akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Autor Téma: Crewcon 2014  (Přečteno 3348 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Zíza

  • Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • ******
  • Odhalený pózer a závislák
Crewcon 2014
« kdy: 06. Červen 2014 - 12:02:31 »
Nemáte sedmého června co dělat, ale baví vás komiksy? Co třeba se zúčastnit Crweconu – srazu přátel komiksu, který se koná již po deváté? Vstup ZDARMA.

Již zítra se koná Crewcon, který pořádá nakladatelství Crew. To u nás vydává v překladech komiksy z celého světa. Z východní tvorby se postarali o překlad Crying Freeman od Ikegami Rjóičiho a momentálně vychází Death Note od Obaty Takešiho a Óby Cugumiho, Naruto od Kišimota Masašiho a Bleach od Kuba Titeho. Plánují vydávat mangu Šingeki no kjodžin od Isajamy Hadžimeho anebo třeba Gunsmith Cats od Sonody Ken-ičiho.

Čekají vás tři linie nepřetržitého programu, zahraniční hosté, různé stánky, které budou nabízet komiksy z celého světa a možná i něco navíc. Celé se to odehraje v Praze v klubu Cross, který se nachází pár metrů od zastávky metra Nádraží Holešovice. Začíná se již v devět hodin ráno a končí v pět odpoledne. Určitě to nepropásněte a zajděte si alespoň na pár bodů z programu.Program:
Anotace k programu a další upřesnění si můžete přečíst zde. Určitě neváhejte a přijďte se alespoň na skok podívat, třeba objevíte nebo se dozvíte něco, co vás nadchne. A navíc si určitě budete moci pokecat s dalšími fanoušky komiksů.