akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Phantasy Star Online 2  (Přečteno 26691 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
Re:Phantasy Star Online 2
« Odpověď #30 kdy: 17. Červenec 2015 - 16:47:01 »
Shinigami: Ok, jen neslibuju že budu mít zítra čas, a na skypu jsem jinak věčně invisible. :)

Omaj: Hmm, spíš jsem čekal že jsi měl se hrou nějakej problém, jako třeba že tě to přestalo bavit, nebo že tě ve hře něco štvalo, ale co už... :D

Mimochodem, možná to už víte ale chystá se i anime: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=11365 já jsem na to teda docela zvědavej. :D

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #31 kdy: 17. Červenec 2015 - 17:08:06 »
To ne. Ten combat se mi líbí a pokud nedáváš bacha, tak tě monstra můžou v pohodě i zabít, což se mi líbí. Už kolikrát jsem tam narazil na tým, který si nedokázal udržet odstup a pak je monstra poslala někam. :D Ty změny class atd. Nevím, jestli si vzpomenu na acc a i když ano, tak nevím, jestli nezačnu od začátku, jelikož jsem zas zapomněl, jak tam co funguje. U většiny mmo her mám celkem problém v tom, že nevím, jakou classu hrát. To se týká i této hry. Hmm, měl bych si udělat loli? :P
« Poslední změna: 17. Červenec 2015 - 17:11:30 od Omaj »

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #32 kdy: 17. Červenec 2015 - 17:22:54 »
Jestli chceš do našeho EN týmu, tak se doporučuje loli. :D A class tady není přece vůbec problém, stačí ti jedna postava na všechny classy, když ti class nebude vyhovovat, tak ho prostě změníš. Jo a jestli si budeš dělat novej acc, tak mi dej vědět na skypu kvůli pozvánce. :D

Offline ShinigamiCZ

• Nováček
  • *
« Odpověď #33 kdy: 19. Červenec 2015 - 12:19:51 »
sorry kamo ale jeste se mi to nestahlo mam trochu problémy s netem takže možna až v pondělí pokusím se jeste dnes ale nic neslibuju sice sem říkal že nejpozděj v neděli ale co se da dělat omlouvam se a pokusím se to stahnout co nejdřív. Kdybys něco chtěl piš skype :D

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #34 kdy: 19. Červenec 2015 - 17:01:48 »
Tak postavu tam nemám, ale stash mi zůstal. Momentálně mám rozdělanýho huntera (20), bravera (12) a fightera(12). Pojedu Hu/fi s tím, že ještě nějak musím dořešit, jaký skilly mít a jak je tam naskládat, jelikož bude málo slotů. :P

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 19. Červenec 2015 - 20:32:53 »
Shinigami: Nevadí, stejně budu muset ještě nějakou chvíli dělat limited quest abych si mohl koupit skin na katanu. A pak s váma budu moci hrát zatim maximálně challenge questy.

Omaj: Tak storage je vázanej na account, už několikrát jsem si tak přehodil peníze na jinou postavu. :D Ale teď nechápu, píšeš že postavu nemáš, a pak napíšeš tři postavy. Nebo to jsou dvě? Protože pokud vim tak na accountu můžeš mít jen 2 postavy pokud nemáš premium. :D

A těch slotů je fakt málo no, mám tam teď tři sety po třech skillech na jednu zbraň, a pak na dalších třech mam tři další zbraně.

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #36 kdy: 19. Červenec 2015 - 21:31:13 »
Znamená to, že tam nemám tu svou starou postavu nemám. A ty tři povolání mám rozdělaný na té samé postavě. Víš přece, že si můžeš vzít každý class a vymaxovat si ho. Víš prece, že můžeš mít aktivní dvě povolání v jednu dobu, ne? Že tam můžeš multiclassovat. Nebo se pletu?

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #37 kdy: 19. Červenec 2015 - 21:44:06 »
Ale jo vím, jen mě napadla i možnost více postav.

Offline Omaj

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #38 kdy: 19. Červenec 2015 - 22:02:59 »
Ještě nejsem dost šílenej na to, abych si zaplatil dva sloty navíc.

« Odpověď #39 kdy: 10. Leden 2016 - 21:25:47 »
Chcel by som sa prosím spýtať že či niekto neviete či je táto hra len v japončine alebo či sa dá prepnúť do angličtiny. Kto by to vedel tak predom ďakujem.

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #40 kdy: 11. Leden 2016 - 18:27:45 »
Jsou zde dvě verze hry - Kompletně přeložená do angličtiny až na dabing, zaostalá v updatech, a p2w. To jest SEA verze. Když jsem ji ale naposledy zkoušel, tak se mi ji ani nepodařilo nainstalovat...

A pak tu je ta japonská verze, s neoficiálním anglickým překladem. Takže ano, když nainstaluješ anglické balíčky, tak máš ty nejdůležitější věci přeložené. Samotná instalace hry a překladů je skoro automatická, nic složitého.

Offline YNakamitsu0110

• Nováček
  • *
« Odpověď #41 kdy: 22. Únor 2016 - 11:30:03 »
Hrávam jednu japonskú hru, ktorá sa volá Phantasy Star Online 2.

Hrám na Ship:3.

Na účte sa volám YNakamitsu0110 a moja postavička sa volá v japonských znakov エーシュ (Eeshu).

Zachvílu tam budem mať max level.

Mám tam jedného kamaráta Slováka, ktorý to hráva.

Keby mal niekto záujem si to so mnou zahrať tak mi napíšte.

Ospravedlňujem sa ak tam mám nejaké pravopisné chyby. Som polovičný Slovák.

Offline YNakamitsu0110

• Nováček
  • *
« Odpověď #42 kdy: 22. Únor 2016 - 11:39:54 »
Je tu ešte niekto kto tu hráva Phantasy Star Online 2?
Ja som hrám na Ship3 ale začal som hrať aj na Ship2.
Moje ID: YNakamitsu0110
Kto bude mať záujem si so mnou zahrať napíšte mi.
« Poslední změna: 22. Únor 2016 - 19:54:04 od YNakamitsu0110 »

Offline Ryoto

• Nováček
  • *
« Odpověď #43 kdy: 22. Únor 2016 - 20:35:47 »
Já a Omaj stále hrajeme na shipu2.
Najdeš mě tam pod ID shinero.