Akihabara.cz

Autor Téma: 25 věcí, které jste nechtěli vědět  (Přečteno 8415 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nord

• Nováček
  • *
25 věcí, které jste nechtěli vědět
« kdy: 15. Květen 2014 - 18:41:17 »
moje série videi o podivných aspektech Japonska a vůbec
https://www.youtube.com/user/25veci

Offline Mila

• Veterán
Re:25 věcí, které jste nechtěli vědět
« Odpověď #1 kdy: 15. Květen 2014 - 20:25:34 »
vylepši si kvalitu videa, rozpadá se ti v některých místech víc než fukušimská elektrárna.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 15. Květen 2014 - 21:13:46 »
vylepši si kvalitu videa, rozpadá se ti v některých místech víc než fukušimská elektrárna.

Jo jo, mlátím se s kodekama mrchama, vegas mi nějak protestuje renderovat v tom co jsme zvyklej a i když dám render bez ztráty, tak prostě nepúracuje s videama který do něj strkám tak jak chce, ale pracuje se na tom

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #4 kdy: 15. Květen 2014 - 22:42:24 »
Hele tahle 25 dílná sérii asi nebude mít velkou budoucnost, skus radši vyhledávat to co by jsme chtěli o Japonsku vědět.
Navíc některé věci které nám tady v Evropě můžou připadat směšné tak u nich to může být úplně normální, protože tam mají plno těch tradic a zvyků a na to navazuje plno věcí které by si tady nepotkal nikdy.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 15. Květen 2014 - 23:26:21 »
Utáhlo to pár set lidí na přednáškách, mohlo by to utáhnout i videa. A co je na tom špatného se zasmát něčemu co někde můlže být normální? Kdyby se všechna kulturní nedorozumění řešila jen zasmáním, tak svět je mnohem lepší místo. A já chci dělat videa hlavně pro pobavení, kdyby už nic, tak jen pro své vlastní.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2014 - 14:23:33 »
Hvězdice Hitler: https://www.youtube.com/watch?v=aZbp8BvAxhw

Japonci + Hitler + Spandex + Výbuchy = EPIC!

Offline FatalDay

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 19. Květen 2014 - 16:39:48 »
mne viac ako kvalita videa, vadí kvalita zvuku. Ale ináč celkom dobré aj keď by to mohlo byť trocha kratšie.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #8 kdy: 21. Květen 2014 - 15:15:28 »
Děkuju za zkouknutí i kritiku. Vím že je spousta prostoru pro zlepšování, takže budu jen rád za každou připomínku.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 22. Květen 2014 - 11:42:31 »

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 05. Červen 2014 - 11:28:02 »
Zapomněl jsem tu nějak napostovat videa tak to postupně doženu.

Hračka, která málem vyvolala křížovou výpravu na Japonsko https://www.youtube.com/watch?v=zFsG52s6BD8

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #11 kdy: 05. Červen 2014 - 23:19:10 »
Nepatrim mezi ty co kritizuji ale hele, neber to ve zlem jen jako konstatovani faktu. Tohle je anime server ne katolicke listy. Tema se spis melo jmenovat - 25 veci, ktere jste mozna jeste na webu nevideli.

Myslim ze mi, zdejsi uzivatele mame velke pochopení pro nejruznejsi podivnosti japonske kultury. Kralovsky se bavime tam, kde Ippanjin (mudla) omdleva pohorsenim apod. Japici proste maji koule na to, delat vetsinu veci po svem. Ja osobne k nim prave proto citim respekt a obdiv. Treba Baby Metal? A proc ne, vzdyt jsou super a hraji uz 4 roky.

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #12 kdy: 06. Červen 2014 - 00:15:15 »
Také by se to dalo změnit na: 25 věcí, které vás nikdy nezajímali

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #13 kdy: 06. Červen 2014 - 14:25:11 »
Nepatrim mezi ty co kritizuji ale hele, neber to ve zlem jen jako konstatovani faktu. Tohle je anime server ne katolicke listy. Tema se spis melo jmenovat - 25 veci, ktere jste mozna jeste na webu ...

V pohodě, název není úplně nejpřesnější, ale má tradici v rámci série přednášek který děláme na festovalu fantazie, pragofestu, manifestu, japonskem jaru a buhvi kde jeste a tak jsem v tom proste navazal videama protoze jsem to chtel zkusit mimo prednaskovy sal. Já sím se hrabu v japonské kultuře tak dlouho, že mám většinou problém poznat že je něco divné.

Offline Nord

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 06. Červen 2014 - 14:26:42 »
Také by se to dalo změnit na: 25 věcí, které vás nikdy nezajímali

Na to, že tě to nezajímá. to vypadá. že nemůžeš odolat přidat další komentář. Budeš prosím můj hater? ještě nikdy jsem neměl pořádného hatera.