.5%)
Bleach
23 (17%)

Celkem hlasů: 133

Autor Téma: Velká trojka  (Přečteno 8070 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
Re:Velká trojka
« Odpověď #15 kdy: 04. Září 2013 - 00:26:27 »
nebyt fillerov v Narutovi a Bleachu, boli by na tom lepsie.. tie fillery nestoja ani za zlamanu greslu, zatial co fillery OP su na urovni (ark G8 bol tak dobry, ze som ho povazoval za dejovy). Dalsou vecou je pristup k hl. hrdinovi... pri Narutovi aj Ichigovi mi vzdy prislo jasne, ze nakoniec vyhraju, bohuzial/vdakabohu Luffyho posadka sa stretava aj s trpkymi prehrami. Postup ziskavania schopnosti je tiez u OP lepsi.. v Narutovi aj Bleachu je uz po polke jasne, aki su hrdinovia borci a len sa zrazu odniekial vynaraju silnejsi a silnejsi protivnici (Hlavne u Bleachu je to velmi citit), co mi pride neprirodzene. U OP vies, kto su ti silni a aka odmena je na nich vypisana. Oblubenost postav - v OP to casto byva ako odpoved cela posadka, nielen Luffy ako hl. postava, ale o tom, ze by niekto obluboval tim 7 alebo Soul Society som nepocul.  A na zaver hlavna myslienka je u OP z tych troch najlepsia.. kazda postava tam nieco hlada, o nieco sa snazi. V Narutovi vieme, ze Naruto chce byt Hokage a ze tu uroven sily uz davno presiahol, ale co ostatni? A Bleach je na tom este horsie.. nemam sajnu, co vlastne Ichigo chcel, nie to este ostatni.
« Poslední změna: 04. Září 2013 - 00:44:12 od Gurthfin »

Offline Sasori no danna

• "Zdá se, že bůh je na mé strane. A to nejen bůh smrti."
  • Nováček
  • *
  • "Celý svět se dívá, L."
« Odpověď #16 kdy: 11. Září 2014 - 20:38:38 »
Já Naruta :3 a krásně mě hřeje u srdce že ve vyběru chybí jedna nejmenovana pohadka -_- :D
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“

Offline alisarrian

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 12. Září 2014 - 17:11:35 »
moc rád bych vybral One Piece, ale jelikož mě tam už začíná nehorázně štvát naprostá absence "násilí" tak nakonec volím Naruta kterej je v Shippuundenu na docela dobrý úrovni a i původní seria byla dobrá když pominu fillery.

Offline Hiragaen

• Sledovač
  • **
« Odpověď #18 kdy: 12. Září 2014 - 20:16:02 »
Z těchto tří One Piece, sice Bleach byl první anime, co jsem začal sledovat a na prvních cca 60. dílů se občas podívám, ale OP je trochu někde jinde, ale to bych víceméně zopakoval Gurthfinovi důvody. No a na Naruta jsem se kdysi snažil koukat, nicméně mě nikterak nezaujal...
After all, you are alive, so you will always have the chance to be happy. "The End of Evangelion"

But man is not made for defeat. A man can be destroyed but not defeated. "Stařec a moře, E. Hemingway"

Offline Hito

• Otaku
« Odpověď #19 kdy: 12. Září 2014 - 20:49:39 »
nebyt fillerov v Narutovi a Bleachu, boli by na tom lepsie.. tie fillery nestoja ani za zlamanu greslu, zatial co fillery OP su na urovni (ark G8 bol tak dobry, ze som ho povazoval za dejovy). Dalsou vecou je pristup k hl. hrdinovi... pri Narutovi aj Ichigovi mi vzdy prislo jasne, ze nakoniec vyhraju, bohuzial/vdakabohu Luffyho posadka sa stretava aj s trpkymi prehrami. Postup ziskavania schopnosti je tiez u OP lepsi.. v Narutovi aj Bleachu je uz po polke jasne, aki su hrdinovia borci a len sa zrazu odniekial vynaraju silnejsi a silnejsi protivnici (Hlavne u Bleachu je to velmi citit), co mi pride neprirodzene. U OP vies, kto su ti silni a aka odmena je na nich vypisana. Oblubenost postav - v OP to casto byva ako odpoved cela posadka, nielen Luffy ako hl. postava, ale o tom, ze by niekto obluboval tim 7 alebo Soul Society som nepocul.  A na zaver hlavna myslienka je u OP z tych troch najlepsia.. kazda postava tam nieco hlada, o nieco sa snazi. V Narutovi vieme, ze Naruto chce byt Hokage a ze tu uroven sily uz davno presiahol, ale co ostatni? A Bleach je na tom este horsie.. nemam sajnu, co vlastne Ichigo chcel, nie to este ostatni.

Souhlasím s tím bleachem, třeba např. ten baunto ark stál za starou belu, jedinný ucházející byl podle mě ten poslední s kagerozou, líbil jsem mi ten styl boje.. možná i trochu bakutou.. ale jinak hruza

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
« Odpověď #20 kdy: 13. Září 2014 - 16:28:35 »
Osobně bych si z těchto 3 anime nevybral. Zvolil jsem nakonec Bleach, protože akce, nasílí a i děj se trošku rozjely, ale nijak závratná sláva to taky není.
[spoiler]
Bleach solidní řežba, brutalita, násilí, historie i vývoj postav. Nicméně absence nějaké hlavní zápletky toto anime dost degratuje a ty filery škoda mluvit. Trošku se rozjíždí zase teď ke konci, ale je to posun zatím minimální. Postavy jsou občas taky docela dost otravné.
Naruto je solidní anime, ale hodně ztrácí poslední dobou dech. Hlavně teď ke konci, během války, kdy porážejí jednoho záporáka za druhým a všichni ovládají "božskou sílu". Hlavní postavy Naruta a Sasukeho už silou dávno překonaly všechny kage a nikdo se s nimi nemůže měřit. A epický konec války při pořážce finálního bosse taky nikde... Fillery to je tragédie, největší (například 376 a 377 bych řadil mezi díly škodící zdravému rozumu) a flashbacky do mládí se opakují co 20 dílů...
One piece začátek nic moc, až pak se rozjíždí a stává se návykovým. Rozhodně vítám, že každé postavě jde o něco jiné, ale zhruba od dílu 500 mi přijde, že autoři tak úplně neví jak naložit s dějem. Několikrát posádku zachrání jejich nepřítel, kterého 2 díly z5 zmátili a nechali zavřít atd. Taky postavy se vrací ve svém vývoji o několik kroků z5 a stávají se ještě otravnějšími, uřvanějšími, vyděšenějšími a protože ani to nestačí tak některým se prostě charakter změní.
[/spoiler]
Raději bych dal hlas ne úplně nekonečnému Hunter x Hunter nebo Yuu Yuu Hakusho.

Offline kami987654

• Nováček
  • *
« Odpověď #21 kdy: 13. Září 2014 - 17:35:58 »
Popravde "Bleach" (2004) mi tu príde ako vtip, "Naruto" (2002/2007) ako menší vtip. Obe anime sú podľa mňa "mladé" na to, aby sa dali považovať za "veľké", keďže pred nimi bolo množstvo iných. Ukazujú, čo už bolo videné a aj to vo veľmi zlom prevedení. Radšej by som do hlasovania dala, napríklad, DragonBall (1986), Yuu Yuu Hakusho (1992) alebo aj od iných spomínaný Hunter x Hunter (1999) či v ankete dané One Piece (1999).
« Poslední změna: 13. Září 2014 - 17:38:41 od kami987654 »

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #22 kdy: 15. Září 2014 - 02:03:57 »
Hm, pro mě asi One Piece, ale bohužel jsem k tomu dospěl vylučovací metodou podobně jako FaraonX.
Naruto mě nebral a po xy dílech jsem to dropnul a nic mi z něj v paměti neutkvělo; Bleach na tom byl lépe, ale jediné co mi z něj utkvělo v paměti, byla scéna jak se dívenka dostala skrz 'magickou? ochranu' bez jejího poškození; u One Piece si vybavuju scének více. A vlastně ano, když oříznu hodnocení na oblíbené s 200+ díly tak je One Piece asi jedním z lepších ... za sebe bych dal asi přednost Meitantei Conan.

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #23 kdy: 15. Září 2014 - 05:04:19 »
Tak to je u mě jednoduché.
Sérii Naruto jsem přestal po první sérii sledovat, nesnáším Naruto
Bleache jsem dropnul, přestal mě bavit. Zápletky, příběh, souboje, nepřátelé a hrdinové mě začali tak nudit. Div jsem neusnul.
One Piece, toho jsem pro příliš velkou kapacitu dílů zavrhl, koukál jsem, či koukám jen na filmy - kdybych měl hodnotit, tak asi OP z těch bude lepší.

All Hail Chika!