akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal  (Přečteno 1872 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sissive

• Nováček
  • *
Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal
« kdy: 14. Červenec 2014 - 11:23:08 »
Ahoj, viděl už někdo první díl nové Sailor Moon Crystal? A co na ní říkáte? Pro mě byl ze začátku šok ta nová animace, ale když jsem si zvykla, tak se mi to nakonec dost líbilo. Sailor Moon je moje srdcovka a pokud je pravda, že se má věně dřez mangy, tak to bude super.

Offline Nagisa

• Nováček
  • *
Re:Sailor Moon Crystal
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2014 - 13:10:27 »
Me moc libilo,take sem zykla novy animace.A manga bude stejna anime.Nekoli mesic koukla mangu,i pro me bylo divne ze je jini pribech tak sem skoncila,a sobotu koukla sem anime,a vzpomela ze nekde videla a prave bylo manga,koukla sem manga a vypada moc zajimave pribech,tak tesim novy,i kdyz davaji 14 dni jeden dil.Mam pc ulozene stare Sailor Moon,a tesim uplne jini Crystal.A fatk stary sailor me libilo Opening pisnicky nez novnejsi ale pekna me libilo opening :D :) :)

Offline Jade1389

• Nováček
  • *
RE: Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal
« Odpověď #2 kdy: 05. Listopad 2014 - 21:22:19 »
Sailor Moon byla moje úplně první anime a pamatuji jak jsem na ni koukala ještě na německý televizi. :-) jakmile jsem se dozvěděla, že k výročí vydávají novou Sailor Moon, nenechala jsem si to ujít. Líbí se mi obě verze, tahle verze se více blíží manze a je tam naprosto úžasná hudba (nemyslím znělky ale hudba jako taková). Chvíli mi trvalo, než jsem si na novou animaci zvykla, ale líbí se mi čím dál víc. Ta stará verze má své kouzlo a některé scény mám pořád uložené v počítači a občas na ně kouknu. :-) Už se těším na další díly. Je to úžasné anime se skvělým příběhem.

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
Re:Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal
« Odpověď #3 kdy: 05. Listopad 2014 - 21:36:14 »
Sailor Moon sem viděl mezi zhruba prvními 50 anime někdy v roce 2007 a musím říct, že to pro mě bylo příjemné překvapení. Některé filmečky sem znovu koukal nedávno a stále to má svoje kouzlo (hlavně ta hudba). Zatím sem viděl jen jeden díl ze série Sailor Moon Crystal a je fakt, že si člověk musí zvykat na animaci. Osobně mi spíše seděla starší animace, která měla jisté kouzlo, ale to je věc osobního názoru. Spíše doufám, že příběh bude podařený a v duchu v jakém byly starší série.