akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Ťažký život abstinenta  (Přečteno 13596 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
Re:Ťažký život abstinenta
« Odpověď #15 kdy: 28. Prosinec 2013 - 13:57:14 »
Nepijem, ale abstinent uz nie som. Donedavna som sa drzal ako zaryti abtstinent, ale malo to svoje nevyhody, potom sme si zaargumentovali a svoj status som musel opravit (Najviac zavazilo to, ze si nenecham ujst ochutnat nieco nove a alkohol nie je vynimka. Nechcem byt nejaky neznaboh, co nieco odmieta a pritom to ani neskusil).

Takze nepijem, ale vynimocne si dam, ale maximalne 3 frtany. Sice si z toho robia sradnu, ze som dosiahol limit, ale aspon ma uz neotravuju s dalsim nalievanim. Takze som dosiahol nejaky kompromis medzi spolocenskou akceptovatelnostou, nedostanim sa do vyssie spominanych neziaducich statov(ktore vyrazne stazuju tancovanie valciku a polky, ktore je urcite prijemnejsie ako bolest hlavy) a trpkou chutou alkoholu po viac frtanoch. Rozhodne ale nechodim pit s niekym, kto sa chce ozrat, alebo chce ozrat vsetkych ostatnych.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #16 kdy: 28. Prosinec 2013 - 15:08:59 »
Tak vidíš, nejsi v tom sám. My otaku nechlastáme. My máme jinou závislost XD
Máš recht XD ... ale čo tie individuá čo chodia na ostravský Manifest? Btw dobrá historka o tom klanovom zraze, takých vecí by tu bolo treba viacej :)
u me to treba vzdali po 5ti letech otravovani... to vydrzis :D
u mňa to nevzdali ani po 10 rokoch :(
...ono je přece strašně "kchůůl" když vykopneš tu výlohu, doma nableješ do skříně a ráno se probudíš s poznávací značkou pod postelí.
Týmto si mi pripomenul jak sa raz moja ségra rozprávala so záchodom XD
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #17 kdy: 28. Prosinec 2013 - 16:50:49 »
Soráč, nejakým nedopatrením sa mi to tu podarilo zamknúť (aby ten mobilný browser porazilo) ale už je to tu dúfam zase funkčné takže v kľude prispievajte a keby sa zase vyskytne nejaký kix, neváhajte zalarmovať moderátorov.
O o

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #18 kdy: 28. Prosinec 2013 - 18:53:09 »
Mas zajimavy znamy, tohle se mně nikdy nestalo ;D

Já mám zajímavý známý, ale vy dobýváte hrady  ;D DO WANT!

Jinak obecně souhlasim s tim, že neni nic špatnýho na tom pít, ale člověk by měl vědět, kdy má dost... Skoro každej to občas přepískne a dělá blbosti, ale ti ostatní to obvykle dělaj účelně. Mám v okruhu 200m kolem baráku asi 7 hospod a 2 nonstopy, takže tu v okolí máme divadlo minimálně 2x do tejdne. Občas musim říct, že je to ale legrace.

Nyní následuje krátku ukázka

"POLOŽ TU VIDLIČKU" ječela dívčina na chlapce. V tu ránu zapěl zvuk rozbité skleničky "NEHÁZEJ TO PO MNĚ!" ozval se tento mladý jinoch za pokřikování několika diváků. V tu ránu kde se vzal tu se vzal nůž v ruce jednoho ze dvou těchto mladých poupat. Následovala dlouhá hádka. Praskla výloha hospody a ozvalo se mocné AAAAAAAAAAARGH a dav se rozutekl. Bylo slyšet pouze šumění listí.
The End  :-*
« Poslední změna: 28. Prosinec 2013 - 18:54:47 od muu »

Offline Eagle-M

• Nováček
  • *
« Odpověď #19 kdy: 28. Prosinec 2013 - 19:30:27 »
Doma teda nepiji skoro vůbec (třeba tenhle rok ani skleničku), ale když třeba přijdete do práce a šéf má pro vás připravených x nových úkolů s naprosto nesmyslnými termíny o čemž se ho následně pokoušíte zbytečně přesvědčit, protože je to naprostý technický analfabet a navíc vaši kolegové zprzní polovinu věcí jim zadaných, načež to musíte po nich opravovat a ještě vám nějaký kretén začne dávat otázky ve stylu kde jsi dneska spal, protože jste se čistě náhodou při všem lítání nenacházeli v okruhu pěti metrů jeho pracovní zóny, potom není opravdu nic lepšího, než si po šichtě zajít na čtyři, pět sklenic pěkně napěněné dvanáctky. Náramně to uklidní nervy. Pane Bože díky za pivo.

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #20 kdy: 28. Prosinec 2013 - 19:52:48 »
Ono je to jednoduché. Když někdo takzvaně neumí pít, ztrácí sebekontrolu pod únosnou mez a obtěžuje okolí, ať opravdu raději abstinuje :) Většina těch vašich veselých zážitků patří právě do téhle kategorie.

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #21 kdy: 28. Prosinec 2013 - 20:06:02 »
Kdyz mam cas se napit ... dostanu chut se napit ... a sem ve spolecnosti lidi se kterymi se chci napit ... a je na dohled nektera z mych oblivenych znacek ... Finlandia, Label 5 nebo Jameson (presne v tomhle poradi) , tak si dam, ne abych se opil ale abych si pochutnal. Pokud se vsak nesejde uvedena souhra okolnosti, nedostane do me nikdo ani kapku, a to ani v pripade ze se pokusi o hrube nasili.

Ale s cim mam vazne problem - to ze se 3 miliardy lidi podivaji na kalendar a bezi si tuknout, je pro me spis duvod nic nepit a jit na Raid do L2, GW2 nebo STO  :D

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline Astrak

• Otaku
  • Penis.
« Odpověď #22 kdy: 28. Prosinec 2013 - 20:07:25 »
My si třeba s přítelkyní dali teď nedávno trochu vína a velice pěkně jsme si užili. Opravdu nechápu, kde ti lidé berou, že alkohol kazí zážitek ze sexu. To možná maximálně tehdy, když se člověk zpije opravdu do němoty.
Takhle to tady démonizovat. Že se nestydíte.

Offline LukynNar

• Sledovač
  • **
« Odpověď #23 kdy: 29. Prosinec 2013 - 17:22:31 »

My si třeba s přítelkyní dali teď nedávno trochu vína a velice pěkně jsme si užili. Opravdu nechápu, kde ti lidé berou, že alkohol kazí zážitek ze sexu. To možná maximálně tehdy, když se člověk zpije opravdu do němoty.
Takhle to tady démonizovat. Že se nestydíte.
S tím musím souhlasit, že to jde, pokud se nezliješ do němoty, ale já sobně nepiju vůbec( jsem přestal) a vůbec mi to nechybí a ta moje ta nepila nikdy a za sebe musím říct, že si to užíváme též skvěle a řekl bych, že je to lepší, než když jsem pil :-)
Láska zvítězí aneb to se bjende.
Pokud potřebujete korekci vašich výtvorů, ozvěte se, jsem dobrý češtin:-D

Offline Pravda

• Sledovač
  • **
« Odpověď #24 kdy: 29. Prosinec 2013 - 17:27:37 »
Tak vidíš, nejsi v tom sám. My otaku nechlastáme. My máme jinou závislostXD

ona ma pritele, co ji dobre vari... se ji to keca :D
Mé top anime: Clannad, Shinsekai Yori, B Gata H Kei, série Bakemonogatari, Ai yori Aoshi, Juuni Kokuki, Mahou Shoujo Madoka Magica, Nijuu-Mensou no Musume, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Usagi Drop, Jormungand, One Piece, Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #25 kdy: 29. Prosinec 2013 - 18:43:45 »
No a? ;D
To s chlastem nesouvisíXD

Offline leon34

• Nováček
  • *
  • Leader AKT
« Odpověď #26 kdy: 29. Prosinec 2013 - 20:54:56 »
Hm, je pravda že alkohol dosť berie peňazí a hlavne čas, ale na druhú stranu, pri alkohole sa dá zažiť veľa srandy. Ale netreba to preháňať. Človek čo je pod obraz boží a nevie ako sa ani volá asi veľa srandy nezažije :D Preto ten čo chlastá by mal vedieť kedy prestať. Ja som abstinoval rok, a neľutujem toho. Ale sem tam si vypiť nie je na škodu. Človek pri alkohole stretne veľa zábavných a dobrých či dôležitých ľudí. :D

Offline Astrak

• Otaku
  • Penis.
« Odpověď #27 kdy: 30. Prosinec 2013 - 00:14:33 »
  S tím musím souhlasit, že to jde, pokud se nezliješ do němoty, ale já sobně nepiju vůbec( jsem přestal) a vůbec mi to nechybí a ta moje ta nepila nikdy a za sebe musím říct, že si to užíváme též skvěle a řekl bych, že je to lepší, než když jsem pil :-)

Tak ani jeden z nás nepijeme nijak pravidelně. Takhle jednou za čas a v malém množství to je ovšem celkem fajn.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #28 kdy: 30. Prosinec 2013 - 08:56:54 »
Som rád že sú tu ľudia, čo vedia kedy majú dosť ale môj postoj to nezmení. Asi som proste Sheldon Cooper :)
O o

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #29 kdy: 30. Prosinec 2013 - 11:33:17 »
Som rád že sú tu ľudia, čo vedia kedy majú dosť ale môj postoj to nezmení. Asi som proste Sheldon Cooper :)

On ho asi nikdo měnit nechce  ;)