akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Pěkné konce  (Přečteno 4241 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
Pěkné konce
« kdy: 19. Prosinec 2013 - 00:10:51 »
Ahoj,
hledám nějaké seriály (korejské/japonské/tchajvanské), u kterých se vám vážně líbil konec. Nechci vědět, jestli to končilo dobře nebo špatně, žádný spoiler. Ale jde mi o to, že jste si prostě řekli „Jo, to je ono, přesně tak to mělo skončit“, „To je konec podle mého gusta“, „Ještě teď mám z konce husinu“ apod. Často narážím na seriály, kde to prostě konec zazdil, a tak bych ráda od vás dostala tipy na „pěkné“ konce. Je fuk, že bych kvůli němu měla probrečet noc, ale musí být povedený.  ;D

Offline muu

• Sledovač
  • **
Re:Pěkné konce
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec 2013 - 13:44:55 »
Napadá mě akorát Orange Days. Jinak těžký ti radit, když jsi všechno viděla  ::)

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec 2013 - 14:01:31 »
No jo no, je to se mnou těžký. Ok, Orage Days, píšu si. Dál?  ;D

Offline Tichošlápek

• Moderátor
  • Nováček
« Odpověď #3 kdy: 19. Prosinec 2013 - 14:12:18 »
Co třeba tohle Yasuwa minyeo:)

Offline Dara

• Beware fujoshi
  • Moderátor
  • Sledovač
  • Překladatel Biši-fansubs
« Odpověď #4 kdy: 19. Prosinec 2013 - 19:52:01 »
Já mám zatím pocit, že korejci to s oblibou koncem úplně zabijou. Také ty jejich dvojkonce jsou děs

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #5 kdy: 19. Prosinec 2013 - 23:30:53 »
Já mám zatím pocit, že korejci to s oblibou koncem úplně zabijou. Také ty jejich dvojkonce jsou děs
To je sice pravda, ale výjimky se najdou. Moje poslední dvě práce (Shark a Two Weeks) měly konce zn. ideál.  ;)

Hero (MBC) má taky dobrý konec. Yawang má skvělý konec. Vlastně, když to tak vezmu, tak The Heirs bylo v poslední době jediné, co totálně zazdili, ale tam se to netýká jenom konce. Nebo jsem možná jenom měla štěstí na to, co jsem si pouštěla.  :)

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #6 kdy: 20. Prosinec 2013 - 16:48:35 »
Právě jsem dokoukal Legal High 1. serii a musim říct, že to byl taky pěknej konec, kterej se nesl v duchu celý serie. Nemužu si pomoc, ale za poslední 2 tejdny jsem viděl víc retardovanejch věcí než za poslední 2 roky a tohle se k nim může pyšně přidat. Jinak tohle mělo skvělý zakončení a jestli si si z týhle serie budu za půlroku něco pamatovat, tak to bude určitě konec ::)