akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Příklady změn vzhledu  (Přečteno 25604 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Maikl

• Nováček
  • *
Re:Příklady změn vzhledu
« Odpověď #30 kdy: 14. Říjen 2017 - 01:31:10 »
Mně ani nepřišlo, že nejenom obrázkem, ono je tam dost velké odsazení mezi horním panelem a obrázkem, takže to jsem aspoň zmenšil na minimum. Pak už si každý může zvolit svůj, nebo ho rovnou celý smazat a pak bude víc obsahu :D Osobně se mi nelíbí ikonky ani u defaultního layoutu, ačkoliv černý motiv na jejich nedostatky upozorní víc, ale svůj účel plní... Cíl byl splněn pro mě a pro ty, co si oblíbili náš vzhled webu :) A díky :)

Offline Kuroo

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 17. Říjen 2017 - 17:52:05 »
Ahoj, omlouvám se, pokud to sem nepatří.
Nastavovala jsem si vzhled, co tu byl, ale pak jsem si ho zase změnila na původní a… neobjevuje se mi na úvodní stránce odpočet epizod. V nastavení jsem to nenašla a celkově se v tomhle moc nevyznám.
Předem děkuju.

//Vyřešeno.
« Poslední změna: 22. Říjen 2017 - 11:44:52 od Kuroo »

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #32 kdy: 22. Říjen 2017 - 10:50:09 »
Mám dojem, že když dáš v nastavení něco jako Deaktivovat vlastní vzhled, smažou se ti mimo jiné všechny přednastavení modulů včetně např. tebou zmíněných odpočtů.

Jediné co můžeš udělat je znovu si je v nastavení nastavit, tedy:
Nastavení >>> vyber portál, kde to chceš vidět (např. Anime Akihabara) >>> pod nápisem Moduly je dlouhý seznam modulů, kde si můžeš vybrat (zaškrtnutím zaškrtávátka) >>> klikni na Upravit moduly a mělo by to jít

Pokud to máš v seznamu vybrané, ale stejně se nezobrazují, zkus nejdříve poslední krok, tedy: klikni na Upravit moduly

Offline Kuroo

• Nováček
  • *
« Odpověď #33 kdy: 22. Říjen 2017 - 10:52:54 »
Jo, děkuju, jsem zapomněla dopsat, že už je to vyřešené. Ale díky ještě jednou:)

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #34 kdy: 22. Říjen 2017 - 11:29:35 »
...
Ok.
...
tak pro tohle by ještě šlo u
Kód: [Vybrat]
div#cover_v1{background:none;width: 1027px; margin: 0px auto; margin-top: -129px;}margin-top snížit až na -193px, ale ano efekt na výšku užšího obrázku by byl asi větší...

a pro sebe jsem si ještě přidal na začátek div {border-radius: inherit;}
a změnil border-radius u div#v1 z 6px na 20px
no, v horbní části to nevypadá špatně, ale dole je to divné ;)

Offline Maikl

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 24. Říjen 2017 - 20:41:06 »
Hlavně až na mobilu jsem si všiml, že se stránka divně roztahuje a ono jsem pohnul se šířkou stránky a pozadí vrchní lišty se nezobrazovalo přes celou stránku ani u originálního vzhledu, tak jsem to upravil i když to není uděláno nejčistěji :D Pak jsem přidal ještě odsazení pod footer, nemám rád když je to nalepený :) a nějaké drobnosti, bohužel vždy udělám něco a lenost mi nedovolila si udělat tak pěkné poznámky, jak mi tu vypisuješ ty VelkyBubaku :D

Beru zpět, lišta hapruje stále, jelikož nejde jen o pozadí a celá není vycentrovaná.
« Poslední změna: 24. Říjen 2017 - 21:06:36 od Maikl »