akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Phantasy Star Online 2  (Přečteno 26082 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
Re:Phantasy Star Online 2
« Odpověď #15 kdy: 19. Duben 2014 - 13:04:57 »
Napadá mě jedině zkusit snížit FPS na 60 ale nevim jestli to pomůže. Já jinak za Huntera ještě nehrál, mě se líběj katany takže hraju za Bravera.

Tak a momentálně tu jsme teda tři hráči, aspoň něco. :)
Ichiru, mohl bys mi dát své Player ID name abych si tě přidal?

Offline Ichiru-dono

• Nováček
  • *
« Odpověď #16 kdy: 21. Duben 2014 - 02:08:43 »
No já zas za bravera nehrál, ale katanu muže mít i hunter. Lagování jsem snadno vyřešil... všechno jsem hodil na max a fps na 120. A už se to ani nekousne. Jinak mé ID je: horolezec

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 21. Duben 2014 - 17:40:54 »
Ichiru: Můžeš přesunout svoji postavu na Ship2? Já vim že tam je ta možnost, ale ještě jsem to nezkoušel. Omaj tě zkoušel najít ale nenašel tě tam.

Offline Ichiru-dono

• Nováček
  • *
« Odpověď #18 kdy: 21. Duben 2014 - 18:46:05 »
Transfer na jinou loď stojí 700AC... bohužel.
Ale založil jsem si na druhé lodi další postavu, bravera.  8)
« Poslední změna: 21. Duben 2014 - 22:43:27 od Ichiru-dono »

Offline JustSpectre

• Nováček
  • *
« Odpověď #19 kdy: 22. Květen 2014 - 19:06:32 »
Zdárek, jsem rád, že jsem konečně objevil někoho z ČR, kdo tuhle hru zná a hraje. Na Animefestu jsem se ptal pár lidí a všichni až na jednoho holanďana na mě koukali něchápavě  ;D Já jsem na Ship2, takže není problém se potkat. ID je JustSpectre. Jinak mám rozjetého Bravera a Force (lvl 50+), ale když mám náladu, tak si dám za jinou class. Posledně jsem zkoušel Rangera, ale přišel mi až moc jednoduchej. A tohle se mi na PSO2 hodně líbí, že když tě to přestane bavit za jednu class, tak můžeš zkusit jinou. A taky to, že je to instant dungeon. Hrál jsem Lineage a vážně mě nebavilo cestovat z jedné lokace na druhou. Tady se jde do akce hned.
Akorát PSO2 hraju spíš nárazově, třeba měsíc nebo dva nehraju nic jiného a pak zas pár měsíců PSO2 nepařím.

Offline ShinigamiCZ

• Nováček
  • *
« Odpověď #20 kdy: 16. Červenec 2015 - 07:37:12 »
HOJ chtěl bych se jen zeptat když si chci založit nove id tak mi to Píše Stránka na webu https://iway.isao.net říká:  a potom to tam něco napíše japonsky. musím se tam registrovat přes nějakej proxi server nebo to je moje blbost ?? díky :)

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #21 kdy: 16. Červenec 2015 - 10:20:31 »
Je možný, že na na PSO2 nahodili blokaci IP, které nejsou JPN. Když jsem hrál PSO2 naposledy, tak jsem ještě žádnou VPN nepotřeboval. Ten tvůj odkaz mi nějak nefunguje.

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 16. Červenec 2015 - 15:32:16 »
Shinigami: Pokud si chceš založit nové ID na JP verzi, tak to zkus zde: https://iway.isao.net/sega/mail_in.cgi?product_name=pso2&siteno=P0&p_siteno=P00010 zadáš email, zaškrtneš podmínky, pošlou ti odkaz, klikneš, vyplníš info, vyplníš japonský captcha kód a je to. Žádné proxy není potřeba, ale myslím že to nebere email od microsoftu (hotmail).
Jinak samotnou hru můžeš stáhnout přes tweaker: http://arks-layer.com

Omaj: Mě JP verze funguje normálně bez VPN a nevím o tom že by zavedli nějaké blokace. Ale měl jsem problém, když jsem zkoušel SEA verzi - to se mi ani nepodařilo updatovat hru.
« Poslední změna: 16. Červenec 2015 - 15:45:02 od Ryoto »

Offline ShinigamiCZ

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 16. Červenec 2015 - 19:29:56 »
Díky lidi za rady už to mam a hraju :D  prosímvás na jakem hrajete serveru rad bych se přidal :)

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #24 kdy: 16. Červenec 2015 - 20:26:08 »
Ship 02, ale škoda že už hraješ, mohl jsem ti dát pozvánku. :D

Offline ShinigamiCZ

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 17. Červenec 2015 - 08:43:59 »
tak si mne přidej na skype nebo někde jestly chceš a ja klidně začnu znova :D ale až od soboty nebo neděle :D
moje Skype: Keita Kurosaki

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #26 kdy: 17. Červenec 2015 - 15:41:03 »
Asi se opět vrátím k PSO2.  ;D

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #27 kdy: 17. Červenec 2015 - 16:03:30 »
Shinigami: Ok, přidal jsem si tě. Omaje mám taky, tak bysme někdy mohli zahrát spolu, ale já tam teď mam 50lvl... no nic, můžem třeba zkusit challenge questy, kde nás to všechny šoupne na první level a snažíme se dostat co nejdál.

Omaj: Jakej máš level? A proč si to vlastně přestal hrát?

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #28 kdy: 17. Červenec 2015 - 16:18:43 »
Ryoto: Ohledně levelu nevím. Možná si nevzpomenu ani na acc. Proč jsem přestal? Já ti nevím. Možná jsem na tom byl závislej, možná jsem se chtěl věnovat víc fansubu, možná se mi pokazil OS a já to nechtěl znova stahovat, protože minule to trvalo dost dlouho.

Offline ShinigamiCZ

• Nováček
  • *
« Odpověď #29 kdy: 17. Červenec 2015 - 16:36:58 »
oki žadost sem přijal na skype zítra nebo dnes to stahnu a napíšu ti ok.