akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Anketa

Bude HL3

Fake
5 (29.4%)
FAKEEEEE!!
3 (17.6%)
možno
6 (35.3%)
Jasne že bude, voe!
3 (17.6%)

Celkem hlasů: 17

Autor Téma: Informace o Half-Life 3  (Přečteno 4949 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
Informace o Half-Life 3
« kdy: 08. Říjen 2013 - 22:15:32 »
Aj k vám sa doniesla nepotvrdená fáma že si Valve registrovalo značku Half-Life 3 ? Ja mám silný dojem že sa jedná o fake. Nevygúglil som žiadny dôkaz o tom že by to bola skutočne pravda a vraví sa že samotné Valve správu poprelo.
.
Taktiež neviem čo si mám myslieť o tom SteamBoxe a zámere Valve spraviť vlastný OS alebo dokonca vyrábať HW. To ani neznie tak úžasne, mám skôr dojem že by to dopadlo katastrofálne. Som skalným prívržencom ovládania hry prostredníctvom klávesnice a myši a nemám v obľube kadejaké wiimoty a kinecty. Radšej nech sa sústredia na vývoj 1, max 2 vecí, nepotrebujeme tu ďalší Microsoft.
« Poslední změna: 13. Listopad 2013 - 18:29:34 od fishmancz »
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline kroana

• Starý kořen
Re:Informace o Half-Life 3
« Odpověď #1 kdy: 08. Říjen 2013 - 22:30:22 »
oni tím chtějí Microsoft s Windows 8 právě sabotovat.. Ani se jim nedivím, samotné se mi nelíbí myšlenka, že si budou muset všichni zaplatit, aby šel jejich soft na osmičkách vůbec spustit.

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #2 kdy: 08. Říjen 2013 - 22:43:01 »
Aj k vám sa doniesla nepotvrdená fáma že si Valve registrovalo značku Half-Life 3 ? Ja mám silný dojem že sa jedná o fake. Nevygúglil som žiadny dôkaz o tom že by to bola skutočne pravda a vraví sa že samotné Valve správu poprelo.
.
Taktiež neviem čo si mám myslieť o tom SteamBoxe a zámere Valve spraviť vlastný OS alebo dokonca vyrábať HW. To ani neznie tak úžasne, mám skôr dojem že by to dopadlo katastrofálne. Som skalným prívržencom ovládania hry prostredníctvom klávesnice a myši a nemám v obľube kadejaké wiimoty a kinecty. Radšej nech sa sústredia na vývoj 1, max 2 vecí, nepotrebujeme tu ďalší Microsoft.

tu máš o HL3 niečo viac napísané vraj to bol fake
http://www.valvetime.net/threads/fake-european-half-life-3-portal-3-trademarks-filed.243962/

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #3 kdy: 08. Říjen 2013 - 22:48:42 »
Kroana: IMO Win8 = FAIL, asi akoby ste si do pc rovno nainštalovali fejsbúk. Ja osobne ho už len preto bojkotujem a keby som vývojár, v živote ma nenapadne, vyvíjať naň nejaký soft. Takže v tomto s tebou v podstate súhlasím.
O o

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #4 kdy: 08. Říjen 2013 - 23:48:20 »
s vyrobou konzol sa roztrhlo vrece... pripocitajuc k tomu smartfony a tablety, tak pre skalnych zastancov PC nastava kriza. Nehovoriac o Cloude.. to uz nam hrozi apokalypsa. Uz len previest hry do Cloudu a kombo konzola + cloud nahradi pre beznych uzivatelov stolove PC. Moje sny o GitS su vazne ohrozene... :-\ . Ak si niekto nepohne s vyvojom VI, tak sme v prdeli.

Offline Aurielle

• Redaktor Konaty
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 09. Říjen 2013 - 00:08:06 »
S Win8 a Steamem není jediný problém, fyi.

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #6 kdy: 09. Říjen 2013 - 09:34:36 »
oni tím chtějí Microsoft s Windows 8 právě sabotovat.. Ani se jim nedivím, samotné se mi nelíbí myšlenka, že si budou muset všichni zaplatit, aby šel jejich soft na osmičkách vůbec spustit.

Teprve před rokem jsem přešel z XP na 7...
Tak si 8 nepořídíme. Mně stačí 7 a jsem s nimi i spokojený... (někdy)
Krom toho 8 je něco jako vista - demo pro 7. Tak 8 je demo pro 9. ;D
All Hail Chika!

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #7 kdy: 09. Říjen 2013 - 14:44:19 »
tomu humbuku okolo windows 8 nejako nechapem... az privela ludi hovori, ze sa im skratka nepaci. Pripomina mi to, ked sa niekoho opytam, ci sleduje anime - skratka sa mu/jej nepacia velke oci. Odpoved za vsetky drobne.

Tie casto spominane dlazdice som uz viac ako pol roka nevidel. Tiez spominanu Ribbon listu pouzivam vyhradne a len ked potrebujem v nastaveniach priecinka zobrazit systemove subory. Mam listu z ClassicShell a tej sa nevyrovna ani lista z XP alebo 7(nastavitelne ikonky ;) , este podotknem, ze 8 ma aj tlacitko UP-hore, ako ho pozname z XP, ktore v 7 nie je -ma len sipky dopredu a dozadu). Taktiez mam plne funkcne tlacitko Start. Navyse mi idu starsie hry, ktore mi na 7 nesli(napr. Future Cop LAPD) a konecne mi firewall pusti eMule, takze mozem stahovat, co mi na 7 neslo. Nehovoriac o tom, ze som zapojil hdd s 8 na inom PC a nabehol mi system. Este prehladnejsi Spravca uloh, kde konecne vidim, aka sluzba/program mi zerie nielen CPU, ale aj HDD. A nakoniec instalacia windowsu pod 10 minut (7 je zhruba 16minut).

samozrejme ma aj svoje muchy - asus mi neporobil programiky k MB, takze musim pouzivat upravenu verziu. Ikonka siet vpravo dole len vysunie panel s aktivnym pripojenim, takze musim chodit cez ovladaci panel alebo spravcu uloh, skareda BSOD obrazovka, gramaticka chyba pri instalacii windowsu a pri aktualizaciach.
« Poslední změna: 09. Říjen 2013 - 19:36:54 od Gurthfin »

Offline aw3147

• Moderátor
  • Starý kořen
« Odpověď #8 kdy: 09. Říjen 2013 - 19:46:24 »
jep, dlouho jsem si taky myslel ze W8 nebude zadny zazrak, nez jsem mel tu cest na nem par dni delat... rychle jsem si zvykl. Ano ze zacatku jsem nadaval na nektery zmeny, ale vyhod tam ted vidim proste mnohem vic. I kdyz je mi jasny ze

btw. ale nejak nevidim proc by nas Valve melo trolit tim ze se spuste ovecek nelibi OS od Mrkvosoftu... Takze by bylo asi fajn se bud vratit k topicu nebo se presunout k jinemu stolu kde si muzete nadavat jak a co udelal Gates mizerne a jak vy by jste to udelali mnohem lip....
A muj nazor na Valve? Je mi to burt, at si vydavaj co chtej, HL jsem nikdy nehral a pokud kdy vyjde v3 tak to bude asi tak stejny jako Duken Nuken Forever, proste to uz nikdy nebude ta srdcovka na ktery spousta lidi vyrostla.

Offline Kaori

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 09. Říjen 2013 - 22:28:43 »
No já bych byla za HL3 ráda. Dvojku jsem si stáhla i s datadisky jen kvůli modifikaci Nightmare House 2 (se kterou jsem se pak stejně rozloučila, protože ty zatracený errory pěkně kazily dojem, škoda) a zamilovala jsem si ji. Teď jdu na další modifikace a pak snad zkusím i jedničku. Bylo by ale blbý, kdyby to nechali takhle useknutý.

Offline Tessai

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 10. Říjen 2013 - 08:03:23 »
No já bych byla za HL3 ráda. … a pak snad zkusím i jedničku.
Taky bych byl, ale je to blbost. Proc by makali na trojce, kdyz jeste nemaji dodelany druhy dil. Ja stale cekem na treti epizodu k dvojce, ktera snad konecne uzavre pribeh...
Pokud pujdes do jednicky, tak si to dej s Black Mesa modem. Vypada to pak uzasne .).

Jinak ja Gabeho nechapu uz delsi dobu. Stejne z nej "Steve Jobs" nikdy nebude, ale tak zkousi to. Kdyby radeji delali hry. Jsem zvedav, jestli bude ten jejich prekopany linux uspesny.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #11 kdy: 10. Říjen 2013 - 15:34:34 »
Tessai: Black Mesa Source neni mód ale hlavne NEOBSAHUJE XENSKÚ KAPITOLU. Takže ak mi ide o dej, stále preferujem pôvodný HL. Čo vôbec máte furt s tou grafikou? Podľa moc je najdôležitejšia hrateľnosť. Tá ale s väčšinou nových vecí ide dolu vodou, priam do tých najhlbších hlbín. To som už ostatne zmieňoval v inej téme.
Ináč v tom že z Gabeho nebude Steve Jobs s tebou plne súhlasím.
« Poslední změna: 10. Říjen 2013 - 15:38:05 od p3rsh1ng »
O o

Offline Tessai

• Nováček
  • *
« Odpověď #12 kdy: 10. Říjen 2013 - 17:02:16 »
......
Vsude o tom pisi jako o modu vyvijenem fanousky cca 10 let .). Na tomhle projektu je kouzelny, ze z hratelnosti to neztratilo vubec nic. Je to paradne odvedena prace. Atmosferu to ma naprosto stejnou.. Hral si to vubec ? Pravda, posledni kapitolu jeste nemeli na prvotni verzi dodelanou, ale slibovali, ze ji dodelaji co nevidet. Tak to jsem netusil, ze ji jeste nemaji. Je to uz nejaky cas, co jsem to hral. Zrejme jim Xen zabere dalsi dva roky :D.
No ja sem ten posledni, co by hypoval hry kvuli grafice. Ale pokud znas puvodni hru a udelaji prakticky identickou predelavku v lepsi grafice.. Tak v tom nevidim problem. Pokud je zabavnost a hratelnost zachovana.
Hele ja uspech Gabeovi preji, ale myslim si, ze investuje svuj cas (i sveho tymu) spatnym smerem... Ale je to jeho vec.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #13 kdy: 10. Říjen 2013 - 18:47:53 »
Proti BM:S nič nemám, práveže je to svetlá výnimka. Pravda niektoré časti sú kratšie, povedzme kapitola On A Rail (alebo sa mi to len zdá? )
A s Gabeom som to myslel presne rovnako len som sa asi nevyjadril dosť zrozumiteľne.
O o